Inzerce

zacpany nos,, trva to dlouho

dobry den, mam vzdycky na vecer zacpany nos a nebo nekdy taky pres den, uz to mam 4 roky a porad je to stejne, na nic nejsem alergicky, uz jsem byl u doktora ale on rikal ze nevi,, ja myslim ze to doktor nevidi protoze u neho to nemam zacpane(protoze tam jsem pres den) tak nevite nakou radu?? diky moc

Inzerce
Odpovědi
Mojmír

dobrý den,měl jsem stejný problém,přes den to ještě šlo,ale jak jsem si leh, hrůza! Vždy jsem měl ucpanou tu dírku,na které straně jsem ležel.Prý jsem alergik,ode všeho trochu. Na alergologii jsem se léčil bez úspěchu,na ORL mě poslali akorát na rentgen dutin ,protože mě občas bolela hlava.PO 15letech úplně na dně, mi primář ORL nabídl operaci.Nateklou nosní sliznici mi napíchali el. jehlou,tím se zjizví a vcucne se dovnitř.Tak mi to bylo vysvětleno.Jsem tři měsíce po operaci a zatím mám klid.Pouze mi pořád stéká bílý hlen do krku.To bych potřeboval nějak dořešit. Teď tady vidím reklamu na OLYNTH,to byly jediné kapky,které mi alespo ń na chvíli pomohly.Na to mi bylo od primáře řečeno,že je to časovaná bomba a kvůli nim jsem takhle dopadl.To je můj příběh.Přeji brzké uzdravení!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. března 2008, 22:28:19

Miloš Prázný1 poděkování

S ucpaným nosem jsem měl také problémy, a když už si nosní lékař nevěděl rady, poslal mně do nemocnice, ať mi oteklou sliznici odstraní lasem. Mezitím mi moje praktická lékařka doporučila, ať zkusím XYZAL 5 mg potahované tablety, které se berou 1x za 24 hodin. A ono to pomohlo, mohou se brát dlouhodobě. Ďoporučuji všem, kdo mají tyto problémy.

24. března 2008, 14:34:53

pauline1 poděkování

11 let jsem chodila s chronickou rýmou, na ORL a na CT žádný nález., bez Sanorinu a později Olynthu jsem nemohla být. Dnes jsem celkem bez potíží, trochu zadní rýma je, nyní po zákroku 2 x laserem odstranění nemocné-zbytnělé sliznice, jsem nyní vcelku spokojena. Jen finačně si spočítejte, že jsem utratila 60 tis. za 11 let / za přípravky. Nic na to nebylo, nic nezabíralo. Usnout bez Sanorinu byl nesmysl, jít na jednání, které trvalo 2 hodiny a nemít Sanorin nebo Olynth, nebylo možné. Takže díky laseru na ORL, ASKLEPIONU v Praze.

10. května 2008, 12:43:58

kami

Pauline,vas pribeh je jako bych ho psala ja sama.neuveritelna shoda.12 let jsem na kapkach a bez nich ani ranu.zacinala jsem sanorinem,po kterem jsem mela rozbleptanou sliznici,pak jsem byla na operaci s nosni prepazko a se zvetsenyma skorepama.rok jsem mela pokoj,ale pak se mi vse vratilo.ted uz nekolik let pouzivam olinth,kupuji si 1 lahvicku kazdych 14 dni.rano,vecer,nekdy i odpoledne.ted zkousim xYZAL a cekam na vysledek.jsem z toho nestastna a otravena.kdyz mi dosly kapky,byla jsem schopna tam narvat cokoliv,treba tygi mast nebo ledovou mast na klouby.HRUZA.

14. května 2008, 16:25:32

Monicaaa1

Na ucpaný nos je nejlepší Rymastop, vždycky úplně uvolní, ale je fakt silný tak ať nejsi překvapený. Užívám ho dlouhodobě a naprostá spokojenost.

18. února 2015, 08:37:31

Lenka

Rymastop taky chválím! Já jsem si ho nechala doporučit a v lékárně mi ho nabídli jako prvního. Uvolní, nedráždí a je z bylin, takže paráda ;-)

24. dubna 2015, 13:01:40

Julie Swaczynová

Známá má také tento problém, a také užívá rymastop :)

3. června 2015, 11:37:53

Simona

Já používám nosní sprej s mořskou vodou Delmar. Hodně mi to pomáhá a rýma se nevrací...tak často, jinak jsem ji měla prakticky pořád.

15. října 2015, 13:59:44

Vendula Praha

Za nás taky Delmar

6. listopadu 2015, 15:56:18

Monika

Jak často dáváte?

25. listopadu 2015, 15:03:33

Pavel

Hele má se to dávat aspoň dvakrát denně, někdo dává třikrát. Ničemu to neškodí

26. listopadu 2015, 15:56:32

Radek

Hehe tak u nás je Delmar atyk jako doma, ale dáváme ho jen jednou vždycky bečer

15. prosince 2015, 13:46:38

Aňulka

Delmar je dobrý na ucpaný nos, ale jednou jsem ho užívala delší dobu, než bylo na letáku napsané a trochu jsem si na něm vytvořila závislost ..

16. října 2015, 13:59:06

Pavla

Musíš s mírou, mě pomáhá n ucpanej taky ale teda závislost jsem nepocítila, tu mám na jiný věci :)

16. října 2015, 17:01:35

Darina

Ono to nebude asi jako úplně závislost ale pokud si zvyknete na čistý nos a pak to přestanete používat a prásk přijde rýma. Tak asi tak

4. listopadu 2015, 14:49:33

Karolína

Tak tomu věřím

19. listopadu 2015, 14:30:22

Nina

Já jsem s Delmarem teda mega spokojená...rýma je tatam...

19. října 2015, 15:22:47

Radka

Přesně moje slova. Delmar je malý zátrak v boji proti rýmě :)

11. listopadu 2015, 13:32:11

Magda

Delmar pomáhá poměrně rychle, já na něj nedám dopustit.

20. října 2015, 15:12:23

Kopecká

Co to je rychle?

9. prosince 2015, 17:06:27

Sára

Delmar zabírá, já mám volnej nos vzdycky raz dva...

26. října 2015, 15:34:08

Zdenek

Tak to je super, jdu si pro něj taky

27. října 2015, 15:53:10

Věra

Tk to budeš mít klidnou zimu :-)

13. listopadu 2015, 16:37:29

Ema

Já jsem snad vyzkoušela úplne všechno, snad mi Delmar pomůže...

30. října 2015, 10:02:17

Saskie

Bezpochyby, je to mořská voda, na ten nos to nejlepší co může bejt

5. listopadu 2015, 15:01:49

Kristýna

Hele nám pomáhá doma všem, za pokus určitě nic nedáš...

16. listopadu 2015, 14:50:46

Fanda

Je fakt, že to rozhodně nezabere týden ta léčba, jako u jiný terapie. T mořská voda dělá divy

2. prosince 2015, 14:41:01

Sara

Pod to se podepíšu. Už to někdo psal, mořská voda má mnoho dobrých vlastností.

14. prosince 2015, 16:28:03

Julie

Mě byl v lékárně doporučen nosní sprej RymaSTOP a nestačím se divit, konečně po letech volně dýchám! Je složený z bylinek a je ověřen studiemi, takže jsem neváhal. A jsem naprosto spokojen!

2. listopadu 2015, 08:53:58

Johan

Já měl předl lety podobný problém, ucpaný nos, zalehlé jedno ucho, často se mi vracel zánět nosohltanu. Dutiny jsem byl píchat. Chuťovka, kterou v životě nechci opakovat! Bylinky nestačily, běžně dostupné kapky pomáhaly dočasně. Vyzkoušel jsem BioNase, což je taková lampička do nosu pro léčbu alergické rýmy a zabralo to! Zpočátku jsem sice skoro pořád smrkal, ale aspoň to šlo ven. A že toho bylo! Hodně se mi ulevilo, už jsem nebyl jako praštěný pantokem:) Řěším rýmu bez léků a kapek, pomocí otužování a případně si svítím...

2. listopadu 2015, 12:28:03

Stela

Taky svítím a inhaluu páru s bylinkama, ale i Delmar mám doma, používám ten modrý na prevenci...

3. listopadu 2015, 13:28:08

Magda

Rýma je prevít, ach jo, nesnáším ji...

20. listopadu 2015, 15:02:56

Veronika

Rýmu jaktěživ nenávidím a jediné, co mi pomáhá, je sprej RymaStop. Mívala jsem úplně ucpaný nos a zalehlé uši, fuj. Na RymaStop nedám dopustit. Mám ho pořád u sebe.

24. listopadu 2015, 12:54:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.