Sedm důvodů, proč mít sex

Říká se, že sex je nejzdravější sport. Nabízíme hned sedm důvodů, proč by mohl vašemu zdraví opravdu prospět. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
emil
2x

Život bez sexu rozhodně nezdravý je, to vám řekne každý doktor. A čím častěji ho máte, tím lépe na tom jste se zdravím s kondicí i s psychikou.

jirinecka34
2x

Asi bych to měla dát přečíst pánovi, se kterým bydlím. Měli jste víc popsat co se stane když jste líní v posteli co všechno z toho může být protože jinak ho asi neukecám:) u nás doma bolí víc hlava chlapa to by mi asi nikdo neuvěřil

barca

ale věřili...

Zuzana

taky se připojuji, to o ženském bolení hlavy si chlapi vymysleli, aby to nebylo na ně !

Lucie

U nás to samé. Ani se neobtěžuje vymlouvat se na hlavu.Prostě dělá mrtvýho brouka.....

Lůca

...ale věřili... . Poznatek z obou stran: Měla jsem 12 let partnera (od 19 let), sex by měl nejlépe i několikrát za den - já zase naopak, nakonec jsem byla sexuálně naprosto netečná, nic mě nevzrušovalo a já si připadala doslova frigidní, život bez sexu byla moje přirozená vize. Nyní mám nového partnera, vzbouřili se ve mě snad všechny hormony, a já prostě potřebuji sex (jsem v šoku - příjemném- sama ze sebe), .....ale...... on sex potřebuje jen zřídka. A co na to já? - chápu ho.

Kolega

Tak se někdy ozvi a probereme problém.

Lucka

Taky věřím, neboj nejsi sama. Já mám doma něco podobného nebolí ho sice hlava a zlenivěl tak, že už někdy odmítá i sex

Jana

Jestli spíš nemá milenku než bolehlav :)

Karel
1x

Vy nemáte souseda který je na tom jako vy? Třeba společně najdete řešení.

rozeta
1x

To jsou jen pověry, kdyby to tak bylo, církev by dávno vymřela!

none

to bude tou dobou.

věra

já teda sex miluju a manžela navedu tak,že i když nám je malinko přes padesát, užíváme si ho víc než kdy předtím. ale mám kolem sebe o hodně mladší kamarádky,které si stěžují, že je to bída k uzoufání. vždycky je to ale na ženě,aby mužovi lichotila, jemně ho naváděla,říkala,že to bude krásný a on pak už jen jihne. a podpůrné prášky jsou taky bezva, jen to nikdo nechce přiznat. nevím proč,ale to mě nerozhodí. je to paráda

XL

Je mě 60 let, a věřte že i v tomto věku to má stejný náboj jako za mlada. Ale také jsem již byla přesvědčena že už nikdy sex, manžel 2 roky bral chemoterapie, to vše v něm zabilo mít sex, pak po jeho smrti 2 roky také žádný sex, tak jsem to i vzdala, ale před 2 lety potkám někoho, kdo tu chut ve mě opět vzbudil, a věřte celé ty 2 roky je to nádhera, je nám oběma krásně. Proto vy mladí nevzdávejte to.

Ondřej

Skvělé

Karel

Co je to za život kdyby si člověk ani nemohl vrznout a pročistit si komín. Pouze je však třeba to dělat s partnerem spolehlivým (případně si zajít do laboratoře a nechat se řádně vyšetřit). To je velmi podstatné, jinak by se člověk mohl divit co takový Enterococcus nebo Escherichia coli naděla za paseku mužům i ženám. (nesnesitelné chronické pánevní bolestí)

Dan

Mám partnerku, které bude za nedlouho padesát. Je moc krásná a sama tomu nevěří, ale myslím, že sama cítí že jí pozorují i mladí kluci a tak mám někdy dojem, že s nimi i flirtuje. Ano, jsem žárlivý, ale ne natolik abych jí nějak týral nebo jí zakazoval s někým mluvit. Neprohledávám jí mobil ani kabelku. Nicméně mě stále hryže svědomí, že někoho má nebo měla. Ona má partnera, ale údajně s ním nespí. Jenže mi jsme spolu neměli sex už skoro rok a půl a já sám jsem se začal sexu bát. Mám psychické problémy, se kterými se léčím. Ona mě s nimi pomohla, ale co máme ty problémy tak se mi spustili opět a já nemohu normálně žít. Ona odmítá skoro každý kontakt se mnou. Dává mi najevo, že mě chce, ale má hrozný problém mi říci co ke mě cítí a někdy mám dojem, že i do polibku jí skoro nutím. O tom že mám dojem, že jí ani už nepřitahuji ani nemluvím. Přitom to, že se mnou spát chce mi říká. Ale nějak k sobě nemůžeme najít cestu. Chtěl jsem napsat panu Uzlovi, ale to asi není možné. Už začínám být zoufalý.

Miki

Je mi 52. Manžel zemřel před třinácti lety a od té doby - žádný sex. Nemyslím,že by v tom byl nějaký problém.

Anna

Dobrý den, dostal jsem mé fibroid vyléčené od dr ogunze s bylinkami, které mi poslal, snažil jsem se ho léčit už 3 roky, takže můj přítel mě představil mně a tak mi poslal své léky a já začněte s pitím po dobu jednoho týdne stejným způsobem, jak jsem byl poučen o tom, jak to přijmout teď jsem bez fibroidu a jsem teď 2 měsíce a 1 týden těhotná Můžete to, co-app ho +2348074122178 nebo mu pošlete e-mail na: drogunzesolutionhome@gmail .com, abyste získali své vlastní léky, abyste vyléčili své vlastní díky za to, že jste mu opět díky všem

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 873 lidí
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Koronavirus - přenos, příznaky a jak se chránit

Nový typ koronaviru, jehož epicentrem je čínský Wu-chan, si zatím vyžádal 170 obětí. Ve světě je zatím nakaženo přes 7 500 lidí. Rychlost, s jakou se nebezpečný virus šíří z Číny do dalších zemí, zneklidňuje celý svět, včetně České republiky.

Přetržení vazu v koleni - častý zimní úraz nejen lyžařů

Mezi obvyklá zimní zranění nejen lyžařů patří přetržení vazu v koleni. O tom, zda člověka poznamená na zbytek života, anebo se rychle a bez trvalých následků uzdraví, rozhodují tři faktory: včasná pomoc fyzioterapeuta, aplikace moderních technologií podporujících hojení a aktivní spolupráce pacienta při rehabilitaci.

Co trápí muže po padesátce? Poruchy erekce, diabetes, rakovina prostaty a další...

Padesátka je důležitý mezník v lidském životě, který s sebou ale bohužel často přináší i řadu zdravotních potíží. Na jaká onemocnění by si muži měli dát pozor a co mohou udělat pro to, aby zůstali fit i poté, co na narozeninovém dortu sfouknou pověstných padesát svíček?

Migréna - nejtěžším pacientům pomáhá biologická léčba

Bolesti hlavy jsou častou obtíží a potkává se s ní velké množství lidí. Pokud jsou spojené s nějakou příčinou jako vysoký tlak nebo úraz, jsou označované jako sekundární. Kromě toho ale existuje skupina bolestí označovaná jako primární. Nejčastějším a typickým představitelem je migréna, kterou trpí asi deset procent populace.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.