Inzerce

je to tss?

Dobrý den, otřeboval bych pomoct s jednou delikátní věcí. Moje přítelkyně menstruuje, ale že by ji najednou z ničeho nic začala strašně bolet hlava (na čele), bylo jí špatně od žaludku, pískalo jí v uších a měla zvýšenou teplotu, tak to se ještě nestalo. Všechno to jsou příznaky tss (syndrom toxického šoku), který se objevuje jak známo z poloviny případů právě u menstruujících dívek a žen. Ale je to vzácná choroba. Nicméně se o nic moc bojím.. poraďte někdo, co to může být...

Inzerce
Odpovědi
natka1 poděkování

bojím se že bych mohla dostat TSS perotože mám tamponý s vyšší absercí než bych měla a le první dva dny jsem je měla přes nc více jak 8 hodin a nevytáhla sem si ho hnet přy vstávání ale asi o hodinu později prosím poradte mi jewstli je to špatně a jestli to už nemám dělat....

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. července 2008, 18:33:20

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 162 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Milan Ostrava (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. června 2018, 09:25:03

Přesně. Dodržuj dávky a ten pocit, že prostě to cigáro nepotřebuješ opravdu přijde. U mě… Diskutovat

• kolbasa (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 15. června 2018, 12:03:28

Ja som dostal plieseň počas ZVS, vyfasoval som obnosené kanady a dostal som ju aj ja . Od tej… Diskutovat

• Milan Ostrava (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 15. června 2018, 10:35:11

To dáš chlape. Byl jsem na tom úplně stejně. Život bez cigára jsem si neuměl představit.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.