Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Zkušenosti s léčbou akné

Máte akné? Sdělte ostatním své zkušenosti s různými způsoby léčby.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anka

Dostala doporučení, když jsem měla akné na ActiMaris gel a musím říci, že je to učiněný zázrak!

vikky

Nám doma přibil dálší přípravek do lékárničky a to Actimaris, je to úžasní gel na všechno!

kajja

Já jsem moc za ně ráda víte proč? Jelikož si nemusím lámat hlavu nad tím, co všechno mám mít v lékárničce, nakonec mi stačí jeden přípravek na opar, popáleninu i akné atd..

Nikola

Bojovala jsem s akne dlouho, samé vyhozené peníze...ale co se mi osvedcilo je koloidni stribro.

rennovva
1x

Ahojky já kteří kupují produtky ActiMaris pro své staré rodiče např. na hojení bércových vředů, zánětů dásní atd..jsou spokojeni, jenom ze začátku, než si na to zvykli..

wikky

Ahojky co užíváte na popáleniny? Moc by mi to pomohlo, poslední dobou jsme z práce každou chvíli popálení.

elenna77

U nás je teď moc oblíbený, máme ho všichni z práce v lékárničce..

elenkka

Věděli jste, že pro rychlé hojení chronických ran je nezbytné dodat tkáním kyslík, energii a minerály?

Danka77

ahojky to jsem vůbec nevěděla elenkka, zní to opravdu dosti zajímavě a co na to všechno používáte za přípravky? Budu moc ráda za doporučení! ;)

Kratochvilka

Dobrý den, od puberty mám také problémy s akné a vyzkoušela jsem toho spoustu. U některých krémů došlo k určitému zlepšení, ale nebylo dlouhodobé. V poslední době jsem se dočetla o aplikaci vlastní krevní plazmy jako pomoc proti akné... Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Martina K

Zdravím, já jsem podstoupila jedno ošetření plazmou. Byla to jakási technologie ze Švýcarska - Regen Lab. Ze začátku to vypadalo jako vyhozené peníze, ale po pár týdnech se mi pleť začala viditelně zlepšovat. Ošetření je prý nutné opakovat několikrát zhruba po měsíci. Je to sice trochu větší investice, ale zatím to vypadá, že stojí za to... Martina K

Irena

na akné používám od Cannadermu produkty na akné..mám ošetřující vodu, kterou se „odličuju“ každý den a pak Akneu ošetřující sérum jako SOS – nedávno jsem šla odpoledne na schůzku a ráno jsem měla červený pupínek – tak jsem to namazala a pomohlo ..

Anna K.

Ja mam dobre zkusenosti s cisticimi gely a celou kosmetikou od garnieru i ty peelingy :-) objednavam to jednou za cas ve velkem z internetove drogerky a je to

elenkka

Ahojky já jsem ze začátku používala spoustu mastiček i taková ta různá vajíčka atd, pak kolegyně v práci mi přinesla Actimaris, jelikož viděla jak se mi to pořád vrací a jsem už s tím naprosto spokojena.

jelenna

ahoj to zní dobře, kolik stojí? A kde jste si ho kupovala přes net nebo v kam.prodejně?

Miška
1x

Já nic takovýho nemám ale vypadá to dobře. Objednávala jste si z té drogerie něco? ...Sestra teď bude mít narozeniny a má taky problematickou pleť a je z toho nešťastná, tohle by se jí mohlo zamlouvat

ella0

Ahojky tak to je super, že Vám to tak pomohlo, určitě je to skvělý přípravek

Lenny89

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co užíváte na infekční kouty?

Adriana

Já tu objednávám často, právě že mívají na kosmetiku dobrý akce tak si každej měsíc projíždím stránky a když narazím na něco co se mi líbí objednávám:) Jinak jsem spokojená s dopravou, se vším

Lída Malá

Hodně casto nic jineho nezbyde nez si zajit za nejaky odbornikem na nejake poradne osetreni,mela jsem to take tak

jirušš9

Zdravím, já jsem dlouho trpěla s problémy s pokožkou a nakonec jsem byla bezradná, nechtěla jsem nosit ani šaty..dokud jsem se nesetkala se zelenými potravinami…

jirušš9

Dobré dopoledne, tak to jsi už pěkně zaběhnutá. Jí jsem si vybrala tuto chlorellu a dokonce ji už objednala http://www.zelene-zdravicko.cz/chlorella-fresh.php. Trošku se bojím toho detoxikačního období.

alexxa

Ahojky to by mě také moc zajímalo, nevím, co bych na ně měla užívat a moc by mi pomohlo, co mám na něj užívat, taky na něj všechny doma trpíme..

Denisa

Na pupínky (neměla jsem našťestí to akné které se musí řešit s doktorama) mi pomohlo když jsem si začala pravidelně napařovat obličej, vyčistí to póry do hloubky a teď mám pleť krásnou. Koupila jsem si obličejovou saunu Orava FI-120, skoro nic nestojí a je to přírodní zpusob jak čistit pleť - a nejefektivnější protože si ji neničíte žádnýma přípravkama.

kateřina

také jsem vyzkoušela od kosmetiky přes doktory všechno,ale zdá se že mi nejvíce pomohl OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ ,který čistí játra a jak je známo v játrech se usazují všechny škodliviny...kupuji si jej v tabletkách užívám jednu denně a akné se ztratilo

alexxa

Myslím, že je na každém z nás, jakou si zvolíme detoxikaci a jestli si vůbec nějakou zvlíme, ale každého z nás trápí nějaké problémy, ať je to špatné trávení, zácpa, překyselení nebo jiné věci.

olggga

Ahoj, pořádnou detoxikaci jsem zažila díky zeleným potravinám. Užívám jak chlorellu, tak i mladý ječmen a drtoxikace u mě na začátku trvala cca 2 měsíce. Teď už je to v pořádku a většina problémů, od trávení až po vypadávání vlasů, vymizela.

miki

jak uz tady bylo zmíneno, též jsem na doporucení actimaris vyzkousela a zustala jsem u nej, je fajn, pomáhá

anonym

Váš komentář.?..

Marcela

Me pomáhá snad jen pravidelná návštěva u kosmetičky a zinkování mast

Jana S.

Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o vyplnění dotazníku, který bude podkladem pro mou absolventskou práci. Týká se problematiky akné a problémem je, že se špatně shánějí respondenti :/ za případnou ochotu moc děkuju :)

Kožní v Praze

Mně na akné nejvíce pomohla paní z Prahy, co se specializuje na čištění pleti. Chodím k ní už 4 roky a po každé návštěvě se to lepší. Je v Praze jednou za měsíc, tak je třeba se k ní dopředu objednat. Určitě doporučuju. Je to paní Martina a číslo 724 77 22 58.

bea

Me ty kosmetiky prijdou vsechny stejny-drahé a nic moc ucinné. Asi pred mesícem jsem byla zeptat se v lékárne na neco a doporucila mi vyzkouset masticku za 60Kč a behem týdne velké zlepseni. Je teda i na ekzem a opruzeniny, ale to já neocením :-)

Marika

Za 60koruk mast? to je nejak málo, ne? Uz jsem taky vyhodila nemálo penez nźa kosmetiku, ale porád mám plet jak mochomurka. Mohla bych te poprosit o název?

bea

neophytiol, podívej se na internet jak vypadá

Marika

Uz jsem si ho na netu nasla. Vypada dobre a i má dobre zkusenosti, co jsem cetla. Tez vyzkousim

Marie Loutková

je fakt, že jsem změnila jídelníček kvuli akné což mi bylo doporučováno od kožní a pak mi dala teda různé mastičky a speciální odličovadla a mumím říct, že se mi už vrací jen sem tam :)

Eva

K urychlení hojení akné doporučuji kosmetický přístroj Face-Up!

Halina

jak lecite akne?

Hana

S avene kosmetikou mam skvelou zkusenost take mohu doporucit k dostani je to v lekarne a nebo na notinu jsem se koukala ze to jde jiz objednat

Róza

Co konkrétně Lado používáš?

pavlina

Dámy znáte značku alqvimia? Nakupujete od ní někdo nějaký přípravek? Děkuji

Magda

Na moji aknozni plet mi pomohl arganový olejícek, krémy mi ucpávaly akorat pory. No a základem je dobré čistění pleti-pravidelne odlicovaní, kvalitní kosmetika,atd..

Nela

Oleje jsem si myslela, ze jak jsou mastné, tak se na akné nehodí. A más nejakou znacku, nebo je strídás?A pouzívás i neco na cistení pleti?

Míša

mastné by na akné přijít nemělo ne ? .. já jsem teda už vyzkoušela kde co, ale nepomohlo mi vůbec nic ...

Hedvika

Čau s čím máte největší zkušenosti co se týče toho akné?Já nevím co už mám vyzkoušet abych se těch pupínků zbavila.

Kamila

Ahoj, vyzkoušej třeba Isotretinoin, brala jsem ho 3 měsíce a za tu dobu zabral skvěle. Dokonce mi po něm zmizely i vrásky:)

Blanka

Nedám dopustit na tablety goldenyacca

Tana

Biodermu micelarni vodu mohu doporucit, ja mam mastnou plet a pouzivam jiz 2 roky a jsem velmi spokojena. I moc dobre cisti plet.

Blanka
1x

Ahoj jak bojujete s akné.Co by mi pomohlo?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce