Inzerce

PROBLÉM

Dobry den.Mam takovy intimny dotaz. S pritelem sme meli svoji chvilku a ja newim, kam se s mym problemem obratit,t ak sem to napsala sem. Pritel se nevystrikal, ale vytekla z nej takova tekutina, ve ktere jsme se ucili,ze muze byt take nejake sperma. Me tekla krev pri prsteni. Muj problem je ten: Po konci sem si prstty otrela a pak i olizla a pote sem prstem skontrolovala,jestli mi jeste tece krev. Chtela sem se zeptat,jestli na tech prstech nemohlo zustat nejake sperma. Predem dekuji za odpoved,i kdyz vim,ze to je debilni problem:-(

Inzerce
Odpovědi
Jana Š

Tak snad bereš antikoncepci ne? ;)

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. dubna 2013, 19:18:01

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 199 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra (Femibion Intima: konec vleklých poševních zánětů) 20. září 2018, 10:47:30

Holky, to je jiný femibion. 😁 Femibion intima je na záněty a femibion v kapslích v… Diskutovat

• Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 21. září 2018, 10:34:50

Ahoj, čtvrté dítě bylo velkým překvapením (taková "nehoda"). Vůbec jsem nepřemýšlel… Diskutovat

• marek (Postextrační komplikace) 20. září 2018, 11:30:12

před dvěma dny extrakce pod narkozou 7/7,6/6,horní,8/8spodní,beru antibiotika,na bolest mám… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.