Inzerce https://www.lekarna.cz/vse-za-99/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vse-za-99

Můj život s nemocí

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavla Horáková

Dobrý den, mám vleklé zdravotní problémy, za sebou několik operací. Právě proto se stěhuju zpět do Opavy a chtěla bych moc poprosit, jestli někdo z vás ví o fakt skvělé gynekoložce, dermatoložce a endokrinoložce v Opavě nebo Ostravě ( všechny tyto problémy se u mě spojují ), prosím pošlete mi tip na [email protected]. Moc děkuju!

hana

Začni tím, že budeš pít hodně čisté vody. Tu nelze v pitném režimu vůbec ničím nahradit a je nezbytná pro správné fungování organismu. Je prokázáno, že dostatek čisté vody prospívá lidskému zdraví víc než jakékoli "léky", které se ji jen snaží nahradit. Přečti si www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi

Gante Mitchel
1x

Využívám tématu, abych se zeptal, jak je to dnes vůbec možné? Měl jsem šílené bolesti ramene, nemohl jsem spát, nemohl jsem hýbat rukou a tak jsem navštívil lékaře. Odeslal mě na ortopedii s poznámkou: "Aku tní". Zle jsem pochodil. Na jedné ortopedii mě rovnou vyhodili, prý neberou nové pacienty. Na druhé mi řekli, že u nich je všechno akutní, objednávka tak za tři, čtyři měsíce. Bolesti se stupňovaly. Nakonec mi známá pomohla tím, že její syn dělá ortopeda a doma mě vyšetřil. Otázka 15 minut a bylo po bolesti a navíc mi předepsal rehabilitace, které mi pomohly! Pak se mi objevily fleky na loktech, prý lupénka, tak mě moje lékařka odeslala no kožní. A ten samý kolovrátek. Nebereme, objednávky za půl roku atd. Jsem v šoku! To má být to právo na zdravotní ošetření? Nikdo nebere, objednávky za x měsíců a paciente trp! Ze zdravotnictví se stal tvrdý byznys a nakonec doktor dostane zaplaceno od pojišťovny ať pacienta vyléčí, či ne a nemocní budou pořád! I O práci se tudíž bát nemusí. Snaha veškerá žádná! Hnus! A to chtějí přidat na platech. Teď trpím, nikdo mě nechce vzít a přemýšlím, co dělat. Poradíte mi vy?

Danka

Je mi líto,že i ty jsi poznal systém našeho zdravotnictví.Krásně se kouká na americké seriály, kdy pacient překročí práh nemocnice a okamžitě mu dělají kompletní vyšetření.Chodila jsem po doktorech kdysi také,nebyly ale tak dlouhé objednací doby.K očnímu jsem přestala chodit, když mi sestřička řekla, že objednávky bere pouze první pondělí v měsíci,k ortopédovi, když jsem přišla bez doporučení s akutní bolestí a obvoďák neměl úřední den-ortopéd měl na všechno jednu radu -Ibalgin.Když nepomůže vemte dva.K zubnímu, když mi bylo řečeno, že je tam osm malých kazíků a mělo by se to spravit-za osm tisíc-jsem samoživitelka,kdy otec platí kdy chce na pubescenta.Nyní mám problém s oteklýma očima-podle všeho bych se měla nechat vyšetřit na endokrinologii,vyšetřit ledviny,srdce a alergologie.Obvoďák mi doporučení bude vystavovat postupně, aby vyloučil jednotlivé nemoci.Takže oči budu mít oteklé přinejmenším ještě za dva roky,protože všude je čekací doba.Nejhorší na tom je,že pracuji s lidma a lidé mají největší hrůzu z kontaktů s kožním onemocněním.Takže to bude znamenat méně klientů,nižší příjem,s běháním po doktorech větší náklady.Prostě Blbánkov,vlastně ne je to život v České republice.

Kochaříková

Ahoj. Nevím jestli se to sem hodí, a nechci vás zatěžovat svými problémy a tak půjdu rovnou k věci.Mám doma dítě trpící mozkovou obrnou, tak se chci zeptat jestli by se nenašel někdo kdo má stejný nebo podobný problém a mohl by doporučit nějakou kliniku případně terapii při které jste se setkali s alespoň nějakým pokrokem???

Martina

Dobrý den, ségra má dcerku se stejným problémem a navštěvují neurorehabilitační kliniku Axon jestli znáte. Záleží taky na tom kde kliniku hledáte, tato sídlí v Praze ale spousta lidí si je chválí.:-)

Kochaříková

O té klinice jsem už něco málo slyšela, jen je to pro nás z ruky :( Nevíte jestli je tam možnost ubytování?

Martina

Ubytování tam zařídit jde, vím že jsme se o tom bavily a že jí to tenkrát nabízeli ale sestra bydlí u Prahy tak pro ni nebyl problém s dojížděním:-)

Jaruška

Dobrý den. Ubytování je součástí terapie Kosmík, také jsme ji absolvovaly s dcerou. Jinak doporučuji podívat se na neuroaxon.cz tam je to vše ohledně terapie atd krásně popsané

Nicol

Jak ta terapie kosmík probíhá, a to ubytování je v ceně nebo se to musí nějak zvlášť zaplatit?

Míša

Ubytování je součástí terapie jak už píše paní nahoře:) Se synem jsem docházela na terapii kosmík po dobu 4 týdnů. Pokud jde o to aby jste si udělala o terapii nějaký obrázek tak myslím že bude nejlepší si přečíst přímo na neuroaxon.cz představení terapie Kosmík. Mají to tam pěkně napsané a opravdu se z toho ten obrázek udělat dá.

Olina

Dobrý den, jaké vitamíny se dají použít na křivici?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Diabetik: Nechci si píchat inzulín, proto krotím kila

Bohumil Veselý je aktivní muž v důchodu studující univerzitu třetí věku. Jeho diagnóza zní: diabetes 2. typu. Kvůli cukrovce musí zhubnout ať chce, nebo ne. Spoustu let se snažil svoje kila zkrotit, podařilo se mu to až pod pohrůžkou inzulínu.

Skutečný příběh: Epilepsie mi vzala pocit lehkosti ze života

Epilepsii zná většina z nás jen z filmů. Člověk v nich náhle padá k zemi, většinou nedýchá, promodrává a má křeče. Ovšem v praxi je právě tento "velký záchvat" spíše výjimkou. Spousta epileptiků má naštěstí mírnější projevy své choroby. I tak s ní ale není jednoduché žít. Vyprávět o tom může i Ondra, který má epilepsii jaké následek úrazu před třiceti lety. Se svými životními zkušenostmi se svěřil i ostatním čtenářům našeho webu.

Berenika: Na atopický ekzém už mám osvědčené finty

Atopický ekzém je kožní onemocnění, které postihuje děti i dospělé. Příčiny jeho vzniku zatím nejsou jednoznačně určeny. Ví se, že může být dědičným zatížením, alergickým projevem kůže, podivnou imunologickou reakcí organismu, ale i psychosomatickou poruchou… Bohužel, s ním mnozí bojují od raného dětství až do dospělosti. Jedním z takových je i naše čtenářka Berenika, která popsala svůj příběh v rámci diskuse k našemu článku o atopickém ekzému.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce