Inzerce

Život bez cigarety rovná se život s tloušťkou?

Příčiny příbytku na váze následkem odvykání kouření jsou známé. Jsou ale i nevyhnutelné? [ více ]

Inzerce
Odpovědi
irena

Tak za první dva měsíce nekouření jsem sundala 2 kila, řídila jsem se těmito radami. Nyní, koncem třetího měsíce nekouření mě "přepadají záchvaty žravosti" a dost mě to děsí. Taky se mi víc stýská po cigaretě než zkraje nekouření.

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. června 2008, 21:15:01

Olga

Zkoušela jsem přestat už 3x. Ve všech případech jsem si dávala pozor na to, co jím, protože jsem věděla, že začnu přibírat. Není pravda (alespoň u mne), že se přibírá prvních pár týdnů. Já jsem přibírala 6 měsíců a potom jsem raději znovu začala kouřit, protože už jsem neměla co obléci a rozhodně jsem nechtěla připustit, aby se ze mne stala tlustoprdka. Ve všech případech jsem přibrala 8 a více kg. Jednou dokonce 11! Když jsem zkoušela přesta potřetí, koupila jsem si náplasti na hudbnutí a Orbitrek, abych zvýšila výdej kalorií, které jsem navíc kontrolovala dietou. NIC nepomohlo, takže po 8. kg a šesti měsících jsem zase začala kouřit. Do dvou měsíců bylo 8 kg pryč, aniž bych se o to jinak přičinila. Jsem z toho nešťastná, přestat chci - v tom nevidím problém, ale těch x kg navíc se právem obávám. Tak nevím...

12. června 2008, 11:08:04

irena

Olgo, nevím, čemu nevěříte-jestli článku, nebo mně. Skuteně jsem sundala 2 kg, celkově jsem zatím nepřibrala-jenže beru champix. A ta žravá je už pryč. :))

13. června 2008, 08:14:49

Luboš

Som zo Slovenska, ale rád chodím na Vašu stránku. Chcem povedať, že som presstal fajčiť pred 10 rokmi a hneď na to som za 3!!!! mesiace pribral 14 kg. Odvtedy nie a nie hoci sa ako snažím, neschudnem skoro nič.

14. června 2008, 17:14:29

Ila

Ani já nvěřím,že se za pár týdnú vše upraví a nebude se dál přibírat.Nekouřím 4roky a už přemýšlím,že budu muset opět začít kouřit(i když na to nemám vůbec chuť,ba naopak(,ale už se nemůžu pořádně hýbat a to se hlídám,ale pořád se potýkám s 15kg navíc.Ráda bych nějakou radu,nějak nikotinovej protijed.Díky a zdravím Ila

25. prosince 2008, 15:00:18

Maimay

Ahoj zatím začínám s odvykáním ale zkoušela jsem to mockrát a je pravda že jsem vždy přibrala.Ted jsem preventivně před odvykačkou začala držet dietu a denně cvičím.Za 3 týdny jsem shodila 6kg a cítím se skvělě takže myslím že případný narust ustojím.Odvykám s pomocí lékařskou na psychiatrii a paní doktorka si myslí že ten nárust nebude při tomto(dieta a cvičení) tak velky.Tak uvidíme a ráda se s vámi podělím o zkušennosti.Mimochodem napiš paní Evě-email rozum100@seznam.cz.Pomuže ti upravit stravování

14. února 2009, 11:17:53

Veronika

tak nežer jak prase

7. října 2009, 20:47:50

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.oscillococcinum.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=oscillo-2019-podzim&utm_content=300x300_kreativa_zima_ocsillo
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 224 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mili (Kvalitní kontaktní čočky) 18. října 2019, 09:07:11

Tak to není tak moc. To vidíš vcelku i bez nich. Kamarádka má 5.5 a to už jsou popelníky.… Diskutovat

• Maky (Co skrývá pojem hyperaktivní močový měchýř?) 18. října 2019, 10:22:06

Prikladam naprosto podrobny megaclanek o pricinach, lecbe a prevenci mocoveho mechyre.. Nejdrive je… Diskutovat

• Maky (Hyperaktivní měchýř ) 18. října 2019, 10:23:29

Podrobny clanek o lecbe, priznacich a projevech hyperaktivity mechyre ctete zde… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.