Inzerce

po operaci hemoroidů

Byl jsem asi před dvěma měsíci na operaci s hemoroidy.Tz největší bolesti jsem přestál.Nyní mám ale problém s vyprázdňováním.Téměř vždy při stolici jakokdyby se mi natrhl konečník.Bolí mne to a občas teče krev.Nevím co jíst.Vše jsem vyskoušel.Pomoc od lékařů není.Je to zoufalý stav.Poradí mi někdo?Budu rád za každou vyskoušenou radu.Děkuji St

Inzerce
Odpovědi
Jiři

PREPARATION H 1X25GM Mast

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. listopadu 2005, 17:37:12

Žofka

JSEM TAKÉ PO OPERACI 2 MĚSÍCE A VŘELE DOPORUČUJI RÁNO PŘED SNÍDANÍ A ODPOLEDNE PŘED VEČEŘÍ PRAVIDELNĚ POUŽÍVAT PSYLIUM /VLÁKNINA/ PRODÁVÁ SE I V TABLETÁCH,NEBO SYPKÁ DÁ SE DOBŘE VYPÍT SMÍCHANÁ S DŽUSEM. PORADILI MI TO V NEMOCNICI HNED PO OPERACI A ODTÉ DOBY POUŽÍVÁM DENNĚ A JSEM MOC SPOKOJENÁ! DRŽÍM PALCE!!! Zdenka

6. prosince 2007, 08:58:16

Ivan5 poděkování

Mně doktor doporučil olejíček fine6 dobře do uklidňuje, jsem spokojen.

25. července 2014, 17:23:55

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin (Rivotril) 15. listopadu 2018, 07:17:09

Cawte všetci chcem sa spýtať ako je to svysadzovanim seroxatu paroxatinu.existuje nejaká… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 15. listopadu 2018, 10:00:30

Martine, co vím o paroxetinu, tak je fakt vysazuje nejhůř ze všech SSRI, protože má z nich… Diskutovat

• Klara Benesova (nehty) 15. listopadu 2018, 10:21:15

Dobrý den, také se mě strašně zhoršila kvalita nehtů. Lakuju si je pravidělně,ale na… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.