Inzerce

prujmove potize po operaci zlucniku

dobry den, tatinek podstoupil pred 2 lety operaci, byl mu laparoskopicky odstranen zlucnik. od te doby ma prujmove problemy. potize se dostavuji vetsinou 1xdenne do hodiny po jednom z hlavnich jidel. je jedno jestli se jedna o jidlo tucne ci dietni.

Inzerce
Odpovědi
lama

Potíže jako má Váš tatínek, mám přesně po této operaci i já. Už jedenáct let. Naučila jsem se s tím žít a plánovat jídla a činnost, aby mě to nezatěžovalo. Navíc si všude zjišťuji dostupnost WC.Největší problém je po polévkách a mase. Když někde jedu apod. jím raději syrové věci a suché pečivo. Co s tím, také nevím, ale žít se s tím dá.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. srpna 2008, 10:15:41

jarka

Dobrý den, je to sice dlouho co byly napsány příspěvky výše uvedené, ale nedá mi se nezapojit. Já sama jsem úplně stejný případ a pokud by měl někdo zájem o řešení tohoto případu napište mi : zpevackova.jarka@tiscali.cz Nejedná se o žádný prodej ani alternativní léčbu.

14. května 2009, 19:31:40

Marie

Jsem týden po opraci žlučníku, nyní druhý den doma po propuštění. Držím dietu, ale stejně mám průjmy. Můžete mi někdo poradit kdo tím prošel co s tím a za jak dlouho to přestane? Děkěuji. Marie

1. dubna 2010, 19:34:02

Dana Krutá Lopatová

Dobrý den po operaci žlučníku mají lidé individuální problémy..vy průjem .My máme Emulips nebo-li tzv.žlučník v lahvičce-napomáhá trávení-emulguje potravu,zlepšuje trávení.Pokud máte jizvu doporučuji používat na mazání OK Gel. více si jistě načtete na www.okg-fit.cz/ds,kde si můžete objednat nebo se s námi spojit a poradíme

3. listopadu 2010, 22:32:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 134 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 20. února 2017, 14:07:41

podle lékařů to nikdy nevysadíš, je to stále stejná písnička :-) Diskutovat

• RIA (Transsexualismus) 22. února 2017, 23:47:32

hezký den...mám dotaz,jestli muž v těle ženy řeší nejen svoji sexualitu,ale i… Diskutovat

• Jean (Zadní rýma) 22. února 2017, 20:59:11

léčit chlamydie Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.