aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
Zuby_180x115.jpg
Nakupte v akci a zásobte se! Zubní kartáčky, pasty, vody a další. Více informací zde.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Sexuální život a problémy s početím

Nedostatky v sexuálním životě se vyskytují asi v polovině neplodných párů. Naštěstí jen vzácně mají tyto sexuální poruchy přímý vztah k problémům s plodností. Článek doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc. také uvádí na pravou míru např. doporučovanou frekvenci pohlavního styku při snahách o otěhotnění. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
monika
2x

děkuji panu zvěřinovi za článek, s radostí jsem si jej přečetla.. byla jsem ráda, že v závěru upřesnil i to, jak často je dobré mít sex, když chceme dítě, na to jsem čekala (i když mě to moc neudělalo radost, protože my s mužem bychom se milovali pořád :)))

jindra

Vidím, že sme měli velkou kliku, když se nám dařilo počít všechny naše děti spíš než milováním s rozumnými přestávkami usilovným nepřetržitým tělocvikem. Ale když ovulace trvá tak krátce...

Andrea S.
1x

Nevím, jsetli mi někdo můžete odpovědět, ale slyšela jsem, že se snáz otěhotní po určitých polohách v sexu. Moc mi to není jasný, jakej to má na cestu spermií vliv.

F.Zlínská

Zdravím Vás, Vážení potencionální klienti, jednou se při dnešní stravě, všichni setkáme u doktora. Proto mi dovolte, abych se s ¨Vámi podělila o své vl. zkušenosti. Jsem po padesátce a neduhy se začali dostavovat. Ale ty mě vyškolily, tak , že jsem ze sebou začala něco dělat. Tydy přivedly mě k tomu ne rady lékařů, ale knížky J. Průchové a díky nim jsem se začala orientovat v energii potravin. Doporučuji, jako hl. nářez- Pravda o mléce- jak ji potvrzuje věda, 'Cínská stutie- od Campbella, Zbytečné choroby. J- Průchové . Bohužel takové knížky nebyly do roku 1989 možné, však jeď se dají dobře koupit v nakl. Svítání a v Celetné u Dobry. To nejdůležitější- 80 % nemoci způsobují žívočišné bílkoviny. Přejme si ,aby lékaři se vyznali i energii potravina k našemu zdraví.

Františka Zlínská
3x

Nebudou pro Vás důleživé, vyřadte ze svého jídelníčku mléko a ml. výrobky - pro začátek- doporučuji knížku Pravda o mléce- jak ji potvrzuje věda.. Dále Čínská studia - od Prof. Campbella. Hodně se tam dovíte i s Vaší neplodností.

Ája
1x

Nejsem Matka Tereza, ale ráda se stanu inkubátorem pro cizí miminko. Odnosím ho s pocitem, že jsem něčí poslední naděje.Email kissinka.15@seznam.cz

Markéta Josková

Dobrý den, rádi bychom Vás požádali o účast na právě probíhajícím výzkumu prováděném na Fakultě Humanitních Studií na Univerzitě Karlově. Výzkum se zabývá zkoumáním faktorů ovlivňujících úspěšnost početí dítěte. Jako odměnu pro Vás máme připravenou finanční odměnu ve výši 50kč a po skončení výzkumu vám samozřejmě rádi zašleme výsledky. Vyplněním dotazníku pomůžete v oblasti, ve které je to aktuálně potřeba, neboť odborníci predikují stálý nárůst počtu párů trpících problémy s početím. Dotazník můžete vyplnit na webových stránkách: http://qacademics.qualtrics.com/SE/?SID=SV_dcEqX8CWfMe02pu. Jeho vyplnění je samozřejmě zcela anonymní a data budou sloužit výhradně k vědeckým účelům. Dotazník by Vás neměl zdržet na více jak dvacet minut. Jedinou podmínkou účasti je splnění malého množství kritérií na začátku dotazníku (například být v heterosexuálním vztahu delším než půl roku). V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese vyzkumfhs@centrum.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi! Markéta Josková, Mgr. Kateřina Klapilová, Doc. Jan Havlíček, PhD.

Sexuální život a problémy s početím

S manželem jsme se snažili o početí přibližně rok.Nakonec se povedlo běžnou cestu.V lékárně nám poradili lék Clerex protože jsme sexovali kvůli početí a sex nás nebavil.Lék nám pomohl v obou případech ale samozřejmě i správnou životosprávou.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Plánujete očkování proti žloutence?

Zatím hlasovalo 98 lidí

Mohlo by vás zajímat

Vbočený palec napraví miniinvazivní operace

Hallux valgus neboli vbočený palec je získaná deformita nohy. Nejspíš k ní dochází kombinací nevhodné obuvi s vrozenou dispozicí kostry. Naštěstí jde o poškození, které lze velmi úspěšně operovat, a to i pomocí miniinvazivního zákroku, na který se specializuje doc. MUDr. Rastislav Hromádka, Ph.D., vedoucí lékař ortopedie a vedoucí lékař operativy v Canadian Medical.

Návaly horka a klimakterium

Hledám něco na návaly horka, klimakterium.

5 tipů, jak se při sportování vyhnout bolavým kloubům!

Pohyb prospívá nejen naší tělesné schránce, ale také psychické pohodě, zdravému spánku a celkové kondici. Byla by škoda se sportu vyhýbat jen kvůli bolavým kloubům. Poradíme vám, jak si užít cvičení, aniž byste je zbytečně zatěžovali...

Nikotinové sáčky se stávají nebezpečnou módou mezi dětmi

Nikotinové sáčky měly původně pomáhat dospělým, kteří chtějí přestat s kouřením. Bohužel se staly hitem mezi dětmi a mladistvými. Na rozdíl od cigaret jejich prodej zatím není nijak regulovaný, a tak si je mohou koupit i děti, v trafice nebo na internetu. Jsou cenově dostupné, zabalené v barevné krabičce a příchutě lákají i děti.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce