Inzerce

Parkinsonismus

Před čtyřmi lety jsem onemocněl Parkinsonovou nemocí. Zpočátku jsem tomu nechtěl uvěřit, příznaky byly velmi mírné, a člověk si rád nalhává. Nyní čas i nemoc pokročily, takže není úniku, je třeba realitu prijmout. Poradí mi někdo, jak se s touto nemocí dá nejlépe "spolupracovat"? Je nějaká účinná rehabilitace? A co užívání konopí, máte někdo zkušenost? V současné době se léčím klasicky, dle rad lékaře.

Inzerce
Odpovědi
Andy

Mám klienta, kterému je letos 55 let , první příznaky parkinsona (třes ruky) se objevily asi před dvěma lety.Posílením fyzičky formou lehkého cvičení (kolo, plavání), ale hlavně výživy a detoxikací organismu jsme docílili opravdu zlepšení jeho stavu, třes se zmírnil,cítí se velice dobře .Jak detoxikovat, zdravě se výživovat,abyste nemusel shánět a měl všechny potřebné látky ve vyváženém poměru,napište na AnnaKlein@email.cz,napíšu další info,poradím.Prevence a zjišťování příčin chorob.

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. ledna 2008, 15:55:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 13 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Markéta (Vedlejší účinky antibiotik) 19. června 2017, 17:32:12

prave prolacton na cesty se mi ted super osvedcil, kdo mate problemy tak to zkuste Diskutovat

• dusan (nateklé uzliny a mandle) 19. června 2017, 21:29:24

ahoj lidi mam jen jednu nateklou stranu madli a uzlinu nemuzu polikat pit jist co mam delat prosim… Diskutovat

• Dr.Collins (darování orgánů) 23. června 2017, 11:13:48

Toto je informovat veřejnost o muži nebo ženě, která je zdravá a 100% vážná při prodeji… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.