Inzerce

problem s erekci

dobry den je mi 48let jsem diabetik na inzulinu a mam problem s erekci poradite mi co mam uzivat dekuji

Inzerce
Odpovědi
polo

Je mi 50 a tento problém mě trápí už asi 4roky.Dobrou radu jsem zatím nedostal

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. října 2007, 11:38:54

venca

Ahoj chlapi, byl jsem na tom stejně, do ruky se mi dostal přípravek pro posílení mužského organismu. Posilije hormony, kondici a výkonnost. Akorá ta cena není nejlevnější, ale co by jsme neudělali pro své mužství, když tak napište e-mailíka: boka29@seznam.cz. Mám 49 roků.

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. listopadu 2007, 09:25:29

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 237 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zuzana (bolesti kloubu) 21. září 2018, 23:43:14

Gelactiv fakt ne, to už raději investuji do TripleBlendu od Alavisu, kterej je z přírodních… Diskutovat

• Petra (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 23. září 2018, 23:20:48

Ahaa to neznám, a jaké to má složení? A jak s chutí, nemají děcka problém to polknout? Diskutovat

• Jana (Bolesti hlavy) 25. září 2018, 14:12:14

Ahoj, prosím nevíte co by mi zabralo na bolest hlavy? je to hrůza, občas se to už ani nedá… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.