Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Vyzvednutí odpovědi

Dobrý den, před dvěma dyn jsem obdržela mail že byl zodpovězen můj dotaz v online konzultaci. Ovšem když se pokouším přihlásit, tak mi to nebere žádné heslo. Ale teď už si nejsem jistá co to má být za heslo. Nedokázal by mi to někdo vysvětlit??? Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Simona Sládková

Dne 05.07.2005 v 21:21:54 jsem položila dotaz. Dnes mi přišlo upozornění, že je odpověď zpracována - ale nemohu se k ní dostat. Přihlašovací formulář po mně chce e-mail (předpokádám, že ten, na který posílal upozornění (a ten také zadávám) a identifikační heslo, kam jsem zapsala číselný kód, který mi byl zaslán po položení dotazu. Poté jsem zkusila jako heslo použít RČ, také to nevyšlo. Prosím o radu jek se k odpovědi dostanu, je to dost urgentní... Nedaří se mi stále přihlášení. S. Sládková [email protected]

Rita Kindlerová

Dobry den, mam ten samy problem, jak to resit? Nikde jsem na strankach nenasla navod, zaregistrovala jsem se jako uzivatel, ale porad nic!

Masacek

Prosím o radu jak si vyzvednout odpověď když jsem ztratila heslo.děkuji

Lucka

Tak už druhý den zkouším vyzvednout svou odpověď a marně.. Pořád mi to nepříjímá mail ani iden. číslo které jsem obdržela mailem. Už nevím co s tím. Poradíte mi někdo. [email protected]

Milan

Dobrý den, mám problém se ztrátou hesla. Prosím o radu, jakým způsobem vyzvednout příspěvek. Nemohu totiž využít ani služby opakovaného zadání požadavku, protože pojišťovna 207 hradí jeden dotaz ročně. Děkuji.

angel

Dobrý den, přišel mi mail, že si mohu vyzvednout svou odpověď, ale bohužel mi to nebere ani email, ani číslo, nemohu se na svůj dotaz dostat, jak to vyřešit? Děkuji a.n.g.e.l.8 [email protected]

Dobrý den přeji ,před 2-lety mi byla vámi zrušena bandáž žaludku-ze zdr.důvodů.Měla jsem se sice dostavit na kontrolu,ale snad z strachu jsem tak neučinila.Veškerá kila se mi vrátila a nyní jsou mé zdrav.potíže ještě horší.BMI-48 a to je již obezita jak hrom.Chci se vás touto cestou zeptat zda by jsem mohla podstoupit jiný zákrok-Tubulizaci žaludku,o které jsem slyšela,že se nyní také dělá.Obracím se proto na vás na svého dříve ošetřujícího lékaře.Prosím ozvěte se mi na imail,nebo mi alespoň odpovězte.Předem děkuji

xman

Čtu si vaše příspěvky a je vás tu hodně, kdo seč nemůže dostat k odpovědi na svůj dotaz. Není tu ani žádný kontakt, takže stránky fungují hodně anonymně. Je to katastrofa, považuji to za nekorektní způsob podnikání. Předpokládám, že se správce těchto stránek nebude rovněž namáhat ani odpovědět.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce