Inzerce

Vasomotorická cefalea

Omala trpím celkem silnými bolestmi hlavy. Nedávno jsem se odhodlala navštívit neuroložku. Po několika konzultacích a vyšetřeních mi byla diagnostikována "Vasomotorická cefalea s vert. komponentou." Na rentgenu krční páteře zjistili napřímenou lordosu s náznakem kyfotického prohnutí ve střední části. Výsledek EEG: Abnormní záznam s lehkým zpomalením aktivity pozadí nad zadními kvadranty s četnější reaktivní tehta_delta aktivitou. Zpráva z očního: papily ohraničené v niveau. Neuroložka mi napsala rehabilitaci krční páteře - bohužel jsem se na ni ještě nedostala a předepsala mi tabletky Cinie na vyzkoušení, zda mi pomůžou. Krom data kontroly za 3 měsíce mi nic neřekla. Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, co vlastně ta vasomotorická cefalea je a jak můžu zmírnit bolesti krom analgetik?

Inzerce
Odpovědi
Mila

Mám diagnostikováno úplně to samé je to děs mě když to chytne mám chuť skočit do zdi.jinak vasomotorická cefalea znamená kloubonervní bolest mícha a páteř ve spojení se stresem,únavou,zátěží atp.vyvolávají jakési výboje což zbůsobuje ty bolesti a potíže.

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2014, 13:11:54

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Radka (Vaginální Infekce) 27. listopadu 2016, 23:17:08

Děkuju za tip, určitě to vyzkouším už totiž nevím co s tím.. Diskutovat

• Pacos 33 let (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:31:32

Mě to delali v Havlíčkově Brodě. A fakt maximální spokojenost. Tejden doma a normálně… Diskutovat

• Jevik (Deprese) 27. listopadu 2016, 10:38:16

Můžete mi napsat jak léčit chlamydie  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.