Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

REMOOD a alkohol?

Nastupuju na REMOOD a nevim jak to mam udelat s alkoholem? Když si ho vezmu ráno můžu si dát večer pivo? Má REMOOD 24hod účinek? Když se opiju a pujdu spát ráno můžu si ten REMOOD dát? Zhoršuje se stav po užití alkoholu? Jak fungovat v dnešní společnosti bez alkoholu? Možná jsou ty otázky triviální v porovnání s jakými stavy spousta z vás bojuje, ale stejně mě zajímá vaše zkušenost. dík

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
marta
3x

Já jsem si při léčbě pivo dala a neměla jsem problémy. Jen jich holt nesmí být moc,pak ty rána jsou asi o něco horší.Ve společnosti se může popíjet víno s minerálkou,vydrží to na dýl a není po tom špatně.Přece není společenská nutnost se opít a pak nevědět co se děje.

Lenka
2x

Dobrý den, můžete mi někdo prosím napsat, jak jste se cítili na úplném začátku užívání Remoodu? Mně byl předepsán na panickou úzkost a po pouhé polovině tablety (asi za tři hodiny) jsem měla hroznou ataku - zamlžené vidění, bolest za krkem, pálení na hrudi, brnění rukou a nohou, bolest hlavy, pocit, že omdlím. Myslela jsem, že je to můj konec, bylo mi opravdu zle. Měl jste to někdo a překonávali jste to nebo v tomto případě Remood raději nebrat? Děkuji

Lucie

Ahoj, můžu se optat pokračovala jsi v braní léků dál? Mě ho dnes předepsala doktorka a tohohle se bojím co se stalo tobě, já mám zkušenosti s Cipralexem a Olwexyi např také špatné, viděla jsem úplný bludy a po Cipralexu to semnou seklo tak, že jsem musela do nemocnice, tak se docela bojím do teď mi dr.psala Neuroly a Lexauriny ale chce zkusit Remood ,Neurol mi nechala , ale já mám dost strach ztoho, mám začít půlkou ráno.

Alena
1x

Já brala asi 10 let Cipralex 10 mg na sociální fobii, ale pak přestal účinkovat i po zvýšení na 20 mg. Dostala jsem Remood 20, že prý působí hned(stejný lék), ale ani po měsících moc nezabírá. Alkohol bych úplně vyloučila. Je mi teď 70 tak nevím.

Lucka

A tak Remood vůbec nefunguje? Já mám panic.ataky a i soc.fóbii dle dr., nakonec jsem Remood nevzala, čekám na vyšetření na psychiatrii tak jsem zvědavá co mi tam dají, zatím beru Neurol.

lulik
7x

ahojky hele ja beru remood asi rok a normalne na to piju kolikrat i uplne strasne moc a nic mi neni....ale je pravda ze na to asi kazdej reaguje jinak.ziju v anglii takze tu popijim cider coz je asi jako ceska 12 pivo a dam jich kolikrat za vecer i 5 a v klidu...rano je stejne strasny jako i kdyz je neberes.....:o]]

ol
3x

Beru remood přesně rok. Když mi byl předepsán, hned jsem se ptal zda-li mohu zajít jednou dvakrát týdně na pivo. Pan doktor, starý pán, mi řekl: " Remood vymysleli v Americe a ti rádi popíjejí". Když jsem to později (nedávno) tlumočil novému panu doktorovi (mladý pán), tak se upřímně rozesmál a řekl na to: "Opatrně". Tak jsem to shrnul pro sebe - pít mohu ale opíjení asi radši ne. Někdy se to však vymkne i mně. A to je mi 53 roků. Rána jsou úměrná vypitému alkoholu. Remood asi na to vliv nemá. Remood mi velmi pomohl. To je vzkaz těm, co váhají s jeho užíváním.

hastr

Jestli se Vás můžu zeptat,jaké jste měl potíže,že Vám REMOOD tak super zabral,já mám takové úzkostné pocity a strach,ani nevím kde se bere. Beru REMOOD tprve týden a zatím nepociťuju žádné zlepšení.Děkuji.

Petr
2x

Vydrž a ber ho dál, první zlepšení pocítíš tak za 3-4 týdny, za 2 měsíce budeš v pohodě

Vašek
5x

Je to opravdu dobrý lék,měl jsem stavy že jsem nemohl vydržet ani sám se sebou ale pak jse dostal remood a jsem jak jiný člověk,vážně. Co se týče alkoholu tak nejsem žádnej velkej piják ale je to v pohodě když se to nepřehání.Jde taky o to aby měl člověk kolem sebe lidi který pomůžou s tím jaký člověk je ,hledaj cestu a nezatracujou Vás když máte psychický problémy.Moc děkuju své ženě a mojí paní doktorce.Nebojte se Remoodu.

Karolina Procházkova
2x

ahojj no taky dam prispevek, zacala sem po obavach remod taky uzivat k neurollu, trpim tim ze nevychazim do mesta udela se mi proste zel horko buseni srdce na omdleni nohy me nenesou tak mi predpsal tohle REMOD, NAPSAL DENE DVE TABLETY JA VSAK MAM Z JAKYCH KOLI LEKU VELKY STRACH ZACALA JSEM TO BRAT PO ČTVRTKACH TAKKZE TED UZ JSEM NA POLOVINE PRASKU ZA DEN, ZATIM MAM ZA SEBOU ASI 6 PRASEK NEVIM ZDA TO MA UCINEK VUBEC PO CTVRTKACH, NEVIM JAK DAL VSECHNO ODNASI PRITEL NAKUPY VSECHNO JESTE ZE NEPRACUJI TEDA ZATIM, PROSIM MA NEKDO S TIMTO LEKEM ZKUSENOST? ZA JAK DLOUHO BUDE NAKY UČINEK PORADTE MI DEKUJUUUUU

Dana
3x

berte dávky jaké Vám určí lékař.Čtvrtka nemá žádný účinek.vše konzultujte se svým lékařem.pokud byste cítila některé z vedlejších účinků,sdělte to lékaři.Ne každému určitý lék sedne.Ale nebojte se.Antidepresiva 3.generace mohou mít minimální vedlejší účinky,které vymizí.Účinek při správném dodržování dávkování se dostavuje zhruba do 4 týdnů a je to dlouhodobější záležitost,která velmi dobře působí na regeneraci neurotransmitérů v mozku a ustálení hladiny serotoninu v mozku.Pokud byste si ordinovala lék podle své vůle,tak by Váš stav zhoršil.

Dana
2x

Remood beru již několik let,1tbl ráno.Moc mně pomohl,měla jsem také panické ataky.Nebojte se a užívejte ho dle ordinace vašeho lékaře.

Lucie

Paní Dano, chci se optat doktorka mi tento lék napsala na panickou poruchu , do teď jsem měla kolik let Lexauriny, Neuroly ten mi teda nechala ještě než léky zaberou.Jednou jsem měla Cipralex po 1 léku jsem měla úplný bludy před sebou až sem omdlela. Jen se ptám jestli tohle jsou šetrnější léky, já se bojím tu půlku vzít dr.to ví ale uklidňuje mě že to bude v pohodě, tak se ptám někoho kdo je již bere.

Petra

Dobrý den, mám nově remood 20mg na úzkosti. Ale jemně se mi třepe celé tělo. Měl to někdo z počátku léčby? Přestane to?

Dana

Mám s ním také dobré zkušenosti. Beru půl ráno a půl večer a je mi dobře.Dík za něj.

Zdenda
1x

Při léčbě remoodem, piju často, vliv to nemá, na účinnost léku, ale při léčbě deprese je lépe alkohol vysadit úplně, to hodně pomůže!

lucie
2x

Dobry den, chtela bych se zeptat, mam zacit s lecbou Remoodem kvuli panicke poruse a opakujicim se zachvatum a chtela bych se zeptat, nebot jsem v pribalovem letaku byla docela sokovana vedlejsimi ucinky, kdo s tim ma zkusenost, jak to pusobi, docela se bojim, je mi 23 let a tam stoji, ze do triceti jsou lide mnohem vice nachylnejsi k sebevrazdam..Ma nekdo zkusenost s melatoninem? Dekuji za brzkou odpoved..

Honza
6x

Neboj se užívání remoodu...:o) Já už třeba vim, že ho už nikdy nevysadim. Bral sem ho půl roku a protože mě doslova postavil na nohy a ukázal jak ten svět doopravdy vypadá přestal sem ho v návalu normálnosti brát. Ten pád zpátky už nikdy!!! Ale aby sem odpověděl: remood má určitě vedlejší účinky a hlavně delší náběh účinku, ale opravdu to stojí za to. Účinek se dostaví, vedlejší účinky odezní a zůstane jen a jen klid v duši i po těle...:o) Dneska už ho beru opět něco přes 8 měsíců a super. Vydrž, nevysazuj, dodržuj dávkování a bude fajn... Hodně štěstí a síly...

DASHA

Také mi byl předepsán Remood a když jsem si přečetla, kolik vedlejších účinků může mít, naprosto jsem se zhrozila. Po 1. tabletě, kterou jsem si vzala jsem byla strašně ospalá a jak jsem zývla, chytla mě křeč do pusy - no něco úžasnýho :( S braním léku jsem okamžitě přestala. Když tu ale čtu, že vedlejší účinky odezní, váhám , jestli ho nemám zkusit znovu brát.

Lada
2x

Dasho prosím tě jak si ted na tom co bereš?a jak dál? děkuji

Kyra
1x

Ahoj Honzo, chtěla jsem se tě zeptat,čím ty to vlastně přesně trpíš? Teprve jsem ho nasadila, měla jsem asi půl roku fobie z lidí, nervozita prostě nepříjemná, z nejhoršího jsem se dostala celkem sama,jen občas nějaký ten utlumovák jsem měla,ale přestal mi dělat dobře..naopak,teď jsem dlouho byla bez ničeho a myslím si, že to jde,jen najít ten správný směr a určit si nějaké priority,prostě hledat tu příčinu a zkoušet jí řešit. Ptám se tě, proč ty jsi jej vysadil a pak zpátky nasadil, když tam píšeš, že ten pád už zpět nikdy,tak to přeci nebylo nutné nebo ano?! Děkuji za odpověď Kyra

karolina
1x

ahoj vsem ja se lečim již 15 let a beru stale pouze jen neurol z6 TABLET DENNNE JSEM TO ZNIŽILA NA JEDNU, PAK SE OBTIZE VRATILY, NASADILY MI K TOMU ZOLOFT TEN E Z TOHO DOSTAL ZPATY DO POHODY, PAK JSEM HO JIZ NEJAKOU DOBU NEUZIVALA A OPET VRATILO SE MI TO CO JSEM NECHTELA, NEMUZU VEN MAM STRACH NEBO SNAŽIM SE JIT ALE UDELA SE MI ZLE ROZKLEPOU NOHY POT, A JE MI NA OMDLENI TAKZE NEMUZU NIC PAK MI DAL DR, REMOOD NRALA JSEN JEN PULKU RANO A DOBRY TED ZASE LITAM V POTIZICH KDY SE MI VSE VRATILO PROTOZE HO NEBERU A ANI NEVIM PROC MI HO VYSADIL VSEOBECNE SE BOJIM LEKU TAKY MAM OBAVY RADEJI NIC NEČIST V LETAKU TO JE PAK SUGESCE

Marek

Ahoj a za jak dlouho ti zase zabral ten Remood po vysazeni?

Marek

Čau, Honzo za jak dlouho ti zase naběhl Remood?

Alena

Taky se třepu, mě pomohl Cipralex.

Nora
1x

Remood užívám už několik let a je mi super. Měla jsem panickou ataku a Remood mi moc pomohl.Než zabere trvá to tak tři týdny. Alkohol piji normálně jako bych žádný lék neužívala,myslím že to nemá vliv.

Luciášek
2x

Zdravím všechny:-))) Je mi 26 let a mám krásnou a zdravou 2,5 dcerušku. Byl mi předepsán Remood na vysoké stavy úzkosti, které mám od minulého dubna, kdy jsem podstoupila operaci očí a na bolest jsem dostala Tralgit,který mě totálně rozházel....měla jsem všechny nežádoucí účinky,které může mít.Od té doby mám neustálé bušení srdíčka, podstoupila jaem vyšetření na kardiologii, ketré bylo v pořádku a paní doktorka mi nasadila právě Remood...jenže já mám od té doby docela velký odstup k lékům .Po přečtení příbalového letáku Remoodu jsem se do slova zhrozila.Jde mi jen o to že si nejsem zcela jistá jestli budu při užívání tohoto léku schopna se postarat o svou dcerku se kterou jsem víc jak půl dne sama než se manžel vrátí z práce.Jde mi o její bezpečí určitě víte co tím chci říct a tak se ptám nemáte někdo zkušenost s Remoodem a zároveň se stejnou situací jako mám já????Moc děkuji za odpověď:-))

nika
1x

určitě budete v pohodě, maximálně trošku ospalá. Já jsem jej začala brát po porodu dcery a tudíž jsem měla na starosti miminko a dala jsem to . Když dcera půjde spát tak si taky na chvíli lehněte teda pokud ještě spinkává, nebo jí pustíte oblíbenou pohádku a uvidíte že do týdne bude fajn i ta ospalost.Po čase užívání ospalost u mě zmizela, Beru jej stále a nedám na něj dopustit. Je to perfektní lék, který mě osobně strašně moc pomohl od úzkostných stavů. Teď je mi fajn a užívám si všedních a každodenních radostí s dětmi. Vydržte bude určitě brzo lépe.

KOKOSKA

Zdravím, ničeho se neboj! Já mám miminko(8 měsíců) a jen právě díky remoodu jsem schopná se o ni s klidem ,bez stavů úzkosti,strachů a mdlob z bušení srdce se o ni postarat. Po nehodě v dětství jsem vyzkoušela celou řadu léků ale nakonec jediný Remood mi pomohá a bez jakýchkoli ved.účinků.Držím palce

Petra
2x

Určitě se nebojte brát Remood. Já mám dvě děti, remood beru už asi rok -také jsem měla bušení srdce, velmi rychlý tep-až 160.Vždy mě odvezla rychlá a tam zjistili, že mi nic není. Paní doktorka na kardiologii mi pak poradila návštěvu psychiatra, tam jsem dostala remood-nejsem ospalá, normálně se o děti starám a je mi dobře.Jsou to nenávykové léky nové generace. Takže držím palce.

ADA

Chtěla bych poprosit o radu, remood beru teprve týden a nejenom, že jsem ospalá což je jak jsem si přečetla v začátku normální, ale několikrát během dne se mi klepou ruce i nohy, je to takový slabší třes. Nemáte s tím také někdo zkušenosti? Děkuji.

zemt

Dobrý den, také jsme mělu první dva týdny po užívání Remoodu třes v rukou i v nohou,ale po měsíci to úpln ě odeznělo, a už v pohodě

devilkings

ja jsem ho dostal predepsan ted po pokusu o sebevrazdu a jsem po nem hrozne ospali jak dlouho to asi trva dekuji devilkings

síla
1x

....vy , kteří si neodpustíte alkohol ani když vám lékař předepíše léky, je buď nepotřebujete, nebo jste vážně na palici !!! každý hňup ví že užívání JAKÝCHKOLI léků se vylučuje. Ale pokud chcete mít doopravdy v palici vymeteno, jen do toho, dva tři remoody, deset piv a není co řešit a potřeba otravovat lékaře, holt Čeští Pepíci, bez chlastu ani léčbu,že?

Lenka

Dej si taky sklenku ať víš jak je venku. Uvidíš, že se budeš cítit .....klidněji...?

No tak
1x

nebuď zlá, nevíš jak se kdo cítí, to co píšeš není samozřejmě dobře, ale, když si dá někdo léky podle lékaře a jednou za čas pivo nebo vínko, tak ho nemusíš hned soudit. :-)

žanda
5x

Ahoj lidičky, ráda bych se podělila o zkušenosti s Remoodem, které mám já sama. Remood beru od roku 2007 s přestávkami a musím říct, že je to opravdu dobrý lék. Vždycky když ho začínám znovu brát, mám nějaké vedlejší účinky - záleží jak hodně jsem psychicky hin - pokud můžu hned zezačátku poradit - berte ho vždy se snídaní nikdy ne později a snažte se ho nezapomínat brát, jinak se váš stav zhorší. Jinak je to lék, který opravdu pomáhá a vyvede vás z úzkostí a můžete být v pohodě a to opravdu naprosto. Remood při prvním užívání mi začal zabírat asi 3 týden a úleva se opravdu dostavila. Dávkování - první tři dny půl a pak najet na celej. Já ho beru na panickou ataku, což sou úzkosti, které se mi projevily kvůli problematickému dětství - alkohol v rodině. Třeba mé první nežádoucí účinky - štípání těla a byla jsem jako v ohni, ale alergie to nebyla, napila jsem se a bylo to fuč, musí se na něj hodně pít, taky jsem parkrát ondlela, ale toho se nebojte pokud chcete opravdu žít a být v pohodě, tak tohle vydržíte!!! A moje poslední rada nakonec, při sebemenších potížích si ho běžte nechat hned napsat, samy to nevyřešíte, já se o to snažila a o to horší to pak bylo než my zabral!!! můj meil je [email protected] tak klidne pisnete kdyby vas neco zajimalo a fakt se nebojte je nas s takovymi problemy spoustu, ja uz to ted taky beru jinak, ikdyz se stim smirit neni lehke.

eva

ahoj,musim s tebou naprosto souhlasit.Taky sem si myslela,ze to zvladnu sama bez leku,ale nakonec doslo na remood.Beru ho 9 mesicu 1 pul tablety denne a je mi lepe.Akorad se bojim vysazovaní

Dave

Ajak dlouho jste se snazili to zvladat sami a jakymi metodami, terapiemi, cvicenim, atd?

Macík
1x

ahoj všichni, v úterý jsem dostala Remood, jak jsem si jej vzala tak jsem pociťovala spoustu nežádoucích učinků, třes, nechuť k jídlu, bolest hlavy, únavu no prostě děs. Dnes jsem volala k doktorovi a sestřička mi řekla že jej mám vysadit, ale po tom co jsem si přečetla vaše zkušenosti s Remoodem tak jsem zjístila že obdobnými stavy trpěla většina z vás a teď si na něj nemůžete stěžovat tak nevím mám to vydržet a bude líp nebo to vzdát?

stístko

lidi vůbec se nebojte je to super lék..já měla akový depky a byla obsednatně kompulisvní že jsem přestávala strachy pít a¨jíst..měla jsme takovej strach z remoodu že to nejde ani popsat..a ted jsem po dvou letech zdravá a štatsná, dokážu překonávat život a brát ho jaký je..nebojte se opravdu držím vám palce všem!

maruska
1x

ahoj zacla sem brat remood a mam strasny tlaky do hlavy a strasne se mi ta hlava mota nevim jestli ma nekdo z vas taky takove ,reakce nikdy se nemuzu ani nadechnout ,nemuzu spat ale presto s remoodem nechci skoncit poradite mi nekdo dekuju

Bibi

Ahoj, musím se přidat ke spokojeným "konzumentům" Remoodu :) Beru ho přes dva roky, během léčby jsem otěhotněla, porodila a starám se o roční dítě, vše BEZ POTÍŽÍ! Předtím bylo něco takového nepředstavitelné, byla jsem ráda že jsem se přivlekla z práce, víc už jsem nezvládala, víkendy jsem proležela, prostě jsem nežila pořádně a všechno bylo děsně složité, do toho ataky. Všechno zmizelo a žiju normálně. Remood doporučuju! Jo a alkohol si dávám, ale ne tvrdej, piju jen víno.

PŘÍTEL
2x

Začátky jsou dosti těžké,protože si všichni myslíme,že učinky léku nastoupi ihned,Toto nám naruší psychiku ještě více a problémy se prohlubují.Mně osobně to trvalo 3až4 měsice než se učinky začly projevovat.Život se vrátil do dob klidu a pohody.Alkohol-moje zušenost -v menšim množství 2-3 piva bez problému,člověk se dostane do pohody,vyskočí upřímny usměv a ma iradost.Smíchat tvrdý a pivo nebo víno-Okolí mne bralo adalší den tvrdili že jsem byl normálni ale ja nepamatoval vubec nic.Po 15 měsících začínam vysazovat, tak uvidím co bude dále. Do problému mne dostal uraz a dorazilo to umrtí dcery.Jestli se chce někdo podělit ozkušenosti nebo poradit,atˇse na těchto stránkach ozve PŘÍTELI. držte se stojí to za to.

skybedy
1x

Mě Remood taky pomohl v asi nejobtížnějších životních dobách, ale pozor . když jsem to zkombinoval s alkoholem, vyvolávalo to ve mně velký radikalismus a udělal jsem pár blbostí, které mě mrzí dodnes.

Simona

Remood beru 5,5 roku a jsem naprosto spokojená. Předtím jsem trpěla panickou poruchou. Nemohla jsem vyjít z domu bez Neurolu. Bála jsem se, že omdlím. Jakmile jsem začala brát Remood, tak do dvou týdnů jsem byla bez problémů. Vedlejší účinky ze začátku nic moc. Alkohol si občas dám, ale maximálně tak 2 skleničky vína.

...

zdravím, beru remood asi 8 let a žiju naprosto normálně, v ničem se neomezuju ani v alkoholu a občas to celkem přeženu.-) a většinou žádné zhoršené stavy nepociťuji. Ikdyž několikadenní pití není uplně košér, to je mi pak mizerně, jenže tzo asi každému když pije několik dní v kuse....zdraím

janicka

Brala jsem remood 3 roky, pak jsem vysadila, všechno bylo v pohodě, ale teď mám zase problémy. Nevím,jestli mám do toho jít znovu, nebo jestli hledat nějaký přírodní prostředek proti stresu. Bojím se závislosti. Poraďte!!

naty
3x

ahoj remood beru s ruznymi prestavkami. Musim uznaz ze me vzdy ze vseho vysekal narozdil od jinych leku. Brala jsem ho tri roky s mensimi pauzami a ted ho dva roky neberu bohuzel po dvou letech se mi problemy vratili (strasna uzkost, panicka porucha, spatne myslenky co nejsou ani pravda, prehnany strach atd. vzdyt to znate) opět jsem ho před dvěmi dny nasadila mám sice ted klasicky nezadouci ucinky na ktere si moc dobre vzpominam z predesleho brani, ospalost, tres v rukou a nohou, zývaní a křeč v ústech, pocit ze nevydrzite sedet ci stat na miste, ale to vsechno vzdy odezni do dvou tydnu a pak je dobre stoji za to vydrzet . Chtela jsem rict ale jednu dulezitou vec kdyz jsem tenkrat remood dlouhodobe brala a napila se budto hodne piv nebo nejakej tvrdeho alkoholu mela jsem dost velke sklony k agresivite az jsem se druhy den stydela a hlavne jsem mela pokazde okno takze bacha na alkohol naky tri ctyri piva nevadi ale tvrdej k tomu nezkousejte ma to pak dost vedlejsich psychickych ucinku navic vam to zhorsuje celkovy stav. tak se drzte a mejte se budu se zas snazit dat ted diky remoodu zpet dohromady a vybudovat tu pohodu znovu:)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce