Inzerce

Champix k narozeninám?

Zdravím všechny, zabrousila jsem na tyhle stránky dnes poprvé a říkám si, že mezi tolika skoro/ne/kuřáky bych mohla najít radu. Přítel je kuřák (cca 15 cigaret denně od 15let) a já jako nekuřák bych mu strašně ráda pomohla, podpořila ho v tom, aby kouřit přestal. Vztah je skvělý, jen ty cigarety jsou věčným bojem . Já se s tím nemůžu smířit (dědeček na rakovinu plic zemřel), plánujeme děti a přítel prostě tvrdí, že se na abstinenci "nemá", že to zkoušel xkrát, že se snaží (přestal kouřit v bytě, prý kouří míň atd.). Přítel matky, který je hodně silný kuřák, teď kouřit přestává pomocí léku Champix, četla jsem o něm spoustu pozitivního a tak mě napadlo, že bych ho mohla prostě zkusit dát příteli k narozeninám....Jenže nejsem si jistá, jestli to on ocení (aby to nebral jako tlačení ke zdi). Co myslíte? Díky všem za názor, co můžu udělat, jak ho podpořit/motivovat/pomoct mu se cigaret zbavit úplně??

Inzerce
Odpovědi
Pavča

Co se to stalo s naší diskuzí? Mně to všechno zmizelo a je tu jen jeden příspěvek z 22.4 ,ani neví od koho.Mám problém jen já nebo i vy? Kde je Marja,Xandra,Mydlypupek,Karel, Vašek , Leena a všichni ostatní? Pomooooc,bez vás to je těžký!!!!!!!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. května 2008, 10:27:26

Ahojky Pavčo, jsem na tom úplně stejně, celá diskuze je fuč!

17. května 2008, 19:45:08

Pavčo, už to mám, začala sem najíždět jiná diskuze, vyjeď nahoru je tam pod nadpisem modře Ordinace > Diskusní fóra > Odvykání kouření > zmáčkni a najdi máte někdo zkušenosti se CH. Hezká večer

17. května 2008, 20:23:05

Lukyn

hoj všem, příjemné zjištění ...:( , jak se Vám daří v nekouření, já to zabalil po 3-tím dnu na champixu a ted 2-hý den nekouřim, abstinenční příznaky trochu mám ale je to tak o 300% lepší než bez něj, a to si myslim že ještě uplně nezabírá. Zdravím všechny a držim pěsti!

18. května 2008, 15:21:30

oskar

ja jsem kdysi taky kouril ale prestal jsem ze dne na den a to jsem uz kouril 40 cigaret denne :-) , prestal jsem kourit protoze jsem si to chtel dokazat ze mam pevnou vuli obejit se bez cigaret a taky se to podarilo uz nekourim 12 roku a do odvikani jsem nedal ani korunu oskar

30. srpna 2008, 22:07:21

darja

Kolik stojí Champix? Prý je to strašně drahý, nevím, jstli d otoho mám investovat..

24. května 2009, 14:29:37

Jela

Darja, u nás stojí Champix 1400,-Sk, v Čechách podstatne menej, myslím že pod 1000,-Kč. Ale myslím, že ho už dávno berieš, ozvi sa, ja som ho začala brať v júni (červnu), napíš, prosím, ako u Teba účinkuje.

16. července 2009, 13:36:46

Marek Nacházel1 poděkování

Vážení, mecpěte do sebe ty srágory. Je 21. století a účinné metody bez abstinenčních příznaků nejenže existují, ale hlavně fungují. První z nich je tzv. systém Bicomm. Úspěšnými pacienty byli mí kamarádi. Já sám po 20 letech kouření přestal po jiné metodě (dle mého spolehlivější), odborné praktice doktora Findy z Chomutova. Kontakty na obojí jsou na internetu a nám již nekuřákům nezbývá než litovat těch, kteří jich nevyužijí.

1. prosince 2009, 11:44:19

Martina F.

www.Nepodlehni.cz

4. listopadu 2012, 10:00:55

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Tenisový loket) 6. prosince 2016, 12:52:47

jenom reklama :-) Diskutovat

• Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.