Inzerce

deniban

zdravim všechny, chci se poptat, jestli má někdo zkušenosti s tímto lékem..... mám ho předepsaný ale nechce se mi ho moc brát, poté, co jsem si přečetl vedlejší účinky. už rok mi není dobře, trápí mě bušení srdce, někdy až moc rychlý tep, deprese, nervozita, únava, hůř se mi dýchá a celkem mi to ani moc nemyslí. byl jsem na ekg,nic. Holter to samé. v krvi také nic, tak mě obvodák poslal k psychiatrovi a ten mi předepsal ten lék. beru od dr.Jonáše kapky, ale také to moc nepomáhá. Proto vás prosím o radu. Mějte se všicí moc fajn a hodně štěstí

Inzerce
Odpovědi
Eva

Dobrý den,také užívám Denibam 100mg plus Trittico150mg.Přibrala jsem 9kg za tři měsíce,ale co mně nejvíc trápí,že jsem začala zároven s užíváním chodit v noci často na malou i třikrát a velké množství moči.Lékař tvrdí, že to není tím ,ale ledviny a všechno vyšetřené a nic ,tak napište jestli někdo máte podobné problémy.

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. srpna 2015, 11:08:07

Martina1 poděkování

Evi,ja beru deniban 50mg večer měsíc,je fakt ze v noci jdu taky minimalne jednou na wc a to jsem nikdy nechodila,mam laktaci prsou a pořád hlad 😃,zatim jsem teda nepribrala,ale pocitam s tim ze to prijde,ty jsi zacla nabírat hned ze startu?beru k denibanu ještě rano eliceu

13. srpna 2015, 22:18:58

Eva

Přibírání začalo asi tak po měsíci a jde to pořád nahoru,tak nevím.Jestli se to nezastaví, chci se domluvit o nějaké náhradě,ale jinak mně tyto léky docela sedly až na to časté močení v noci.Snad se to upraví.

1. září 2015, 14:55:25

Katka

Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Trpím sociální fóbií a nejsem prakticky schopná jít do školy a když se tam odhodlám, tak nejsem schopná tam vydržet. Mám dva roky do maturity a zvládnout to prostě musím. Má psychiatrička mi doporučila Deniban, který prý začíná účinkovat až po 3 týdnech. Beru ho už přes týden, a nepociťuji sebemenší známky zlepšení mého stavu a tudíž se bojím, že tento lék nebude účinkovat a nebudu schopná školu dokončit. Máte někdo podobný problém a zkušenosti zda mi tento lék pomůže i na tento druh poruchy?

17. září 2015, 10:07:39

David

Zdravim všechny lidičky co maji zkušenost s lékem Deniban a zároveˇv nějakym zpusobem psychické onemocnění.Sám trpim už 7 rokem Panickou poruchou..Před 3 měsíci jsem vysadil lék Apo-Parox co jsem dostal hned ze začátku léčby a bral ho celou dobu.Pře těmi 3 měsíci jsem ho vysadil a bylo mi čim dal tím víc lépe...ale po 3 měsícíh přišla opět ataka...neboli jak tomu říkám já záchvat...tedy úzkost apod.Nebylo mi vubec dobře,každé ráno jsem byl unavený,nemohl jsem v noci pořádně spát,pocit na zvracení,točení hlavy zkrátka ten nejhorší scénář.A tak jsem navštívil mého doktora který mi doporučil Deniban se slovy ten ti určitě pomůže,zkrátka uvidíš sám..Je to dva týdny co ho beru a nevím ale celkově se mi točí stále hlava,jsem unavený,a nemám chut do života,celkově úzkosti,špatné myšlenky..A tak se Vás ptám na názor,nebo radu co a jak tedy ohledně tohohle léku nebo co mám podniknout...Jinak ještě dodávám že při nevolnostech nebo takových úzkostech beru Lexaurin 3mg...Děkuji za odezvu...

4. října 2015, 11:35:25

Rony

Me deniban zabira okamzite,do hodiny,asi zalezi na intezite depresich,jednou me zabral az snad za sest hodin...ale jinak jsem s nim spokojena,panickou ataku jsem taky mela a mam klid,ovsem kdyz deniban vyadim,tak se to po case vraci...jinak kdyz mi zabere,mi staci,brat ho obden.

5. listopadu 2015, 21:04:19

Nika

Ahoj brala jsem deniban cca 9 měsíců, stav se zlepšil, jenže jsem začala brutálně asi po měsíci tloustnout, nyní mám nahoře 20kg navíc. Zkoušela jsem diety,cvičení a nic váha stále stoupala. Jsem vysoká 178cm a má původní váha - nutno dodat,že jsem ten tip co se neustále cpe a nepřibere.. - byla 60-65 kg nyní mám 83kg. Až teď mi došlo se podívat na vedlejší účinky.. Chtěla jsem to probrat s psych. ,ale ten mě div nevynadal,že to nemám svádět na deniban.. No nevím,ale od 15let do 25 netloustnu a najednou při stejném stravování... Ze dne na den jsem prášky vysadila, vím že se to nemá,ale tlustá být nechci..Všichni psych.mají plno a nikdo mě nechce přijmout, nezbývá mi,než si opět poradit sama.. Tak držte palce a lidem co záleží na své postavě nedoporučuji - POZOR já se léčila na obsesi a celkovou přecitlivělost,která ústila do paniky , když bych měla vážný psych.problém, pak budu radši tlustá nežli zničená..

12. července 2016, 17:29:11

Vladka

Ahoj. Prasku jsem se vzdycky bala. Mne z panickych ataku a vnitrnich bolesti dostal sex. Nekde jsem cetla, ze orgasmus pomaha, tak jsem zacala kazdy den nucene mastrubovat. Byla to celkem hruza, protoze sex byl to posledni, na co jsem mela chut.. Vysledky se dostavily postupne, dnes jsem uz v normalu a nespolkla jsem ani prasek. Doporucuji to vsem. Vim ze mi Deniban taky nabizeli...

15. srpna 2016, 19:30:23

DAGMAR

ZDRAVÍM DOKTOR MI PŘEDEPSAL DENIBAN CHCI HO RAT A MAM HO BRAT 2X DENNĚ 1/2 RANO A VECER NENI TO MOC? JE PRY DOST SILNY KDO S NIM MA VETSI A DOBRE ZKUSENOSTI AT SE MI OZVE NEPISE JAKE MA UČINKY SLYSELA JSEM ZE TO MA VLIV NA MENZES DĚKUJI ZA ODPOVED DAŠA

24. září 2016, 11:57:22

Jean

braní oblbováků Ti nepomůže, je potřeba vyčistit tělo od mikroparazitů a léčit nervy, doktor jede na body, AD je móda dneška :-)

24. září 2016, 12:29:39

Daša

Dobrý den, já mohu deniban jen doporučit, jediný lék který mně zachránil, vystřídala jsem spoustu antidepresiv, žádné nezabíraly naopak se můj stav zhoršoval, nedalo se to vydržet, nechtěla jsem žít...a pak přišel na trh deniban - zázrak....užívala jsem 2 roky, pak postupně vysazovala, dnes po 16ti letech si ho sem tam jednorázově vemu a hned jsem o.k. Stavy úzkosti vyřeší do hodiny. Díky Bohu za něj.

13. prosince 2016, 01:03:56

Peter

Dobry den,chci se zeptat. Beru prasky na tlak,cukr a srdce,a ted mi predepsali Deniban. Mate nekdo zkusenost s kombinaci s temito prasky? Dekuji

22. července 2017, 19:02:40

David

Ahoj. Deniban uzivam cca 6 tydnu. Momentalne pozoruji zmeny v sexualni oblasti. Nemam na sex chut a vyskytla se i porucha s erekci. Do te doby jsem nic takoveho nezazil. Je mi 33let, tedy jsem na takove poruchy jeste mlady.

24. června 2018, 22:55:06

Milan

Zdravim. Mate zkusenosti s lekem deniban na generalizovanou uzkostnou poruchu a za jak dlouho vam zabral ? Nekteri pisou ze zabira hned a jini ze zabira jak jina AD 2-3 tydny tak nevim. Uz se chcu te uzkosti zbavit tak doufam ze deniban pomuze.

16. září 2018, 10:31:54

Kateřina

Ahoj Milane, tak jak s denibanem? Je to lepší? Doktorka mi ho chce také nasadit.

16. října 2018, 08:59:51

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 115 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zdenek (Huntingtonova choroba: neúprosný rozsudek smrti) 21. října 2018, 12:54:06

co mám dělat když moje žena má tuto chorobu chodí do práce má důchod bere pražsky… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 20. října 2018, 18:02:47

No Michale, ono je to téma kolem serotoninu a nenávykovosti hodně omleté. Ale vycházím z… Diskutovat

• Jozef (Rivotril) 21. října 2018, 22:44:40

Vďaka Michael. Teda skúsim to s TRITTICOM. Hlavne nech tie depresívne stavy odbura. Je to… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.