Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Mozkové mrtvice se na začátku špatně poznává

Pocit přeleželé ruky. Třeba i tak se mohou projevit první příznaky mozkové mrtvice. Mnoho lidí je podceňuje. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
dotaz
7x

dobrý den má s mozkovou příhodou něco společného bolest kosti v mozku? děkuji za odpověd

dotaz
4x

dobrý den má s mozkovou příhodou něco společného bolest kosti v mozku? děkuji za odpověd

Kateřina

V mozku je kost???

Jay Dany Dee;
15x

Zdravím, mne by také zajímalo to mravenčení a podobné drobnější příznaky. To se jedná už o to, že mrtvice přichází, nebo jde o předzvěst v delším časové období? Díky

Patula
2x

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svou tetu. Je jí 70 let a pár dní jí jakoby dřevěnil palec u nohy, po pár dnech jej již vůbec necítí . Může i toto být první příznak mozkové příhody? K Dr. jít nechce ale mám o ní starost ... Děkuji za odpověď

Kateřina

I když vidím, že zde na dotazy žádný odborník neodpovídá, zkusím to: Loni v létě jsem prodělala situaci, kdy mě nejdříve pouze bolela hlava a pak jsem postupně začala vidět dvojitě - čím dál výrzněji. Protože se to projevilo, když jsem vyjížděla s autem, musela jsem po krátké cestě zastavit a přivolala jsem si záchranku. Ta zjistila velmi vysoký tlak (jaký jsem nikdy neměla - před tím ani potom, mám pravidelně měřený spíš nízký). Dostala jsem prášek na snížení tlaku, dovezli mě zpět domů, doporučili klid na lůžku a následnou návštěvu u kardiologa. Tlak mi klesl, po dni na lůžku jsem normálně fungovala a od té doby jsem tyto potíže neměla, teprve tady jsem zjistila, že to mohl být projev slabé mozkové mrtvice... Mám to nějak dodatečně - po roce - začít zjišťovat? Zajít na neurologii? Má to smysl - tedy, projeví se tento příznak případně ještě teď nějak při dodatečném vyšetření?

Dobrý den v současné době prožívam stres, nejprve nechutenství k jídlu, pocity samoty, nepříjemné myšlenky.Náhle se mi na tele objevila vyrážka, která otéka, a pak jsem se před třemi dny vzbudila, aměla jsem pokleslou tvář.Navíc mi brní končetiny, ruce,musím je ripažit k tělu a přejde to.Také se celá třesu mám pocit teploty, ale horečku, ani zvýšenou teplotu nemám.Co by to mohlo být? Děkuji za odpověď

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce