Inzerce

Čípky

Je mi 31 a už asi 5 let pocituji svědění konečníku a na toaletním papíru mám krev používal jsem čípky Aviril H které byly velice dobré a vždy mi pomohli.Bohužel mi v lékarně řekli že se už nevyrábí a doktorka mi napsala Dobexil a to je katastrofa vůbec mi nepomáhají a nemohu je používat může mi někdo poradit jaké čípky jsou dobré? Díky

Inzerce
Odpovědi
Jirka3 poděkování

Pro mne nejvíc zabírají čípky MUSTU-S-FORTE. Mohu doporučit!

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. prosince 2004, 13:41:59

Lenka4 poděkování

Petře, mně doporučili operaci. Souhlasila jsem ale nejdřív s konzervativní léčbou - Factum čípky a mast - super. Jenže komu by se chtělo x-krát denně, mazat.... Na operaci jsem nešla a ani nemusím. Došlo mi, že musím jít po příčině a tak jsem začala měnit stravu. Prostě něco, co posílí cévy, aby se žíly zpevnily, nekrvácely a zatáhly se. Zkus to taky. Lenka

2. května 2005, 17:59:51

čípkař1 poděkování

Ententýky dva čípky,čert vyletěl z lékárny.Bez čípků a bos.čípky už tam neměli,zavedli je v neděli!!!

17. září 2006, 23:04:34

assefa1 poděkování

Jsem lékař počet prov operace Longovou metodou 179 recidiva po 4 letch u dvou pacientů, dále dobré zkušenosti s baronovou ligaturou ale vše po předchozí vyšetření rektoskop nebo kolonoskop. po vyloučení tumoru virtual. ambul. k dizpozici www.ordinace.cz

19. října 2006, 09:52:37

Aja1 poděkování

Doktora Assefu znám, ordinuje na severní Moravě. Je velice příjemný a moc mi už několikrát pomohl. Za gumičku na hemeroid se platí pouhých 500,- Kč, za úvodní vyšetření nic. To je proti tomu, co jsem četla o ostatních ordinací velmi málo.

30. prosince 2006, 17:36:35

Máma 1 poděkování

Bohužel, stejné problémy mám několik let také, tento "skvost" jsem si vyseděla v práci v CC....Zentiva zrušila výrobu výše zmiňovaného přípravku AVIRIL H jak v masťové, tak i v čípkové formě, údajně v nich bylo něco, co opravdu pomáhalo a tak to pro jistotu zrušíme a nejlépe posvátnou směrnicí slavné EU...no, není to od těch úředníků milé ? Co tam dělali naši slavní europoslanci Cabrnoch a další ??? Byli ve zdravotnickém výboru, ale je zajímali IZIP knížky a vejvary z nich...Dodnes VZP platí jako mourovatá a není jak, se z té výhodné smlouvy vyvléci...Kdepak zájem o blbého českého pacienta, jim šlo o to si zajistit pravidelný příjem! Asi nikdo z nich či z jejich příbuzenstva netrpí tímto problémem. Upřímně ze srdce přeji všem těm, co se zasadili o tuto směrnici /napříč politickým spektrem i národností/ aby jim 14dní hořela, pálila a bolela prdel stejně tak, jako nyní mě a spoustu dalších. Buďte rádi Vy, kterým zabírají náhražky, co lze volně si zrovna za ne moc levný peníz koupit v lékárnách....a vězte, že operativní léčba není všespásná...Proč v ČR neexistuje plnohodnotný skutečně úlevu přinášející a hojivý přípravek proti hemoroidům, ptám se, proč ??? Protože vedení Zentivy prdel nepálí !

21. listopadu 2013, 23:31:40

iveta

to je asi se vším co funguje přestanou vyrábět...ach jo:-((( někdy si říkám bejvávalo líp???!!!

29. května 2015, 10:09:13

certik bertik

ano,je to tak

13. listopadu 2015, 02:15:26

kvetinka

Naprosto souhlasím, mě taky pomáhaly čípky Aviril H. Smutné je, že ani jedna z náhražek nedosahuje jejich účinku. Napíšu do Zentivy proč ruší žádané a fungující přípravky .... asi v tom budou zase "prachy".

27. ledna 2016, 10:05:21

lila2 poděkování

Aviril H byl super. Bohužel. Kupte si Sanorin, nosní kapky, nakapejte si je na vatu , přiložte na hemeroidy, nejlépe na noc a máte po problémech. L.

31. srpna 2016, 10:59:27

Jean

dokud nebudete léčit chlamydie trachomatis, tak budete mít hemeroidy :-o

31. srpna 2016, 15:24:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavel Ďopan (Zánět žil) 15. listopadu 2017, 08:34:01

Dobrý den,po špatném zapnutí procedury hydrogalvan mám pálivé bolesti v oblasti… Diskutovat

• Honza H. (Endoskopická retrográdní cholangiopankreatografie, ERCP) 15. listopadu 2017, 10:58:40

Dobry den. Byl jsem vcera na ERCP v Pardubicich. Z vykonu si pamatuji jen ze mi dali nahubek do ust… Diskutovat

• Zuzka (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 12. listopadu 2017, 15:30:30

Zdravim vsechny,i ja mam zasebou mesic bez cigaret,prestala jsem paty den uzivani ch.na cigaretu… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.