Inzerce

Terapie nadměrného pocení, která účinkuje kdekoli na těle

9. května 2016, Komerční prezentace   |   přečteno: 3257x

Nežádoucí nadměrné pocení se často vyskytuje na tak neobvyklých místech, jako jsou dlaně, hlava, chodidla, břicho a mnoha dalších. Problémem neustávajícího pocení je fakt, že se již nejedná o termoregulaci organismu a odvod škodlivin, ale o dehonestující onemocnění potních žláz, které Vám dělá ze života peklo, ať je venku teplo nebo zima. Díky moderní technice je však i řešení tohoto typu pocení hračkou.

foto: electroantiperspirant.com
Předem je třeba zdůraznit, že se bavíme o nadměrném pocení nikoli běžném, kterým trpí takřka každý člověk na této planetě. Nadměrným pocením na různých částech těla dle odhadů trpí přibližně 10% populace ve věku od 5 do 65 let. Nadměrné pocení přijde nejčastěji během dospívání, v horším případě jím trpí děti již předškolního věku, a postiženého provází po zbytek života. Jedná se o dědičnou chorobu s názvem hyperhidróza, která je lékařům známa již téměř 100 let.

pocení

V minulosti se nadměrné pocení řešilo drastickou operací zvanou hrudní sympatektomie, jejíž vedlejším účinkem bylo, že se pocení do půl roku vracelo v ještě horší míře než před zákrokem. Proto se od ní postupně upustilo. Chvíli byl na výsluní i celebritami tolik proklamovaný botox, což však není nic jiného než ze zkažených konzerv známý klobásový jed, jeho popularita však postupně klesá nejen kvůli faktu, že se jedná o nevypočitatelný neurotoxin, ale i díky ceně, kterou je nutné platit každých pár měsíců, o ztrátě citlivosti některých tělesných partií radši nemluvit.

V roce 2010 se na trhu objevilo zařízení české společnosti Hightech Development s.r.o. s názvem Electro Antiperspirant. Tento přístroj měl za úkol s nadměrným pocením definitivně skoncovat. Jak se mu to podařilo je nejlépe vidět na číslech vyléčených lidí, které jdou do desítek tisíc, hodnocení takových lékařů, jako je předseda české dermatovenerologické společnosti Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA a mnoha dalších, či fanoušků produktu na populární sociální síti Facebook, kterých jsou tisíce a denně nový přibývají. Všichni do jednoho potvrzují: Electro Antiperspiranty opravdu fungují, a to kdekoli na těle!

ElectroAntiperspirant

Electro Antiperspiranty jsou volně prodejnými zdravotnickými prostředky, které společnost distribuuje přímo zákazníkům po celém světě, jednoduše vyplníte objednávku například na této internetové stránce a Electro Antiperspirant Vám přijde do pár dnů, ať jste kdekoli na světě. K nákupu získáte přístup k vyškolené podpoře, která funguje i v českém jazyce na telefonu 607 607 300 a v případě nutnosti Vám pomůže s používáním, či sestaví individuální plán léčby přímo na míru. Během klinického testování pomohl Electro Antiperspirant 100% účastníků studie, pokud by jste však byly jakkoli nespokojeni můžete ho vrátit a získat své peníze zpět.

Inzerce
Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Potřebujete se poradit s lékařem o svém zdravotních stavu? Jeho odpověď obdržíte do 3 pracovních dnů. Napsat lékaři

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Vyhledat lékaře
Vyhledat zdravotnické zařízení
Druh zařízení:
Co nejblíže k:
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 184 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Dana (Hodinové čekání na vyšetření u lékaře české pacienty nerozhodí) 20. června 2018, 06:07:24

    Včera jsem byla objednaná sestřičkou na 7 hod. k lékaři. Mělo jít jen o vyhotovení testů… Diskutovat

  • Milan Ostrava (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. června 2018, 09:25:03

    Přesně. Dodržuj dávky a ten pocit, že prostě to cigáro nepotřebuješ opravdu přijde. U mě… Diskutovat

  • Ondra (Nosní polypy) 20. června 2018, 15:12:23

    U mě hrozí že mi polyp vyleze ven, myslíte že v tomhle případě může ještě ten vitamin E… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.