Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Sedm důvodů, proč mít sex

Říká se, že sex je nejzdravější sport. Nabízíme hned sedm důvodů, proč by mohl vašemu zdraví opravdu prospět. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
emil
2x

Život bez sexu rozhodně nezdravý je, to vám řekne každý doktor. A čím častěji ho máte, tím lépe na tom jste se zdravím s kondicí i s psychikou.

jirinecka34
2x

Asi bych to měla dát přečíst pánovi, se kterým bydlím. Měli jste víc popsat co se stane když jste líní v posteli co všechno z toho může být protože jinak ho asi neukecám:) u nás doma bolí víc hlava chlapa to by mi asi nikdo neuvěřil

barca

ale věřili...

Zuzana

taky se připojuji, to o ženském bolení hlavy si chlapi vymysleli, aby to nebylo na ně !

Lucie

U nás to samé. Ani se neobtěžuje vymlouvat se na hlavu.Prostě dělá mrtvýho brouka.....

Lůca

...ale věřili... . Poznatek z obou stran: Měla jsem 12 let partnera (od 19 let), sex by měl nejlépe i několikrát za den - já zase naopak, nakonec jsem byla sexuálně naprosto netečná, nic mě nevzrušovalo a já si připadala doslova frigidní, život bez sexu byla moje přirozená vize. Nyní mám nového partnera, vzbouřili se ve mě snad všechny hormony, a já prostě potřebuji sex (jsem v šoku - příjemném- sama ze sebe), .....ale...... on sex potřebuje jen zřídka. A co na to já? - chápu ho.

Kolega

Tak se někdy ozvi a probereme problém.

Lucka

Taky věřím, neboj nejsi sama. Já mám doma něco podobného nebolí ho sice hlava a zlenivěl tak, že už někdy odmítá i sex

Jana

Jestli spíš nemá milenku než bolehlav :)

Karel
1x

Vy nemáte souseda který je na tom jako vy? Třeba společně najdete řešení.

aaa

Emile, Emile evidentně jsi nečetl celý článek. Lidi, co se dobrovolně bez něj obejdou žádné problémy nemají. Záleš na apetitu každé osoby, někdo nepotřebuje vůbec. Takže tohle,co jsi napsal je klasický mýtus a kravina.

rozeta
1x

To jsou jen pověry, kdyby to tak bylo, církev by dávno vymřela!

none

to bude tou dobou.

věra

já teda sex miluju a manžela navedu tak,že i když nám je malinko přes padesát, užíváme si ho víc než kdy předtím. ale mám kolem sebe o hodně mladší kamarádky,které si stěžují, že je to bída k uzoufání. vždycky je to ale na ženě,aby mužovi lichotila, jemně ho naváděla,říkala,že to bude krásný a on pak už jen jihne. a podpůrné prášky jsou taky bezva, jen to nikdo nechce přiznat. nevím proč,ale to mě nerozhodí. je to paráda

XL

Je mě 60 let, a věřte že i v tomto věku to má stejný náboj jako za mlada. Ale také jsem již byla přesvědčena že už nikdy sex, manžel 2 roky bral chemoterapie, to vše v něm zabilo mít sex, pak po jeho smrti 2 roky také žádný sex, tak jsem to i vzdala, ale před 2 lety potkám někoho, kdo tu chut ve mě opět vzbudil, a věřte celé ty 2 roky je to nádhera, je nám oběma krásně. Proto vy mladí nevzdávejte to.

Ondřej

Skvělé

Dan

Mám partnerku, které bude za nedlouho padesát. Je moc krásná a sama tomu nevěří, ale myslím, že sama cítí že jí pozorují i mladí kluci a tak mám někdy dojem, že s nimi i flirtuje. Ano, jsem žárlivý, ale ne natolik abych jí nějak týral nebo jí zakazoval s někým mluvit. Neprohledávám jí mobil ani kabelku. Nicméně mě stále hryže svědomí, že někoho má nebo měla. Ona má partnera, ale údajně s ním nespí. Jenže mi jsme spolu neměli sex už skoro rok a půl a já sám jsem se začal sexu bát. Mám psychické problémy, se kterými se léčím. Ona mě s nimi pomohla, ale co máme ty problémy tak se mi spustili opět a já nemohu normálně žít. Ona odmítá skoro každý kontakt se mnou. Dává mi najevo, že mě chce, ale má hrozný problém mi říci co ke mě cítí a někdy mám dojem, že i do polibku jí skoro nutím. O tom že mám dojem, že jí ani už nepřitahuji ani nemluvím. Přitom to, že se mnou spát chce mi říká. Ale nějak k sobě nemůžeme najít cestu. Chtěl jsem napsat panu Uzlovi, ale to asi není možné. Už začínám být zoufalý.

Miki

Je mi 52. Manžel zemřel před třinácti lety a od té doby - žádný sex. Nemyslím,že by v tom byl nějaký problém.

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 147 lidí

Mohlo by vás zajímat

Příznaky Alzheimerovy choroby přehlížíme. Nemoc se přitom nevyhýbá se ani mladším ročníkům

Začíná to obyčejným zapomínáním či náhlou dezorientací. Prvním symptomům Alzheimerovy choroby zpočátku nevěnujeme pozornost. Včasná diagnostika je přitom pro zmírnění choroby klíčová.

Jizvy vznikají i v plicích a mohou zabíjet

Alespoň jednu jizvu na těle má snad každý člověk, obvykle jej nijak netrápí, snad jen špatnými vzpomínkami na to, jak vznikla. Jsou však jizvy, které na první ani na druhý pohled vidět nejsou, přesto mohou zabít. Jsou to jizvy na plicích. Typickou nemocí, při níž vznikají jizvy na plicích, ubírají plochu k dýchání a plíce postupně „tuhnou“, je idiopatická plicní fibróza (IPF).

Mužský přechod? Pánové, nenechte se zaskočit andropauzou!

S příchodem padesátky dochází k hormonálním změnám nejen u žen, ale také u mužů. Zatímco ženská menopauza je dána ztrátou menstruačního cyklu a s tím spojeným poklesem pohlavních hormonů, andropauza takto přesně danou hranici nemá. Jak ale upozorňuje MUDr. Monika Purmová z pražské urologické kliniky UroKlinikum, princip menopauzy u žen a andropauzy u mužů je v zásadě stejný.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.