Inzerce

Jak udělat první krok

Chtěla bych vědět jak udělat první krok, když chci vědět co mi je. Musím jít k obvodním lékaři, který mě pak někam pošle s papírkem a nebo mohu vyhledat odborníka (jakého? chirurga? ..?) sama. Bude se se mnou vůbec bavit bez doporučení? Prorazím přes sestřičku? To je můj největší problém. Nevím jak začít. Obvoďákovi se mi to moc předvádět nechce.

Inzerce
Odpovědi
Radka

Dobrý den, první krok je jednoduchý, podívejte se na doporučená pracoviště v České i Slovenské republice na adrese www.h emoroidyinfo.cz a tam se můžete objednat i bez doporučení praktického lékaře. Sestřiček se bát určitě nemusíte :-). Radka

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. října 2004, 14:25:32

alena

a přes obvoďáka nemusíte přímo to jde taky

Reagovatpoděkovatnahlásit

3. listopadu 2004, 13:28:01

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Víte, jaká je Vaše hladina cholesterolu?
Zatím hlasovalo 60 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • jitka (ADHD je třeba začít brát vážně, upozorňuje Asociace dospělých pro hyperaktivní děti) 28. dubna 2017, 08:11:09

muj 11 lety vnuk se velice dobre uci ale ma velke problemy s chovanim, mame velke štěsti na… Diskutovat

• Mika (Tříhodinová dieta) 22. dubna 2017, 11:38:54

Ahoj, máte někdo zkušenosti s dietou Prodietix? :) Diskutovat

• Radulka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 23. dubna 2017, 22:28:41

Lído. Udeš muset půlit, podle starťáku tři dny ráno a pak i večer adalší týden jeden… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.