Inzerce

Jak zmírnit bolest kloubů

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
David

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Markéta
1x

Z vlastní zkušenosti můžu poradit, že mi pomohly tobolky Priessnitz. Bolest jsem měla už dlouho a pořád jsem oddalovala návštěvu lékaře. Nakonec jsem šla do lékárny a jsem za to ráda. Nechala jsem si poradit a doporučit něco s Kolagenem a Boswelii, takže to pak šlo už samo :) Zabralo to za krátkou dobu a teď už chodím, jako v mládí :)

Sabina

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Oli
1x

Já jsem začala sportovat a dostavila se mi urputná bolest kloubů. Bylo to vážně k nevydržení. Dostala jsem od manžela Colavital. Díky pánu Bohu, že mi to zabralo :-) Teď můžu sportovat jak mlaďoch.

Marta

Měla jsem náběh na artritidu, když jsem začala více sportovat. Naštěstí jsem objevila na internetu Colavital, a musím ho všude jen chválit. Naprosto mě bolesti zbavil. Jsem s ním velice spokojená, vyzkoušejte :-)

Kuča Jar.
1x

Při každém stresu, strachu i velké námaze spomaluje až zastavuje látkovou výměnu naše tělo. Náš organismus při trávení a rozkladu bílkovin pak přestává zprávně vylučovat kyselinu močovou..MOČOVINU ( produkt rozkladu bílkovin) Ta se potom usazuje zejména v kloubech , kde může až krystalizovat do podoby nevyloučených solí . Tím velmi trpí chrupavka , rychle se opotřebovává , ....Zvýšený obsah močoviny znamená i prochlazování těla , prostě je nám nepříjemně zima ( močovina se také používala jako chladící směs do chladniček ) Močovina v krvi organismus silně OKYSELUJE . Proto je velmi vhodné , když si uděláme rychle polévku s kořenovou zeleninou , zejména celerem a petrželí . Kořenová zelenina působí svými plusovými kladnými ionty zásaditost a dokáže rychle vyhánět , vyprat , pomáhat vylučovat močovinu z těla ven. Pocítíme to přílivem tepla , uleví se nám a chrupavku tak ochraňujeme . Jestliže navíc zajdeme do sauny a vyvoláme pocení , tak nám za to i ledviny budou velmi vděčné. A ještě ke chrupavce... chrupavka nemá přímé cévní zásobení, není přímo napojená na cévy, proto její výživa a látková výměna je složitější . Sama se chová podobně jako houba -- nasává živiny ze svého okolí -- tkáňového moku ....proto je pitný režim,zásadité polévky z kořenovou zeleninou tak prospěšný . Ale zase pít tolik , abychom vlastní buňky neutopili , vše s mírou. Občas si dopřejme i ten Sulc (aspik ) s cibulí . Aspiky obsahují chrupavkové kolageny aj. ,a cibule sirné sloučeniny , které naše chrupavka může využít. Síru a želatinu přirozenou, s dostatkem tekutin a pohybem ,lehkou prací ,chůzí v lese nebo plaváním , aby se krev a tělové tekutiny --LYMFA pohybovala , protočila , vše se ulehčí a hlavně beze stresu a rozčilování. Takto si chrupavku ušetříme a vyhneme se kloubním náhražkám.

Nadežďa

Bolest kloubů mě trápila celkem dlouhou dobu. Nikomu jsem nic nepřiznala a trápila se. Bohužel mé okolí poznalo, že mě má bolest začíná omezovat a tak jsem na narozeniny dostala velké překvapení. Výživu kloubů Enzycol 40+ chvála těm, kteří jej vyrobili. Mohu říci, že jsem maximálně spokojená, klouby mě přestaly bolet.

Marika

Co pomohlo mě bylo pravidelné užívání kloubní výživy Gel Activ Proteo Enzyme Q, poradil mi to známý a zabralo to výborně

Erik

Chce to pravidelný pohyb (alespoň procházky) a k tomu ta kloubní výživa, to ty klouby opravdu potřebují.

Marika

To je pravda, to už teď beru jako samozřejmost, jak se nějaký čas nehýbu hned to na sobě cítím, celé dny jen sedět to nedělá dobře nikomu

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.oscillococcinum.cz?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=pr_clanek_10_2020&utm_campaign=oscillo_2020_rspoluprace

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 389 lidí

Mohlo by vás zajímat

Rakovina děložního čípku. Jediná rakovina, proti které existuje očkování

Rakovina děložního čípku je jediné zhoubné onemocnění ženských orgánů, kterému lze téměř ve všech případech předejít. Proč je tedy v ČR každoročně zjištěno u 800 žen, z nichž zhruba 360 nemoci ročně podlehne? Podle předních odborníků je na vině hlavně nízká proočkovanost proti původci této nemoci, lidskému papilomaviru (HPV), malý zájem žen o preventivní gynekologické prohlídky klesající s rostoucím věkem, a nízká frekvence využívání vysoce citlivých testů na průkaz HPV.

Máte některý z příznaků koronaviru nebo jste se setkal s nakaženým? Co dělat?

Jak se správně chovat, pokud má člověk příznaky koronaviru anebo se setkal s někým nakaženým?

Jak je to s nárokem na bezplatné očkování proti chřipce a pneumokokům u seniorů?

Proměnlivé počasí podzimních a zimních měsíců přispívá ke zvýšenému výskytu onemocnění virového i bakteriálního původu – akutních respiračních onemocnění, chřipek a následně také pneumokokových infekcí, které mohou v závažných případech končit i smrtí. Riziko onemocnění lze přitom snížit očkováním, které patří k nejúčinnějším prostředkům prevence. Navíc obě vakcíny jsou pro lidi starší 65 let zcela hrazeny zdravotními pojišťovnami a očkování lze aplikovat současně při jedné návštěvě lékaře.

Genitální bradavice - intimní problém, o kterém se nemluví

Genitální bradavice jsou způsobeny lidskými papilomaviry (HPV). Jedná se o vysoce nakažlivou sexuálně přenosnou infekci, která způsobuje výskyt malých bradaviček v oblasti genitálií a v blízkosti řitního otvoru. Genitální bradavice sice nejsou život ohrožující choroba, ale mnohdy sebou nesou nepříjemné příznaky jako pálení, svědění, krvácení a bolest. Navíc toto onemocnění může mít zásadní vliv na sexuální život partnerů.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.