Inzerce

Můj život s nemocí

Inzerce
Odpovědi
Pavla Horáková

Dobrý den, mám vleklé zdravotní problémy, za sebou několik operací. Právě proto se stěhuju zpět do Opavy a chtěla bych moc poprosit, jestli někdo z vás ví o fakt skvělé gynekoložce, dermatoložce a endokrinoložce v Opavě nebo Ostravě ( všechny tyto problémy se u mě spojují ), prosím pošlete mi tip na paja.hor@centrum.cz. Moc děkuju!

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. listopadu 2010, 09:22:11

hana

Začni tím, že budeš pít hodně čisté vody. Tu nelze v pitném režimu vůbec ničím nahradit a je nezbytná pro správné fungování organismu. Je prokázáno, že dostatek čisté vody prospívá lidskému zdraví víc než jakékoli "léky", které se ji jen snaží nahradit. Přečti si www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. listopadu 2010, 11:24:23

Gante Mitchel1 poděkování

Využívám tématu, abych se zeptal, jak je to dnes vůbec možné? Měl jsem šílené bolesti ramene, nemohl jsem spát, nemohl jsem hýbat rukou a tak jsem navštívil lékaře. Odeslal mě na ortopedii s poznámkou: "Aku tní". Zle jsem pochodil. Na jedné ortopedii mě rovnou vyhodili, prý neberou nové pacienty. Na druhé mi řekli, že u nich je všechno akutní, objednávka tak za tři, čtyři měsíce. Bolesti se stupňovaly. Nakonec mi známá pomohla tím, že její syn dělá ortopeda a doma mě vyšetřil. Otázka 15 minut a bylo po bolesti a navíc mi předepsal rehabilitace, které mi pomohly! Pak se mi objevily fleky na loktech, prý lupénka, tak mě moje lékařka odeslala no kožní. A ten samý kolovrátek. Nebereme, objednávky za půl roku atd. Jsem v šoku! To má být to právo na zdravotní ošetření? Nikdo nebere, objednávky za x měsíců a paciente trp! Ze zdravotnictví se stal tvrdý byznys a nakonec doktor dostane zaplaceno od pojišťovny ať pacienta vyléčí, či ne a nemocní budou pořád! I O práci se tudíž bát nemusí. Snaha veškerá žádná! Hnus! A to chtějí přidat na platech. Teď trpím, nikdo mě nechce vzít a přemýšlím, co dělat. Poradíte mi vy?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. října 2014, 01:57:32

Danka

Je mi líto,že i ty jsi poznal systém našeho zdravotnictví.Krásně se kouká na americké seriály, kdy pacient překročí práh nemocnice a okamžitě mu dělají kompletní vyšetření.Chodila jsem po doktorech kdysi také,nebyly ale tak dlouhé objednací doby.K očnímu jsem přestala chodit, když mi sestřička řekla, že objednávky bere pouze první pondělí v měsíci,k ortopédovi, když jsem přišla bez doporučení s akutní bolestí a obvoďák neměl úřední den-ortopéd měl na všechno jednu radu -Ibalgin.Když nepomůže vemte dva.K zubnímu, když mi bylo řečeno, že je tam osm malých kazíků a mělo by se to spravit-za osm tisíc-jsem samoživitelka,kdy otec platí kdy chce na pubescenta.Nyní mám problém s oteklýma očima-podle všeho bych se měla nechat vyšetřit na endokrinologii,vyšetřit ledviny,srdce a alergologie.Obvoďák mi doporučení bude vystavovat postupně, aby vyloučil jednotlivé nemoci.Takže oči budu mít oteklé přinejmenším ještě za dva roky,protože všude je čekací doba.Nejhorší na tom je,že pracuji s lidma a lidé mají největší hrůzu z kontaktů s kožním onemocněním.Takže to bude znamenat méně klientů,nižší příjem,s běháním po doktorech větší náklady.Prostě Blbánkov,vlastně ne je to život v České republice.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. prosince 2014, 21:02:19

Kochaříková

Ahoj. Nevím jestli se to sem hodí, a nechci vás zatěžovat svými problémy a tak půjdu rovnou k věci.Mám doma dítě trpící mozkovou obrnou, tak se chci zeptat jestli by se nenašel někdo kdo má stejný nebo podobný problém a mohl by doporučit nějakou kliniku případně terapii při které jste se setkali s alespoň nějakým pokrokem???

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. března 2016, 19:49:43

Martina

Dobrý den, ségra má dcerku se stejným problémem a navštěvují neurorehabilitační kliniku Axon jestli znáte. Záleží taky na tom kde kliniku hledáte, tato sídlí v Praze ale spousta lidí si je chválí.:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. března 2016, 21:30:38

Kochaříková

O té klinice jsem už něco málo slyšela, jen je to pro nás z ruky :( Nevíte jestli je tam možnost ubytování?

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. března 2016, 17:22:18

Martina

Ubytování tam zařídit jde, vím že jsme se o tom bavily a že jí to tenkrát nabízeli ale sestra bydlí u Prahy tak pro ni nebyl problém s dojížděním:-)

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. března 2016, 18:08:56

Jaruška

Dobrý den. Ubytování je součástí terapie Kosmík, také jsme ji absolvovaly s dcerou. Jinak doporučuji podívat se na neuroaxon.cz tam je to vše ohledně terapie atd krásně popsané

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. března 2016, 09:12:14

Nicol

Jak ta terapie kosmík probíhá, a to ubytování je v ceně nebo se to musí nějak zvlášť zaplatit?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. května 2016, 08:08:38

Míša

Ubytování je součástí terapie jak už píše paní nahoře:) Se synem jsem docházela na terapii kosmík po dobu 4 týdnů. Pokud jde o to aby jste si udělala o terapii nějaký obrázek tak myslím že bude nejlepší si přečíst přímo na neuroaxon.cz představení terapie Kosmík. Mají to tam pěkně napsané a opravdu se z toho ten obrázek udělat dá.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. května 2016, 23:54:55

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Roman (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. března 2019, 14:18:24

    Ahojte, tak tu jsem po 14 dnech zas:( bylo mi už dobře, vše bylo ok, už jsem měl jít dokonce… Diskutovat

  • Monika (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. března 2019, 16:43:00

    Ahoj Jani,jak jsi to v práci zvládla? Toho hubnutí se neboj,až zaberou léky,tak se Ti kila… Diskutovat

  • Dáša (Prsa) 18. března 2019, 20:34:49

    Děkuji moc, a za jakou dobu se vám ozvali od odeslání? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.