Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vysoký tlak - zvládnutelná hrozba

MUDr. Samuel Heller, II. interní klinika, 2. května 2002 více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Milan

Doktorská zrůda MUDr.Maria Quispeová-Sotová,která Vám chce léčit normální krevní tlak(120/80)dealerským RAMIPRILEM,který způsobuje mrtvičky,infarkty(příbal.leták),sraženiny v krvi,cirhózu jater,zůžuje cévy v mozku,poškozuje ledviny,kostní dřeň a tím tvorbu krvinek,zhoršuje imunitu,astma a další.Vy se totiš léčíte ARGININEM,který mimo snížení krevního tlaku regeneruje endotely(vnitřní stěny cév),ty pak máte jak tunely pod Mont Blanc a krev se jimi valí jak Amazonka.Jste plni síly(dyť je to taky pro kulturisty) a energie na rozdíl od polomrtvýho po betablokátorech.Na hladkých pružných cévách se vám nemůže usadit cholesterol.Můžete kolik vajíček chcete(zeaxanthin a lutein),nejste pak slepý jak patrona,jako půl miliónů Čechů s VPMD.To je horor.Navíc arginin posiluje imunitu,léčí astma,cukrovku,ledviny,rozpouští LDL cholesterol,krevní sraženiny,rozšiřuje prostř.neuropřenašeče oxidu dusíku cévy.Výhodný je pro ženy.HA zesiluje účinky argininu(nejen tlak,ale i tep,fascinující),viz video na Rapidshare pod lékaři.Arginin 1,5 hod před a po jídle.Zpátky k Paní doktorce.Ta Vám vnutí skleničku vody a vy máte za hodinu příšerné bolesti u srdce,za 48 hodin 191/113.Nádherně to sráží právě arginin s gravistatem.To snad dokáže 300/200.(arginin odstraňuje rizika HA,sraženiny a chrání játra).No pak Vám ještě MUDr.několikrát otráví doma potraviny,prostřednictvím gangů,které se specializují na vloupání do bytů bez poškození zámku(bumping).Policie hlavu do písku po podrážky.Co na závěr.Tady se nedá žít.Nevíte jakým jazykem mluví na Islandu?Když jich tam je pouze 300 tisic,tak jednoho Čecha by snad vzali.Občané tam svrhli vládu,v referenu schválili novou ústavu a budou soudit býv.premiéra a Kalousky.Důkazy toho,co jsem napsal na stahuj,ulož to RAPIDSHARE pod lékaři a NWO.

Mirka
1x

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat že poslední dobou kolabuji. Stačí když stojim pár min. třeba na zastávce a z ničeho nic se mi udělá špatně někdy vnímám okolo sebe a někdy si vůbec nic nepamatuji. Byla jsem už aji u svého lékaře ale ten mi řekl že si mám 14dní měřit tlak a sepisovat ho na lísteček a pak kněmu přijít. A taky se mi stává že když jdu tak mi v hlavě neco křupe takové lupání někdy to přejde ale zase topříjde. Moc děkuji za radu

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce