Inzerce

nemoc granuloma-anulare

Prosím,zda má někdo stejnou nemoc a má s ní zkušenosti,ať mě kontaktuje na email a vymění si se mnou zkušenosti.Jedná se o kožní onemocnění horních a dolních končetin.Děkuji.e-mail:jitka 3006@seznam.cz.

Inzerce
Odpovědi
Mirka

Ano mám také tuto nemoc,měla jsem úraz,skříplý kotník,dostala jsem lehčí sádru.po sundání sádry ,mi zjistili trombozu,dodnes jsem se z toho pořádně nedostala.Mé první ložisko granuloma-anulare jsem měla na lokti,nechala jsem si vzít vzorek a nemoc kůže se potvrdila.Měla jsem narušený imunitní system.Ložiska se objevují v malých ohraničených kolečkách ,hlavně na nohách,zadku a rukách.Když je člověk ve stresu tak jich je více.Ale na nějakou dobu se ztratí,a pask se zase objeví.Používám krém Dermovate 2 krát denně na ložisko.mám i vitamíny na posílení imunitního systému.Paní dr.mi zdělila,že je to nevyléčitelné,ale neohrožuje zdraví-neestetické.Přejí všem ,kdo trpí tímto onemocněním hodně úspěchů v léčení.

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. května 2015, 23:17:43

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 175 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zuzana (bolesti kloubu) 21. září 2018, 23:42:10

tak to jsi snad jediná, mně dlouhodobě pomáhá Alavis Diskutovat

• Ivona (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 18. září 2018, 21:31:00

Teď jsem začala kupovat Nasivin Sinus, je to doplněk stravy pro děti od 3 let a malýmu se po… Diskutovat

• marek (Postextrační komplikace) 20. září 2018, 11:30:12

před dvěma dny extrakce pod narkozou 7/7,6/6,horní,8/8spodní,beru antibiotika,na bolest mám… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.