Inzerce

Znám lék

Pokud máte jakékoli problémy s bolestmi hlavy nebo migrénami, podívejte se na stránky http://www.dr-bolito.budzdravy .cz/ nebo přímo napište na email bolito@volny.cz, víme jak vám pomoci

Inzerce
Odpovědi
Jakub Hnídek2 poděkování

mám problém.když přijdu domu a sednu si tak mi najednou oči začnou mžikat a nejde to zastavit.Myslim si že tiky to nebudou a k očaři se bojím.Nevíte někdo o co jdek?Pokud ano poradte prosim

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. dubna 2005, 19:03:29

lucka8 poděkování

Dobrý den, kromě migrény, na kterou užívám Indometacinové čípky 100,nebo Migraeflux , trpím i na velmi časté bolesti hlavy, bolí mě od krční páteře až k čelu, tlačí mě oči, víčka mám oteklá , nebo mě bolí čelo a celou hlavu mám jak ve svěráku, víčka mám oteklá . Hlava mě bolí několikrát týdně, užívám při bolestech Ibalgin 800, nebo 2Indometacinové čípky, nebo i jiné volně prodejné léky. Už nevím, na koho se obrátit, dobře vím, že mi léky škodí na žaludek, když ale ta bolest je krutá. Prosím o radu, co mám dělat .

17. března 2008, 08:17:08

Iva

Nejlepší koho znám je pan masér z Brna, lázně ulice Kopečná. Umí neuvěřitelné věci, je to skutečný odborník a skromný člověk. vřele doporučuji mě pomohl již za jednou. měla jsem dlouho bolesti zad, lékaři ani rehabilitace nepomáhali. Iva

28. listopadu 2008, 15:40:21

Luboš2 poděkování

Dobrý den,byl jsem na horách a na lyžích jsem spadl do sněhu hlavou dolů, dneska mám oteklé čelo a postupuje to k očím, mohl/a by jste mi poradit co stím může být? děkuji

15. dubna 2009, 13:55:58

martina1 poděkování

Dobrý den ,máte zkušensti s ktivaloe nebo s jinými přípravky od firmy Barnys Děkuji

10. února 2010, 12:18:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 86 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • milos (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. září 2017, 17:51:57

Zdravím všechny, kteří si ještě pamatují mě (Megan, Konča a hafo dalších) - nějak jsem… Diskutovat

• Hana (Porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) ) 13. září 2017, 10:09:20

Máte díte ve věku 6 - 12 let s diagnostikovaným ADHD? Zapojte se do výzkumu! Po dobu studie si… Diskutovat

• Lenka (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 13. září 2017, 11:38:39

dobry den herbalife beru 2 měsíce trochu jsem schodila po obvode ale vaha stoji čim pak to je a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.