Inzerce

prujmove potize po operaci zlucniku

dobry den, tatinek podstoupil pred 2 lety operaci, byl mu laparoskopicky odstranen zlucnik. od te doby ma prujmove problemy. potize se dostavuji vetsinou 1xdenne do hodiny po jednom z hlavnich jidel. je jedno jestli se jedna o jidlo tucne ci dietni.

Inzerce
Odpovědi
lama

Potíže jako má Váš tatínek, mám přesně po této operaci i já. Už jedenáct let. Naučila jsem se s tím žít a plánovat jídla a činnost, aby mě to nezatěžovalo. Navíc si všude zjišťuji dostupnost WC.Největší problém je po polévkách a mase. Když někde jedu apod. jím raději syrové věci a suché pečivo. Co s tím, také nevím, ale žít se s tím dá.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. srpna 2008, 10:15:41

jarka

Dobrý den, je to sice dlouho co byly napsány příspěvky výše uvedené, ale nedá mi se nezapojit. Já sama jsem úplně stejný případ a pokud by měl někdo zájem o řešení tohoto případu napište mi : zpevackova.jarka@tiscali.cz Nejedná se o žádný prodej ani alternativní léčbu.

14. května 2009, 19:31:40

Marie

Jsem týden po opraci žlučníku, nyní druhý den doma po propuštění. Držím dietu, ale stejně mám průjmy. Můžete mi někdo poradit kdo tím prošel co s tím a za jak dlouho to přestane? Děkěuji. Marie

1. dubna 2010, 19:34:02

Dana Krutá Lopatová

Dobrý den po operaci žlučníku mají lidé individuální problémy..vy průjem .My máme Emulips nebo-li tzv.žlučník v lahvičce-napomáhá trávení-emulguje potravu,zlepšuje trávení.Pokud máte jizvu doporučuji používat na mazání OK Gel. více si jistě načtete na www.okg-fit.cz/ds,kde si můžete objednat nebo se s námi spojit a poradíme

3. listopadu 2010, 22:32:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lia (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:56:17

Člověk tu nebyl pár dní a taková rozsáhlá diskuze :D No proč píšu? Jsem konečně týden… Diskutovat

• Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.