Inzerce

bolesti dolních končetin

jsem 13 let po operaci žil v levé dolní končetině.už asi 3 - 4 měsíce mě občas pobolívají nohy od kolen dolů a nejvíce v ohybu kolen.je to taková bolest jako by byly nohy namožené.,špatně se to popisuje.Dělám 12ctihodinové směny a jsem většinu času na nohách.Problémy jsem měla ale už předtím než jsem tuto práci začala vykonávat.Co by to mohlo být?Léčím se se štítnou žlázou a beru hormonální náplasti ,jsem po hysterektomii.Děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hobyt (Longova metoda - Nový způsob léčby hemoroidů ) 26. července 2017, 23:43:07

Čau je mi 17 a hemeroidi mne neboli ale us to mám docela velký mám styl US 1rok Aš rok a půl… Diskutovat

• vítek.simak@seznam.cz (Petra Kvitová: Se spirometrií mohu podávat maximální výkon ) 23. července 2017, 13:55:25

Zajímalo by mě ,jaké dejcháky a léky slečna Kvitová brala. Mám těžké astma a těžké… Diskutovat

• Niki (Salmonelóza) 24. července 2017, 10:19:04

Dobry den mám horecky chodim kszdych 10 ,min na zachod mam jit k lekari?  Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.