Inzerce

Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice

Mám alergickou rýmu pouze ráno (a nebo vyjímečně), než si vezmu Xyzal, který jsem měla určen jen k akutním případům, ale zhoršuje se to. Jinak mám víceméně suchou sliznici, při smrkání mi praskají cévky v nose a smrkám trošku krev (ale nekrvácívám z nosu), často se mi ucpává jedna dírka a nemohu rýmu "dostat ven", mám jí zaseklou. Bez kapesníku bych nemohla vůbec existovat. Občas používám kapky Pinosol,nosní mast Pinosol nebo (a to už musí být) nosní gel Vibrocil. Užívání těchto přípravků mi není příjemné (jen nosní mast mi nevadí,kterou užívám při přeschlé sliznici). Je to takto v pořádku, nebo existuje lepší způsob?

Inzerce
Odpovědi
Radka

Děkuji za doporučení na nasivin... já sem ho dřív nekupovala, ale teď přes zimu jak se furt střídaly teploty, tak sme byli celá rodina pořád na hromadě a v lékárně mi paní doporučila právě ten nasivin sensitive... že je bez konzervačních látek..tak sem koupila sprej, a byla sem nadšená. Krásně uvolnil nos a během pár dnů nám rýmu vyléčil

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. ledna 2019, 22:53:32

Terka

Radko já mám velmi dobrou zkušenost i s tím jejich sirupem nasivin sinus

18. ledna 2019, 21:30:44

Radka

Ten vůbec nevím že dělají.... to je nějaký doplněk stravy?

21. ledna 2019, 21:53:48

Terka

Dobrý den, ano to je doplněk stravy ve formě sirupu. Je i na uvolnění dutin

26. ledna 2019, 17:39:57

Romčuška

Holky takže vám ten nasivin opravdu tu rýmu vždycky i vyléčí?

26. ledna 2019, 22:09:02

Radka

Romčuško u nás vyléčil ten sprej rýmu celé rodině takže za mě můžu jenom doporučit

29. ledna 2019, 21:42:45

Romčuška

Tak to ho musím vyzkoušet.... já se s rýmou vždyck morduju jak dlouho tak když mi tohle pomůže, budu fakt šťastná

3. února 2019, 20:09:33

Toto pomůže

To je divný již jednou jsem sem psal co mě pomohlo a už to tu není někdo to smazal, tak jěště jednou, Kouupil jsem si 1kg kyseliny askorbové (300kč) a to jsem si dával každou třetí-čtvrtou hodinu dvě lžičky do půl litra rozmiksovaného ovoce (rajčata, jablko, borůvky atd.) a to pil po do dobu 3 měsíců a pomohlo mě to. Mluvím o rýmě kterou jsem měl 2 roku neustále denně. Nepišu o rýmě co trvá týden. Je pravda, že jsem pil ty tři měsíce dvě lžičky MSM rozděléné na celý den.

16. února 2019, 16:39:22

aaa

a přidat sodu bikarbone na překyselený organismus

22. února 2019, 13:29:29

Kejty

Moc sem si oblíbila sirup Nasivin Sinus když mají děcka rýmu. Jednak jim chutná protože má krásně nasládlou medovou příchuť, a druhak jim i pomáhá od rýmy

4. března 2019, 20:30:29

Veronika

Kejty to je nějaký doplněk ten sirup nebo co to je? Zatím sem teda nezkoušela

6. března 2019, 00:03:09

Lenka

Nemáte prosím u dětí vyzkoušený stérimar ? Uvolˇní jim ten nos pořádně ?

19. března 2019, 16:44:41

Staníková

Za mě na rýmu používám jedině přípravky nasivin. Sirup sem zatím nezkoušela, ale sprej mi vždycky pomohl

31. března 2019, 20:41:09

Diana

Nemáte zkušenost s pinio nasalem ? Protáhne pořádně nos nebo to chce něco s větším poměrem roztoku ?

25. dubna 2019, 13:52:48

doporučuji

bezsacharidovou dietu a vitamin c (velmi vysoké dávky např. rozmixovaný se zeleninou)

16. června 2019, 20:45:34

Dana

Používáte u dětí spíš spreje nebo kapky na rýmu?

13. září 2019, 18:48:32

Ilona

Ahoj já teda sprej. U nás kapky nikdy neprošly u děcek :D Nenechají si do toho nosu kápnout..to byly vždycky takový operace když sem koupila kapky že sem to snima vzdala.Takže u nás zásadně spreje. Momentálně mám dobrou zkušenost s nasivinem sensitive takže beru na rýmu ten.

18. září 2019, 21:32:28

Dana

Ilono a dělá se i pro děti do 1 roku?

22. září 2019, 10:34:40

Ilona

Jojo nasivin sensitive se dělá i pro miminka od narození do 1 roku

25. září 2019, 23:17:06

Dana

Tak to je bezvadné. A nevíte kolik dní nejdéle se může stříkat/kapat?

29. září 2019, 22:03:13

Bea

S rýmou jsem si také užila své. Až jsem koupila pinio nasal, tak mám vždy lepší léčení.

30. září 2019, 01:52:06

Lenka

Dívala jsem se, že mají i mastičku kolem nosu, tak ji vyzkouším, protože u nás se rýma bez odřeného nosu prostě neobejde :/

30. září 2019, 13:39:06

Ilona

No nevím jak u toho pro miminka, ale v lékárně mi vždycky paní říká jak dlouho nejvíce užívat

4. října 2019, 00:54:48

janka

Poradíte mi prosím nějaký dobrý nosní sprej, kapky? Mám rýmu už třetím dnem a zatím nic moc :( navíc bude zima, tak se kapky budou hodit..

18. října 2019, 19:35:16

123
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 227 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mili (Kvalitní kontaktní čočky) 18. října 2019, 09:07:11

Tak to není tak moc. To vidíš vcelku i bez nich. Kamarádka má 5.5 a to už jsou popelníky.… Diskutovat

• Maky (Co skrývá pojem hyperaktivní močový měchýř?) 18. října 2019, 10:22:06

Prikladam naprosto podrobny megaclanek o pricinach, lecbe a prevenci mocoveho mechyre.. Nejdrive je… Diskutovat

• Maky (Hyperaktivní měchýř ) 18. října 2019, 10:23:29

Podrobny clanek o lecbe, priznacich a projevech hyperaktivity mechyre ctete zde… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.