Inzerce

Novinka - nová řada přípravků MENOFLAVON

A je to tady! Právě k nám dorazila úplně nová řada přípravků Menoflavon, jako šitá na míru zralým ženám a jejich potížím spojených s klimakteriem. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Kamila

Dobry den, potykam se s navaly horka a bolesti zad kvuli prechodu jiz 2 roky, zkousela jsem co mi doporucily kamaradky, ale nic nepomohlo, prosim mate někdo zkusenosti s menoflavonem? Dekuji.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. června 2019, 12:58:48

Mirka

Ja jsem menoflavon prave poridila jen diky doporuceni me kamaradky, která jim ma tohle obdobi reseni navalu atd za sebou. Oboum nam to moc pomohlo. Cerveny jetel je na hormonalni problemy nejlepsi.

18. června 2019, 09:33:14

Kamila

Dekuji moc za odpoved. Sezenu ho normalne v lekarne? Ja ho vyzkousim a snad mi opravdu pomuze.

19. června 2019, 13:57:54

Mirka

Ano ano v lekarne jak kamenne tak i online. :)

24. června 2019, 07:57:17

Jana

Ahoj nevite kde bych si mohla o tom menoflavonu precist vice informaci prosim?

18. července 2019, 13:09:55

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 22. července 2019, 07:34:03

Ahoj holky jak je Kati jak jsi dopadla.  Diskutovat

• Magdalena (kde sehnat rostlinu Aloe vera?) 22. července 2019, 10:25:11

Dobrý den, kde se dá koupit? A je možné z ní doma vyrábět gel a mastičku? Nebo je třeba… Diskutovat

• Magdalena (Jizvy po akné) 22. července 2019, 10:28:00

Je třeba koupit nějaké olejíčky a také mastičky z aloe.  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.