Inzerce

je to tss?

Dobrý den, otřeboval bych pomoct s jednou delikátní věcí. Moje přítelkyně menstruuje, ale že by ji najednou z ničeho nic začala strašně bolet hlava (na čele), bylo jí špatně od žaludku, pískalo jí v uších a měla zvýšenou teplotu, tak to se ještě nestalo. Všechno to jsou příznaky tss (syndrom toxického šoku), který se objevuje jak známo z poloviny případů právě u menstruujících dívek a žen. Ale je to vzácná choroba. Nicméně se o nic moc bojím.. poraďte někdo, co to může být...

Inzerce
Odpovědi
natka1 poděkování

bojím se že bych mohla dostat TSS perotože mám tamponý s vyšší absercí než bych měla a le první dva dny jsem je měla přes nc více jak 8 hodin a nevytáhla sem si ho hnet přy vstávání ale asi o hodinu později prosím poradte mi jewstli je to špatně a jestli to už nemám dělat....

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. července 2008, 18:33:20

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 176 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Rivotril) 21. září 2018, 10:11:32

Zdravím Michaeli, omlouvám se, že Vám odepisuji já, když jste svoji zprávu adresoval Petře.… Diskutovat

• Kamila (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 20. září 2018, 08:00:53

Ahoj. Rozhodla jsem se napsat své zkušenosti s koktejlem herbalife. Jedni to chválí, druzí to… Diskutovat

• Klárka (Chci zhubnout) 20. září 2018, 22:09:43

Naďo zhubla jste a váhu si udržujete nebo nabrala jste po skončení programu něco? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.