Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice

Mám alergickou rýmu pouze ráno (a nebo vyjímečně), než si vezmu Xyzal, který jsem měla určen jen k akutním případům, ale zhoršuje se to. Jinak mám víceméně suchou sliznici, při smrkání mi praskají cévky v nose a smrkám trošku krev (ale nekrvácívám z nosu), často se mi ucpává jedna dírka a nemohu rýmu "dostat ven", mám jí zaseklou. Bez kapesníku bych nemohla vůbec existovat. Občas používám kapky Pinosol,nosní mast Pinosol nebo (a to už musí být) nosní gel Vibrocil. Užívání těchto přípravků mi není příjemné (jen nosní mast mi nevadí,kterou užívám při přeschlé sliznici). Je to takto v pořádku, nebo existuje lepší způsob?

Inzerce
Odpovědi
Radka

Děkuji za doporučení na nasivin... já sem ho dřív nekupovala, ale teď přes zimu jak se furt střídaly teploty, tak sme byli celá rodina pořád na hromadě a v lékárně mi paní doporučila právě ten nasivin sensitive... že je bez konzervačních látek..tak sem koupila sprej, a byla sem nadšená. Krásně uvolnil nos a během pár dnů nám rýmu vyléčil

Terka

Radko já mám velmi dobrou zkušenost i s tím jejich sirupem nasivin sinus

Radka

Ten vůbec nevím že dělají.... to je nějaký doplněk stravy?

Terka

Dobrý den, ano to je doplněk stravy ve formě sirupu. Je i na uvolnění dutin

Romčuška

Holky takže vám ten nasivin opravdu tu rýmu vždycky i vyléčí?

Radka

Romčuško u nás vyléčil ten sprej rýmu celé rodině takže za mě můžu jenom doporučit

Romčuška

Tak to ho musím vyzkoušet.... já se s rýmou vždyck morduju jak dlouho tak když mi tohle pomůže, budu fakt šťastná

Toto pomůže

To je divný již jednou jsem sem psal co mě pomohlo a už to tu není někdo to smazal, tak jěště jednou, Kouupil jsem si 1kg kyseliny askorbové (300kč) a to jsem si dával každou třetí-čtvrtou hodinu dvě lžičky do půl litra rozmiksovaného ovoce (rajčata, jablko, borůvky atd.) a to pil po do dobu 3 měsíců a pomohlo mě to. Mluvím o rýmě kterou jsem měl 2 roku neustále denně. Nepišu o rýmě co trvá týden. Je pravda, že jsem pil ty tři měsíce dvě lžičky MSM rozděléné na celý den.

aaa

a přidat sodu bikarbone na překyselený organismus

Kejty

Moc sem si oblíbila sirup Nasivin Sinus když mají děcka rýmu. Jednak jim chutná protože má krásně nasládlou medovou příchuť, a druhak jim i pomáhá od rýmy

Veronika

Kejty to je nějaký doplněk ten sirup nebo co to je? Zatím sem teda nezkoušela

Lenka

Nemáte prosím u dětí vyzkoušený stérimar ? Uvolˇní jim ten nos pořádně ?

Staníková

Za mě na rýmu používám jedině přípravky nasivin. Sirup sem zatím nezkoušela, ale sprej mi vždycky pomohl

Diana

Nemáte zkušenost s pinio nasalem ? Protáhne pořádně nos nebo to chce něco s větším poměrem roztoku ?

doporučuji

bezsacharidovou dietu a vitamin c (velmi vysoké dávky např. rozmixovaný se zeleninou)

Dana

Používáte u dětí spíš spreje nebo kapky na rýmu?

Ilona

Ahoj já teda sprej. U nás kapky nikdy neprošly u děcek :D Nenechají si do toho nosu kápnout..to byly vždycky takový operace když sem koupila kapky že sem to snima vzdala.Takže u nás zásadně spreje. Momentálně mám dobrou zkušenost s nasivinem sensitive takže beru na rýmu ten.

Dana

Ilono a dělá se i pro děti do 1 roku?

Ilona

Jojo nasivin sensitive se dělá i pro miminka od narození do 1 roku

Dana

Tak to je bezvadné. A nevíte kolik dní nejdéle se může stříkat/kapat?

Bea

S rýmou jsem si také užila své. Až jsem koupila pinio nasal, tak mám vždy lepší léčení.

Lenka

Dívala jsem se, že mají i mastičku kolem nosu, tak ji vyzkouším, protože u nás se rýma bez odřeného nosu prostě neobejde :/

Ilona

No nevím jak u toho pro miminka, ale v lékárně mi vždycky paní říká jak dlouho nejvíce užívat

janka

Poradíte mi prosím nějaký dobrý nosní sprej, kapky? Mám rýmu už třetím dnem a zatím nic moc :( navíc bude zima, tak se kapky budou hodit..

Alice

Na rýmu se prodává tolik přípravků, tak nevím co děláte, je ale pravda že né všechny fungují dobře a rychle.

Ola

nejhorší je když někdo je závislý na kapkách nebo tak, jakože když se to bere tak jak má tak v pořádku

Jan

s rýmou mám problémy celý rok, na jaře a v létě alergie a přes podzim a zimu nemocná rýma, takže to si člověk nevybere

bára

Být vámi se mrknu na altaherba na kapky pinio nasal za mě dost super :) takže pokud váháte nebo nevíte tak pojďte do toho

Nora

Neznám, nevím, možná vyzkouším jen vůbec nevím kde se to dá sehnat, chtělo by to asi lépe nasměřovat

Daniel

mám nemocnou rýmu ne chronickou, co vám zabírá? chtělo by to něco šetrného...

Robert

Těžko se hledají kapky do nosu které jsou šetrné, nebo já teda alespoň o žádných nevím a žádné neznám :(

veruna

Máte prosím z vás někdo zkušenosti s kapkami pinio nasal od altaherba? docela se mi to líbí, ale nevím nevím

Anika

chtělo by to radu i v rámci nějakého mazání na nos? a k tomu i pořádné kapky?

Přidat nový komentář

Inzerce
loading...

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Obáváte se, že můžete mít poruchu štítné žlázy?

Zatím hlasovalo 64 lidí
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Překvapivé příznaky problémů se štítnou žlázou

Možná znáte klasické příznaky potíží se štítnou žlázou. Zvýšená funkce štítné žlázy (hypertyreóza) způsobuje, že se více potíte, zhubnete a zrychlí se vaše tepová frekvence. Snížená funkce štítné žlázy (hypotyreóza) dělá pravý opak. Může se objevit únava, zimomřivost, svalové křeče nebo zvýšení tělesné hmotnosti. Ale existují i ​​další méně zjevné známky, které byste neměli podceňovat.

Svědění konečníku a krev ve stolici. Hemoroidy nebo rakovina?

Dlouhé sezení a omezení pohybu může u některých vyvolat zdravotní komplikace v oblasti konečníku. Nepříjemné pocity v oblasti konečníku, jako jsou svědění, pálení nebo bolest, otoky v jeho okolí, krev na toaletním papíře či výtoky mají různé příčiny. O jakou diagnózu se může jednat?

Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida. Proč se přestat stydět?

Crohnova choroba i ulcerózní kolitida jsou chronická onemocnění, která postihují zažívací trakt. Na celém světě těmito chorobami trpí přes 10 milionů pacientů. Přesto se o nemocech příliš nemluví, pacienti se stydí a se svými problémy se nesvěřují často ani odborníkům.

Křečové žíly nepřijdou z ničeho nic. První příznaky přehlížíme

První varování můžeme cítit po dlouhém sezení nebo stání, a to spíše v letních měsících. Jedná se o zdravotní problém, který patří do škatulky „civilizační onemocnění“ a dnes se s ním tedy setkáváme více než dříve. Moderní doba ale přináší nejen nevýhody, ale také pomoc díky novým lékům, pomůckám, technologiím a operačním postupům.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.