Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Přerušovaný půst: Moderní dobrovolné hladovění

Populace ve vyspělých zemích se vyznačuje nadbytkem jídla, které je dobře dostupné a jehož příjem bývá často nadměrný. Tento blahobyt je jednou z příčin zvýšení rizika civilizačních onemocnění. I proto se čím dál častěji lidé vyhledávají možnosti, jak snížit množství tělesného tuku a ztratit nějaké to kilo. Poslední dobou je nejpopulárnější přerušovaný půst, a to hned v několika variantách. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kamila

To je ale nadpis, dobrovolné hladovění. Mě půst plně vyhovuje 8/16 :) Společně s půstem nasadím detoxikaci a cítím se skvěle.

Jaruš

Já nikdy nedokážu držet dietu, jsem v tom jak malé dítě. Celý den to držím a večer je velký náběh na lednici. Máte nějaký odzkoušený detox, který funguje a i zhubnete? Anebo jen čistě, že se pročistíte??

Ingrid

To je klasika, že člověk se večer hodí do klidu a najednou zjistí, že má vlastně hlad. je to velká motivace udržet se. Pokud můžu doporučit zkuste wurmex.

Dita

Na mě bohužel nic takového nefunguje. Pokud chci zhubnout, tak musím fakt hodně sportovat v jídle se časově neomezuji, ale nesmím sáhnout po sladkém jídle.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce