Inzerce

zadrhavani se

Ahoj, casto se mi stava, ze se zadrhavam v reci, je to zalezitost asi poslednich 4let. Stava se mi to ve stresovych, ale v cela beznych situacich, kdy proste nevim proc,.nejsem uplne ok. Asi to nebude nic vazneho,ale srazi mi to sebevedomi a bojim se mluvit. Je mi 19 a nikdo v rodine s tim nema sebemensi problemy. Kdybyste mi mohl nekdo poradit, co s tim ci jaka muze byt pricina, tak budu moc rada.

Inzerce
Odpovědi
Evca1 poděkování

Ahoj.Odkud jsi?Pokud bydlis ve stredoceskem kraji,tak se mi muzes ozvat.pomohla jsem chlapeckovi,ktery dost zadrhaval a ted se mu to stane,jen kdyz se necim rozrusi,jinak je v pohode.Pokud budes chtit, zavolej a ja bych Ti v pripade zajmu cislo te maminky mohla dat,aby jsi se mohla presvedcit. 607131750.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. prosince 2008, 21:29:18

zdendaobratle

Ahoj nevím odkud jsi ale koukni na stránky balbutiků , http://balbuticka.komunita.cz/forum/index.php?sid=77d34e8d0f94026a243be85b10949c2c, tam se dozvíš víc o řeči a v Praze ted dělají srazy balbutiků tak se tak koukni.Přihlaš se tam a jdi na předmět - Lidí z Prahy a okolí. určitě ti tam pomohou.Jsou tam stejný lidi s koktavostí. Zdenek Jsem taky balbutik čili koktám ale už mín

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. dubna 2014, 23:00:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lida (Panická ataka) 18. listopadu 2017, 18:29:14

Petře ahoj, poradíš mi prosím, v jaké formě trypfofan bereš a na kolik tě to vyjde? Diskutovat

• Kateřina (antidepresivum Prozac) 18. listopadu 2017, 09:58:35

Vyřešilo se to napořád nebo se léky musí používat stále?  Diskutovat

• alfonso (I člověka s HIV můžete klidně políbit) 22. listopadu 2017, 16:43:28

Jmenuji se Alfonso Omar. Pomozte mi prosím poděkovat Dr.Sagbo Diba pro léčbu genitálního… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.