Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Růžena: Kouřit mi prostě chutná, takže přestat je těžké

V dalším textu našeho seriálu o odvykání kouření přinášíme skutečný příběh paní Růženy, která se během téměř padesáti let kouření snažila přestat se svým zlozvykem mnohokrát. Dvakrát vydržela nekouřit několik let, ale "železnou košili" si zase vždycky oblékla. Ví, že má problém, o spolupráci s lékaři však neuvažuje. Proč? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ondra

Byl jsem silný kuřák 40až 50 cigaret denně.Doktorka mi poradila přípravek "champix". Je to dost drahé vycházi to denně na 66Kč.Bral jsem ho měsíc a půl.Mě pomohl,ale je to asi tak půl na půl,něco léky a zbytek já.Již půl roku nekouřim a jsem štastný že jsem to dokázal.Za tři dny jsem přestal kašlat.Nyní se mi navrací čích a chuť.Má ten lék ještě jednu výhodu,že jsem nepřibral na váze.Držím palce každému kdo to dokáže.Již to poznávam na peňězích a nemluvě na zdraví.

Pita

Nemůžu jinak, než souhlasit.

Jarmila Daňková
1x

Této závislosti se můžete krásně zbavit, pokud budete užívat BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE (je jich celkem 38). Doporučuji na závislosti přímo esenci "Krizovky" Dr. Bacha, tyto obsahují 5 esencí, plus k nim bych Vám přidala ještě 1 esenci-tzv. typovou. Kapečky můžete brát i dlouhodobě,nedá se jimi předávkovat-jsou vyrobeny pouze z květů rostlin, keřů a stromů-BEZ chemie, vhodné ke VŠEM lékům.Jsou vhodné jak pro TĚHOTNÉ ženy, tak i pro KOJÍCÍ matky. Pokud sami nemáte tu nejsilnější vůli a závislosti se zbavujete již několik let, jak zmiňujete,Jsou ideální odvykací metodou - proti nikotinu, zabírají i na další, nebezpečné závislosti. www.bachovky--brno.cz

Jarmila Daňková
1x

Prosím přidat k článečku "Závislost na nikotinu" JEŠTĚ TENTO DRUHÝ KONTAKT : dankova@bachovky-brno.cz Děkuji, krásný den, J. Daňková

Aniette

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Peter Varhol

Je možné tím odbourat taky "stres a deprese" ....??? peter.varhol@seznam.cz Děkuji,

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Co je pro vás největší motivací k zanechání kouření?

Zatím hlasovalo 46 lidí

Mohlo by vás zajímat

Kdy je třeba pomyslet na CHOPN

Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) je závažné onemocnění, jehož hlavním rysem je omezený průtok vzduchu v průduškách. Klíčové pro oslabení projevů CHOPN je její včasné odhalení. Podstoupit spirometrické vyšetření by proto měl každý, u koho se ve dvou po sobě jdoucích letech objeví kašel přetrvávající alespoň tři měsíce.

Na kožní preventivní prohlídky poskytují zdravotní pojišťovny svým klientů příspěvky

Kdy se objednat na preventivní vyšetření ke kožnímu lékaři? A potřebujete doporučení praktického lékaře či jiného specialisty? Odpovědi naleznete v následujícím článku.

Ječné zrno: Jak se mu vyvarovat a jak ho případně léčit

Patří k nejrozšířenějším onemocněním oka, a přestože jeho léčba není v naprosté většině případů nijak náročná či riziková, dokáže ječné zrno pěkně potrápit. Kde se tahle nepříjemnost, odborně zvaná hordeolum, vůbec bere a jak si s ní poradit?

Bolí vás rameno? Může jít o syndrom zmrzlého ramene

Syndrom zmrzlého ramene je onemocnění, které se projevuje především výraznou bolestivostí a omezením pohyblivosti ramene. Bolest bývá velmi intenzivní, jak v klidu, tak především při pohybu, často znemožňuje klidný spánek a limituje v běžných denních činnostech. Jak se s touto bolestí vypořádat?

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.