aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
Zuby_180x115.jpg
Nakupte v akci a zásobte se! Zubní kartáčky, pasty, vody a další. Více informací zde.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Michal: Téměř 7 let žiji v nemocnici

Na naši výzvu, abyste nám napsali příběh svého života s nemocí se ozval Michal. Posledních sedm let je nucen trávit v nemocnici, protože má dystrofii, nemoc, při které mu ochabují svaly. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Petra H.
1x

Milý pane Michale, držím Vám palečky ať je lépe a lépe-moc Vám to ze srdce přeji. Přeji Vám úsměv a spoustu energie.. Petra

Růžena K
1x

Přeji vám aby jste vaši nemoc zvládal. Pobyt v nemocnici nezávydím nikomu tím pádem vám když jste tam tak dlouho já bych to nevydržela přeji vám hodně trpělivosti kterou určitě máte a vydržte. Růža

Marie K.
1x

Dobrý den, pane Michale, když jsem se podívala na vaši tvář, tak jsem si řekla, že být mužem, tak smeknu klobouk. Co jste musel již prožít a přesto máte takový klid /možná relativní/ ve svém výrazu. Potýkám se s problémem péče o starou nemocnou matku a babrám se v tom, jak to psychicky zvládnout. A teď čtu o vás a o vašem osudu, člověk se zastydí, že vy a tak mladý, máte takhle postavené mantinely života. Pokud to není tajemstvím, zajímalo by mne, jak se k tomu postavila vaše žena a rodina. Navštěvují vás? CHci vyjádřit svůj obdiv a z celého srdce hodně hodně sil na cestě, kterou máte před sebou. S upřímným pozdravem MK.

Květa Žáková
1x

Jste velice statečný člověk.Statečný s velkým S. Mnoho dalších sil přeje a na dálku posílá Květa.

rebave
1x

Obdivuji Vaši vyrovnanost a nepoddajnost nad nepřízní osudu. Přei hodně sil do dalších let.

pavel skst30

skuste tuto léčbu: homeopatika Vlaštovičník pod jazyk pět kuliček ráno( 20 minut před a po nic nejíst a nepít, nečistit si zuby pastou), čaj ostropestřec, jíst syrovou černou ředkev asi velikosti velkého pomeranče-sníst najednou ( obsahuje sýru v nejlepší formě která likviduje jednu formu chlamydií), dále pít čaj Hořec ( posiluje játra-velice důležité), nebo jíst pampelišky(syrové). Jíst vitamín A D-volně prodejný v lékárně. Dobré by bylo zjistit si na přístrijích F-scan, Oberon zda máte v játrech i v ledvinách parazity, které můžou bránit vyléčení. Toto je léčba jedné formy sval. distrofie. Svalovou distrofii jakoukoli způsobují chlamydie. Strava během léčby-pouze rostlinná, plus vejce ( živočišná). Nejíst maso a vývary z něho, salámy, šunky , mléčnou stravu.

Pavel skst30

Doplnění. Existují jen dva druhy svalové distrofie. Obě způsobují chlamydie ale způsob vzniku je jiný. Jeden druh je způsoben infekcí jater chlamydiema, což způsobí velkou slabost. Léčbu homeopatiky Vlaštovičníku popsal ve své knize Ing. Janča Jiří Alternativní medicína. U této formy je nutné zjistit parazity v játrech a ledvinách, které by bránily vyléčení. Druhá forma distrofie je způsobena toxinem z chlamydie, který koluje v krvi a který vylučují ledviny. Když je ho moc, je zbarvená moč do hněda, jako pivo. Tento toxin brání přístupu kyslíku mj. do svalů, svaly nefungují, nejdou zatnout, jsou jako blato. Možná by pomohlo vyčištění krve na dialýze. Je i další způsob léčby o které se zatím nebudu zmiňovat.

pavel skst30

další léčba je vyměnit krev. Je možné,že někdo může mít kombinaci obou sv. distrofií.

pavelskst30

druhá forma distrofie vznikne např. po antibiotické léčbě zápalu plic, kdy antibiotika zničí velké množství chlamydií, ze kterých se uvolní ten toxin. Já jsem je zničil zapperem a poté mě nefungovaly svaly. Nával toxinu způsobil šok pro ledviny a tak nebyly schopny toxin vyloučit. Tento zůstal v těle-krvi a svaly nefungovaly. Léčba-stačí aktivovat ledviny a tyto vyloučí ten toxin- moč jsem měl hnědou. Jak se aktivuje zatím nebudu zveřejňovat.

pavel skst30

Další způsob likvidace chlamydií je pomocí frekvencí např. elektřinou ( např. přístroj Zapper, který používám ), nebo plazmou ( plazmový generátor ) . Frekvence a způsob použití Zapperu můžu sdělit v případě zájmu. Dále pomocí dlouhodobé antibiotické léčby. Chlamydie napadají všechno možné v těle včetně svalů.

Zuzanka

Ahoj Michálku, mám tady radu z bylinkáře.při chřadnutí svalů-atrofie se osvědčilo používání těchto léčivých rostlin- čerstvou kokošku pastuší tobolku umyjeme a nadrobno nakrájíme,naplníme do lahví a zalijeme,40% obilnou nebo ovocnou pálenkou.Necháme vyluhovat 10 dní na slunci nebo teplém místě.Po 10 dnech scedíme do menších lahviček.Tato esence se denně 3 krát vtírá do nemocných svalů.Vypijí se v průběhu dne po doušcích 4 šálky čaje z kontryhelu. Doporučuje se používat,jen čerstvé nasbírané rostliny,pokud možno. Moc,moc zdravíčka přeje Zuzanka. P.S. Pošli to dál kdo to potřebuje.Pa,Pa. z-hvezdicka@

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Plánujete očkování proti žloutence?

Zatím hlasovalo 65 lidí

Mohlo by vás zajímat

Alergická reakce na hmyzí bodnutí. Jak vypadá a jak se hmyzu vyhnout?

Pikniky, venkovní grilovačky, koupaliště a procházky ve volné přírodě. To vše patří k létu. Všechny tyto aktivity přitahují bohužel kromě dobré společnosti i hmyz, který může být pro alergika ohrožením – v některých případech i na životě. Jak vypadá alergická reakce na hmyzí bodnutí a jaké zásady dodržovat, aby se mu alergik vyhnul, radí specialista z portálu ProAlergiky.cz, Michal Závacký.

Letní migrény: Jak si užít sezónu s menší bolestí

Pro mnoho migreniků může být léto velmi nepříjemným a bolestivým obdobím roku. To, co by mělo být časem venkovní zábavy, může ve skutečnosti sloužit jako spouštěč migrény, protože výzkumy naznačují, že teplo má dopad i na jedince náchylné k migréně.

Úžeh, úpal, angína, nebo nemocné srdce? Jak poznat, že vám hrozí srdeční kolaps?

Podle kardiologů je v létě nebezpečná především kombinace horkého a vlhkého prostředí. Tehdy se infarkt nevyhýbá ani dosud zdravým lidem. Jak poznat, že jsou lidé pouze přehřátí kvůli horku, nebo že už jim hrozí srdeční kolaps? Podle předsedy českých kardiologů prof. MUDr. Aleše Linharta, DrSc., o sobě nemocné srdce v létě dává vědět čtyřmi nejčastějšími způsoby.

Brigáda v zahraničí a zdravotní pojištění

Chystáte se odjet na letní brigádu do zahraničí? Co musíte zařídit před odjezdem z hlediska zdravotního pojištění?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce