Inzerce

Akné/neakné

Zdravím, od malička mám problémy s kůží, jistou dobu sem navštěvoval kožní lékařku a ta mi předepisovala různé dělané mastičky a olej do koupele (Linola). Nic však nezabralo a tak kapitulovala s tím, že se jedná o speciální formu akné a časem sama odezní. Jedná se o nenápadné hrbolky na kůži, nezarudnou, a když se pokusím dostat pryč tak to vypadá jako bílá kapička, je to ovšem pevné. Když je nechám, časem jakoby vyschnou a vytvoří se něhnědlý stroupek. Někdy jsou jakoby hlouběji pod kůži, někdy víc na povrchu. Objeví se skoro všude. Pokud jde o osobní hygienu tak se denně myju, případně používám tělová mléka. Můžete mi prosím poradit, co by se s tím dalo dělat? Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Martin

Zdravím všechny lidi postižené nejrůznějšími kožními chorobami. Trpím výskytem akné po obličeji a dalšími kožními vyrážkami, hl. ekzémy v místech, kde se člověk potí. Proti akné jsem si kupoval různé přípravky od VICHY ale spíše se to zhoršilo, proti ekzémům mi na kožním míchali různé mastičky, používal jsem i FLUCINAL ale po něm se mi po těle začali objevovat světlé fleky. Proto jsem přestal používat veškeré mastičky a přípravky na pleť a začal jsem pít nápoj vyráběný ze specifického druhu ovoce, které se používá v medicíně hlavně v asii a je vysoce účinný nejenom na kožní choroby. Tento nápoj doporučují také lékaři na internetu. Bohužel zatím není v ČR moc dostupný, proto máte-li zájem ozvěte se mi na e-mail: straka.vokov@tiscali.cz nebo na ICQ: 334371158, pošlu vám články které napsali odborníci a poradím vám jak tento nápoj získat. Je to opravdu účinné, pomohlo to mě i mé kamarádce která vypadala ještě hůř než já.

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. července 2008, 17:47:09

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 175 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • BB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 22:41:08

Dobrý večer Romano i Vám, určitě si můžeme napsat i mimo tuto diskuzi, budu ráda. Psala… Diskutovat

• Miriam (Leidenská mutace) 16. září 2018, 23:39:57

Mám LM, jedna sestra jí má taky a druhá ne (rodiče máme stejné)  Diskutovat

• Petr (Rivotril) 21. září 2018, 10:11:32

Zdravím Michaeli, omlouvám se, že Vám odepisuji já, když jste svoji zprávu adresoval Petře.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.