Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_&utm_&utm__campaign=potraviny-pro-zdravi
23w11_Zdrave_potraviny_Ordinace_180x120_CZ.jpg
Zařaďte do jídelníčku zdravé potraviny. Celou nabídku najdete na Lékárna.cz.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Můj život s nemocí

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavla Horáková

Dobrý den, mám vleklé zdravotní problémy, za sebou několik operací. Právě proto se stěhuju zpět do Opavy a chtěla bych moc poprosit, jestli někdo z vás ví o fakt skvělé gynekoložce, dermatoložce a endokrinoložce v Opavě nebo Ostravě ( všechny tyto problémy se u mě spojují ), prosím pošlete mi tip na paja.hor@centrum.cz. Moc děkuju!

hana

Začni tím, že budeš pít hodně čisté vody. Tu nelze v pitném režimu vůbec ničím nahradit a je nezbytná pro správné fungování organismu. Je prokázáno, že dostatek čisté vody prospívá lidskému zdraví víc než jakékoli "léky", které se ji jen snaží nahradit. Přečti si www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi

Gante Mitchel
1x

Využívám tématu, abych se zeptal, jak je to dnes vůbec možné? Měl jsem šílené bolesti ramene, nemohl jsem spát, nemohl jsem hýbat rukou a tak jsem navštívil lékaře. Odeslal mě na ortopedii s poznámkou: "Aku tní". Zle jsem pochodil. Na jedné ortopedii mě rovnou vyhodili, prý neberou nové pacienty. Na druhé mi řekli, že u nich je všechno akutní, objednávka tak za tři, čtyři měsíce. Bolesti se stupňovaly. Nakonec mi známá pomohla tím, že její syn dělá ortopeda a doma mě vyšetřil. Otázka 15 minut a bylo po bolesti a navíc mi předepsal rehabilitace, které mi pomohly! Pak se mi objevily fleky na loktech, prý lupénka, tak mě moje lékařka odeslala no kožní. A ten samý kolovrátek. Nebereme, objednávky za půl roku atd. Jsem v šoku! To má být to právo na zdravotní ošetření? Nikdo nebere, objednávky za x měsíců a paciente trp! Ze zdravotnictví se stal tvrdý byznys a nakonec doktor dostane zaplaceno od pojišťovny ať pacienta vyléčí, či ne a nemocní budou pořád! I O práci se tudíž bát nemusí. Snaha veškerá žádná! Hnus! A to chtějí přidat na platech. Teď trpím, nikdo mě nechce vzít a přemýšlím, co dělat. Poradíte mi vy?

Danka

Je mi líto,že i ty jsi poznal systém našeho zdravotnictví.Krásně se kouká na americké seriály, kdy pacient překročí práh nemocnice a okamžitě mu dělají kompletní vyšetření.Chodila jsem po doktorech kdysi také,nebyly ale tak dlouhé objednací doby.K očnímu jsem přestala chodit, když mi sestřička řekla, že objednávky bere pouze první pondělí v měsíci,k ortopédovi, když jsem přišla bez doporučení s akutní bolestí a obvoďák neměl úřední den-ortopéd měl na všechno jednu radu -Ibalgin.Když nepomůže vemte dva.K zubnímu, když mi bylo řečeno, že je tam osm malých kazíků a mělo by se to spravit-za osm tisíc-jsem samoživitelka,kdy otec platí kdy chce na pubescenta.Nyní mám problém s oteklýma očima-podle všeho bych se měla nechat vyšetřit na endokrinologii,vyšetřit ledviny,srdce a alergologie.Obvoďák mi doporučení bude vystavovat postupně, aby vyloučil jednotlivé nemoci.Takže oči budu mít oteklé přinejmenším ještě za dva roky,protože všude je čekací doba.Nejhorší na tom je,že pracuji s lidma a lidé mají největší hrůzu z kontaktů s kožním onemocněním.Takže to bude znamenat méně klientů,nižší příjem,s běháním po doktorech větší náklady.Prostě Blbánkov,vlastně ne je to život v České republice.

Kochaříková

Ahoj. Nevím jestli se to sem hodí, a nechci vás zatěžovat svými problémy a tak půjdu rovnou k věci.Mám doma dítě trpící mozkovou obrnou, tak se chci zeptat jestli by se nenašel někdo kdo má stejný nebo podobný problém a mohl by doporučit nějakou kliniku případně terapii při které jste se setkali s alespoň nějakým pokrokem???

Martina

Dobrý den, ségra má dcerku se stejným problémem a navštěvují neurorehabilitační kliniku Axon jestli znáte. Záleží taky na tom kde kliniku hledáte, tato sídlí v Praze ale spousta lidí si je chválí.:-)

Kochaříková

O té klinice jsem už něco málo slyšela, jen je to pro nás z ruky :( Nevíte jestli je tam možnost ubytování?

Martina

Ubytování tam zařídit jde, vím že jsme se o tom bavily a že jí to tenkrát nabízeli ale sestra bydlí u Prahy tak pro ni nebyl problém s dojížděním:-)

Jaruška

Dobrý den. Ubytování je součástí terapie Kosmík, také jsme ji absolvovaly s dcerou. Jinak doporučuji podívat se na neuroaxon.cz tam je to vše ohledně terapie atd krásně popsané

Nicol

Jak ta terapie kosmík probíhá, a to ubytování je v ceně nebo se to musí nějak zvlášť zaplatit?

Míša

Ubytování je součástí terapie jak už píše paní nahoře:) Se synem jsem docházela na terapii kosmík po dobu 4 týdnů. Pokud jde o to aby jste si udělala o terapii nějaký obrázek tak myslím že bude nejlepší si přečíst přímo na neuroaxon.cz představení terapie Kosmík. Mají to tam pěkně napsané a opravdu se z toho ten obrázek udělat dá.

Olina

Dobrý den, jaké vitamíny se dají použít na křivici?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Anketní otázka

Měli jste někdy svrab?

25%
75%
Zatím hlasovalo 189 lidí

Mohlo by vás zajímat

Diabetik: Nechci si píchat inzulín, proto krotím kila

Bohumil Veselý je aktivní muž v důchodu studující univerzitu třetí věku. Jeho diagnóza zní: diabetes 2. typu. Kvůli cukrovce musí zhubnout ať chce, nebo ne. Spoustu let se snažil svoje kila zkrotit, podařilo se mu to až pod pohrůžkou inzulínu.

Josef: O mozkové mrtvici musíme mluvit a naučit se rozeznat příznaky

Pan Josef pečuje o svou ženu, kterou postihla cévní mozková příhoda. Díky rehabilitaci a podpoře svého muže i celé rodiny se stav Josefovy manželky stále lepší. Pan Josef všem vzkazuje: Nepodceňujte tuto nemoc, informujte se o ní. A hlavně: Když už nemoc přijde, nevyřazujte nemocné ze svého života, potřebují každý váš úsměv.

Skutečný příběh: Epilepsie mi vzala pocit lehkosti ze života

Epilepsii zná většina z nás jen z filmů. Člověk v nich náhle padá k zemi, většinou nedýchá, promodrává a má křeče. Ovšem v praxi je právě tento "velký záchvat" spíše výjimkou. Spousta epileptiků má naštěstí mírnější projevy své choroby. I tak s ní ale není jednoduché žít. Vyprávět o tom může i Ondra, který má epilepsii jaké následek úrazu před třiceti lety. Se svými životními zkušenostmi se svěřil i ostatním čtenářům našeho webu.

Růžena: Kouřit mi prostě chutná, takže přestat je těžké

V dalším textu našeho seriálu o odvykání kouření přinášíme skutečný příběh paní Růženy, která se během téměř padesáti let kouření snažila přestat se svým zlozvykem mnohokrát. Dvakrát vydržela nekouřit několik let, ale "železnou košili" si zase vždycky oblékla. Ví, že má problém, o spolupráci s lékaři však neuvažuje. Proč?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce