Inzerce https://www.lekarna.cz/darkove-sady/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=darkove-sady

Poslední cigareta

Dobrý den. Tento příběh asi není zrovna inspirativní při odvykání, ale třeba odradí "odnaučené" kuřáky znovu si zapálit. Přestala jsem kouřit ve svých 21 letech metodou DOST! Snižování dávek nepomáhalo. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martin
1x

Ahoj Dano, Tvůj příběh je fakt smutný ,mě se to povedlo pomocí champixu. Já vím že ještě nemám vyhráno (nekouřím teprve 5 dní) ale fakt mi to nechybí. Zkus champix, můžu potvrdit že fakt funguje. Držím palce. Martin

Pavel

mně třeba nechybí kouření klasických, jsem rád, že se mi podařilo dočasně přejít na ty elektronický, po čase zkusím i přestat, ale základ byl se dostat od klasických

ilona
1x

29.7. 2007 Ahoj Dano,jsem ráda,že jsi svůj příběh napsala.Nekouřím půl roku a taky jsem si myslela,že jednou budu kouřit jen svátečně,díky Danuš,už nebudu raději ani sváteční kuřačka.Moc jsi mi pomohla.

Miroslava

a nebo se pokusit přejít na o něco zdravější ecigarety, to už takové zlo není

důchodce
1x

Začal jsem kouřit v 16 létech, kouřil jsem 20ks denně celý život (vždy nejlevnější: Partyzánky, Startky). Poslední Startky jsem si koupil ještě za 14Kč. Pak je zdražili na 17Kč, a to jsem si řekl: "Vždyť už bych prokouřil 500Kč za měsíc!" Nechal jsem toho ze dne na den. Ale zajímavým způsobem: Celý měsíc jsem nosil sebou zápalky a krabičku Startek (otevřenou), abych sám sebe přesvědčil, že nekouřím proto, že kouřit nechci, nikoliv proto, že si momentálně nemám co zapálit. Nejhorší byl tak desátý den. Ale když kuřák vydrží bez cigarety celý měsíc, tak už je vlastně nekuřákem. Ale nesmí si zapálit ani jednu! To by dopadl jako jeden můj známý, který prohlašoval, že přestat kouřit je velice jednoduchá věc, on už prý přestal kouřit 168x.

Miroslava

to já začala až v 18 a vydrželo mi to 8 let, pak jsem přešla na ecigarety, které nakupuji přes eshop(konkrétně z vapemania.cz)

Miroslava

já pár měsíců zpět úspěšně přešla na ecigarety a je to výrazný rozdíl, jak cenově, tak chutově

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/projevy-stari/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=projevy-stari

Anketní otázka

Plánujete očkování proti žloutence?

24%
76%
Zatím hlasovalo 331 lidí

Mohlo by vás zajímat

Diabetes mellitus 2. typu: nemoc, které lze předcházet

Již tradičně na 14. listopad připadá Světový den diabetu, který má podpořit povědomí o onemocnění, prevenci a odstraňovat stigmatizaci lidí s cukrovkou. Datum 14. listopadu současně připomíná narození Fredericka Bantinga, který společně s Charlesem Bestem objevil v roce 1922 inzulin.

Novinky ve zdravotní péči pro rok 2026

Od ledna 2026 pokryje veřejné zdravotní pojištění více výkonů než dosud. Nově se jedná například o on-line terapii při depresích, sledování lékařem na dálku nebo podstoupení kolonoskopie o pět let dříve. Souhrn těch nejvýznamnějších představila Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Zuby moudrosti: Proč zpravidla musejí „ven“?

Zuby moudrosti se objevují většinou až v dospělosti, kdy už ale bývá čelist plná. Kvůli nedostatku místa pak osmičky rostou křivě, utlačují okolní zuby nebo se prořezávají jen částečně. To vše vede k bolestem a zánětům. Proto je nutné mnohdy tyto zuby vytrhnout.

Podzimní únava může skrývat závažné onemocnění

Kratší dny, chlad a méně slunečního svitu bývají hlavními viníky podzimní únavy. Jenže pocity slabosti, bolesti hlavy a svalů či zvýšená teplota mohou signalizovat i závažnější onemocnění. Podobnými symptomy se může projevovat například klíšťová encefalitida, lymeská borelióza, chřipka nebo covid-19. Odborníci proto upozorňují, že přetrvávající únavu byste neměli podceňovat a je vhodné ji konzultovat s lékařem.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce