Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Čípky

Je mi 31 a už asi 5 let pocituji svědění konečníku a na toaletním papíru mám krev používal jsem čípky Aviril H které byly velice dobré a vždy mi pomohli.Bohužel mi v lékarně řekli že se už nevyrábí a doktorka mi napsala Dobexil a to je katastrofa vůbec mi nepomáhají a nemohu je používat může mi někdo poradit jaké čípky jsou dobré? Díky

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jirka
3x

Pro mne nejvíc zabírají čípky MUSTU-S-FORTE. Mohu doporučit!

Lenka
5x

Petře, mně doporučili operaci. Souhlasila jsem ale nejdřív s konzervativní léčbou - Factum čípky a mast - super. Jenže komu by se chtělo x-krát denně, mazat.... Na operaci jsem nešla a ani nemusím. Došlo mi, že musím jít po příčině a tak jsem začala měnit stravu. Prostě něco, co posílí cévy, aby se žíly zpevnily, nekrvácely a zatáhly se. Zkus to taky. Lenka

čípkař
1x

Ententýky dva čípky,čert vyletěl z lékárny.Bez čípků a bos.čípky už tam neměli,zavedli je v neděli!!!

assefa
1x

Jsem lékař počet prov operace Longovou metodou 179 recidiva po 4 letch u dvou pacientů, dále dobré zkušenosti s baronovou ligaturou ale vše po předchozí vyšetření rektoskop nebo kolonoskop. po vyloučení tumoru virtual. ambul. k dizpozici www.ordinace.cz

Aja
1x

Doktora Assefu znám, ordinuje na severní Moravě. Je velice příjemný a moc mi už několikrát pomohl. Za gumičku na hemeroid se platí pouhých 500,- Kč, za úvodní vyšetření nic. To je proti tomu, co jsem četla o ostatních ordinací velmi málo.

Máma
3x

Bohužel, stejné problémy mám několik let také, tento "skvost" jsem si vyseděla v práci v CC....Zentiva zrušila výrobu výše zmiňovaného přípravku AVIRIL H jak v masťové, tak i v čípkové formě, údajně v nich bylo něco, co opravdu pomáhalo a tak to pro jistotu zrušíme a nejlépe posvátnou směrnicí slavné EU...no, není to od těch úředníků milé ? Co tam dělali naši slavní europoslanci Cabrnoch a další ??? Byli ve zdravotnickém výboru, ale je zajímali IZIP knížky a vejvary z nich...Dodnes VZP platí jako mourovatá a není jak, se z té výhodné smlouvy vyvléci...Kdepak zájem o blbého českého pacienta, jim šlo o to si zajistit pravidelný příjem! Asi nikdo z nich či z jejich příbuzenstva netrpí tímto problémem. Upřímně ze srdce přeji všem těm, co se zasadili o tuto směrnici /napříč politickým spektrem i národností/ aby jim 14dní hořela, pálila a bolela prdel stejně tak, jako nyní mě a spoustu dalších. Buďte rádi Vy, kterým zabírají náhražky, co lze volně si zrovna za ne moc levný peníz koupit v lékárnách....a vězte, že operativní léčba není všespásná...Proč v ČR neexistuje plnohodnotný skutečně úlevu přinášející a hojivý přípravek proti hemoroidům, ptám se, proč ??? Protože vedení Zentivy prdel nepálí !

iveta

to je asi se vším co funguje přestanou vyrábět...ach jo:-((( někdy si říkám bejvávalo líp???!!!

certik bertik

ano,je to tak

kvetinka

Naprosto souhlasím, mě taky pomáhaly čípky Aviril H. Smutné je, že ani jedna z náhražek nedosahuje jejich účinku. Napíšu do Zentivy proč ruší žádané a fungující přípravky .... asi v tom budou zase "prachy".

lila
4x

Aviril H byl super. Bohužel. Kupte si Sanorin, nosní kapky, nakapejte si je na vatu , přiložte na hemeroidy, nejlépe na noc a máte po problémech. L.

Jean

dokud nebudete léčit chlamydie trachomatis, tak budete mít hemeroidy :-o

Sandra

Léčím se sama čípky proti hemeroidům a toužím po sexu a bojím se, že to bude bolet.

Johanna

Já jsem vyzkoušela Proctoglyvenol čípky i mast a po Avirilu H jediné co funguje a nezruinuje peněženku Čistota a pravidelné používání a mám pokoj

Nora

Dobrý den, myslíte, že pomáhají, nemůžu si užívat anální sex, bolí to a nechci přijít o přítele, když to má rád.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce