Inzerce

Fikce a skutečnost.

Filmová fikce : Dojde ke změně dýchání a tepu a pacient je ohrožen.Velký chirurgický tým se usilovně snaží a zoufá si když to nejde. Pravda : Pacient pomalu odchází na zápal plic. Nejí a nekomunikuje s okolím. Jediná interakce s personálem je když třikrát denně přijde sestra ,praští s tácem o pro něj nedostupný stůl a zařve :Večeře – Oběd- Snídaně. Po půl hodině nedotčený tác odnese bez jakékoliv zmínky o tom jestli pacient měl dost síly na to aby se doplazil ke stolu či ne. Po třech dnech této „Pečlivé a vysoce odborné péče“ se to manželce přestane líbit a když pacient – manžel neodpovídá a nereaguje snaží se najít lékaře pro pomoc. Má štěstí a stalo se to v sobotu, tedy v den kdy na oddělení nejsou kmenoví lékaři. Tedy už po dvaceti minutách usilovného hledání se ji podaří najit sestru a ta ji nasměruje do jiného poschodí k lékaři. Lékař se zděsí a nechá převezt pacienta na oddělení JIP a po pár hodinách na ARO. Zde po týdnu pacient umírá. Ten pacient byl můj otec a stalo se to minulý týden v brněnské nemocnici u „ Milosrdných bratří.“ Není to fikce….to se právě teď stalo …Co uděláte aby jste příští týden nepsali to stejné?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Syndrom karpálního tunelu) 4. prosince 2016, 09:28:06

neotravuj s poxlou ! Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.