Inzerce

štítná žláza

Dobrý den,minulý týden mi zjistili zvýšené TSH 13,600,fT4 25,1,zajímalo by mne v jakých je to jednotkách,jelikož na zprávě mám pouze čísla a jen že je větší děkuji za odpověď Jana

Inzerce
Odpovědi
Babulka

Ahoj Jani,ja mela zhruba pred necelym rokem podobne hodnoty a to tsh 12,6 a to ostaní taky tak nejak doktor rekl ze mam autoimunni zanet stitne zlazy tedy hypofunkci,pribrala jsem totiz zhruba a rok a pul asi 16 kilo byla jsem strasne unavena padaly mi vlasy chodila jsem spat se slipkama a mela jsem porad hlad a chute na sladke taky mi padaly vlasy rekl ze to mam podedene po babicce jen jsem na to prisla pozde.ted se lecím zruba rok mam euthyrox 100 beru kazdy den rano 1 tabletu avaha jde sice dolu ale pomalu zatim mam dole 8 kilo ale jsem tehotna tak to zas pujde nahoru ale to uz je neco jineho,JDE O TO ABY TI SROVNALY ty hodnoty TSH pod 5.5 a pak te budou hlidat ja to budu muset jist do monce zivota ale i tak jsem rada ze se na to prislo.Nelecene to muze totiz zpusobit i neplodnost.Tak se drz a nezoufej,spraví se to. B

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. února 2008, 15:46:15

irena

ahoj prosim vás chtěla jsem se zeptat jak to probíhá po operaci štítný žlázy,a jestli to hodně bolí,já mám jít naní ,ale mám stoho strach.děkuji moc

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. prosince 2011, 23:13:14

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 46 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

• Jean (Deprese) 27. listopadu 2016, 15:01:53

napiš email, jinak Ti nikdo neporadí :-) Diskutovat

• Sima (třes před spánkem) 28. listopadu 2016, 17:42:54

Je to od nervu. Obava z neceho. Dnesni doba je uspechana a clovek je stale pod tlakem,stale neco… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.