aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
Zuby_180x115.jpg
Nakupte v akci a zásobte se! Zubní kartáčky, pasty, vody a další. Více informací zde.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Růžena: Kouřit mi prostě chutná, takže přestat je těžké

V dalším textu našeho seriálu o odvykání kouření přinášíme skutečný příběh paní Růženy, která se během téměř padesáti let kouření snažila přestat se svým zlozvykem mnohokrát. Dvakrát vydržela nekouřit několik let, ale "železnou košili" si zase vždycky oblékla. Ví, že má problém, o spolupráci s lékaři však neuvažuje. Proč? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ondra

Byl jsem silný kuřák 40až 50 cigaret denně.Doktorka mi poradila přípravek "champix". Je to dost drahé vycházi to denně na 66Kč.Bral jsem ho měsíc a půl.Mě pomohl,ale je to asi tak půl na půl,něco léky a zbytek já.Již půl roku nekouřim a jsem štastný že jsem to dokázal.Za tři dny jsem přestal kašlat.Nyní se mi navrací čích a chuť.Má ten lék ještě jednu výhodu,že jsem nepřibral na váze.Držím palce každému kdo to dokáže.Již to poznávam na peňězích a nemluvě na zdraví.

Pita

Nemůžu jinak, než souhlasit.

Jarmila Daňková
1x

Této závislosti se můžete krásně zbavit, pokud budete užívat BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE (je jich celkem 38). Doporučuji na závislosti přímo esenci "Krizovky" Dr. Bacha, tyto obsahují 5 esencí, plus k nim bych Vám přidala ještě 1 esenci-tzv. typovou. Kapečky můžete brát i dlouhodobě,nedá se jimi předávkovat-jsou vyrobeny pouze z květů rostlin, keřů a stromů-BEZ chemie, vhodné ke VŠEM lékům.Jsou vhodné jak pro TĚHOTNÉ ženy, tak i pro KOJÍCÍ matky. Pokud sami nemáte tu nejsilnější vůli a závislosti se zbavujete již několik let, jak zmiňujete,Jsou ideální odvykací metodou - proti nikotinu, zabírají i na další, nebezpečné závislosti. www.bachovky--brno.cz

Jarmila Daňková
1x

Prosím přidat k článečku "Závislost na nikotinu" JEŠTĚ TENTO DRUHÝ KONTAKT : dankova@bachovky-brno.cz Děkuji, krásný den, J. Daňková

Aniette

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Peter Varhol

Je možné tím odbourat taky "stres a deprese" ....??? peter.varhol@seznam.cz Děkuji,

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Mýty o rakovině prsu

Počet žen, které onemocní rakovinou prsu, každoročně narůstá. Známý fakt ženy děsí a dává vzniknout různým mýtům o této nemoci.

Poukazy na vyšetření mají omezenou platnost. Jak dlouho který poukaz platí?

Lékař vám vystavil poukaz na rehabilitaci, vyšetření nebo zdravotnickou pomůcku, a vy váháte, do kdy je nutné poukaz uplatnit? Záleží na tom, na jaký typ zdravotní péče nebo zdravotnickou pomůcku vám ošetřující lékař poukaz předepíše. Jaká je tedy doba platnosti nejčastějších typů poukazů?

Děti se vrací do lavic. Zásadní je podpořit imunitu a minimalizovat stres

Návrat do školních lavic znamená povinnosti, změnu režimu celé rodiny a může vést k řadě onemocnění. Nachlazení, stres, vši a spousta dalších nepříjemností, které v září na školáky číhají – jak jim předejít a jak je řešit?

5 aktivit, při kterých byste klíšťata nečekali

Houbaření nebo procházka v lese. To jsou činnosti, u kterých s klíšťaty každý „tak nějak počítá“. Existuje ale řada dalších aktivit, při kterých se můžete nakazit nemocemi, jež přenáší, jako je klíšťová encefalitida nebo lymská borelióza. Z dlouhodobých statistik vyplývá, že vás před nimi nezachrání nízký věk, dobrá imunita a ani repelent. Kdyby ano, nebyla by ČR zemí s nejvyšším počtem případů klíšťové encefalitidy v Evropě. Přispívá k tomu i nejnižší proočkovanost (33 %).

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce