Inzerce

Zrudnutí po sportu

Dobrý den, mám takový osobní problém a docela mi dost vadí. Když se začnu trochu "hejbat", tak hned za chvíli strašně zrudnu, i když mám sport a pohyb rád, kvůli tomuto problému ho omezuji co nejvíce. Nejsem ani tlustý, ani vyžle - něco mezi tím. Snažil jsem se co nejvíce sportovat v domění, že třeba zrudnutí vymyzí, ale bez úspěchu. Dá se stim něco dělat? Nebo je to vrozená vada? I když nikdo z mých rodičů tak nerudne. Díky všem za případné odpovědi. Radek.

Inzerce
Odpovědi
redge

Ahoj. Mám úplně stejný problém jako ty! Na nikom jiném jsem to ještě neviděla. Je to hrozně nepříjemné,obzvláště jsi-li s přáteli...taky nemám ponětí,jak na to vyzrát.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. května 2009, 21:45:23

terča1 poděkování

já nejsem zrovna sportovec, ale v horku, nebo když se trochu víc hýbu, tak také červenám Vím, že tě to jako muže neuklidní, ale ženy může utěšit aspoň to, že když při námaze červenají, tak se jim více prokrvuje obličej, takže nebudou mít tolik vrásek T

22. června 2010, 16:05:46

Adam

A proč vám to tak vadí? Já jsem taky během pár minut úplně červený, hlavně když je tepleji. A vůbec se za to nestydím, ani za to, že za hodinu úplně propotím dvě trička, a vypadám, jak bych vylezl z vany. Někdo rudne, někdo ne. Někomu se trochu orosí čelo, z někoho lijou litry potu. Každý člověk je jiný.

26. června 2011, 02:12:12

Veronika

Ahoj,...mám úplně stejný problém, ale do toho silenyho rudyho obličeje se mi ještě objeví od vnějších koutku očí směrem ke koutkum pusy bílý fleky,....takže vypadám fakt jak na umreni a stydím se za to a je mi nepříjemné jak na mě koukají ostatní. Proto by mě taky zajímalo, čím to je a jestli se tomu nedá nějak trochu pomoct. Děkuju

14. ledna 2014, 20:08:49

Jája

Mám stejný problém, navíc bílé skvrny mám i v místech obočí, kolem úst. Asi před 7 lety jsem jen silně zrudla při větší námaze, a asi před 2 lety se přidaly bílé skvrny. Ptala jsem se i praktické lékařky,i na alergologii- připadala jsem si jako hypochondr. Také by mne zajímala příčina i co s tím dělat

17. května 2015, 21:16:09

"VESELÁ RUDÁ"2 poděkování

HOLKY,KLUCI,VŠECI vykašlete se na to,jestli jste v kterémkoliv věku a při čemkoliv rudí,brunátní nebo jak to nazýváte.Já měla problém s červenáním pořád-aniž bych se styděla,zapotila-prostě jsem byla RUDÁ FURT A STÁLE!!!!Já jediná z naší rodiny,fůůůj!Díky červenání kdekoliv a kdykoliv se ze mě stala jedna obrovská "RUDÁ TROSKA",která užírala SEBE SAMA. Zhruba ve 33 jsem začala laicky studovat psychologii/INTUICE!?/ a díky tomu jsem se naučila svět a hlavně svůj život a své hodnoty vnímat úplně jinak.Je mi 38let, červenám se pořád,ale díky psychologii to vnímám jako svou PŘEDNOST a JEDINEČNOST a hlavně jsem se s tím vnitřně smířila.Hodně štěstí a velkou výdrž přeje všem "VESELÁ RUDÁ".

15. ledna 2014, 20:29:08

Tereza

Kdysi jsem se někde dočetla že by mohlo pomoci několikrát denně dávat pod studenou vodu lokty tak zkuste,co kdyby náhodou byl problém vyřešen ;)

16. dubna 2015, 06:21:56

Adéla Flíčková

Kamarádka taky rudne, na tvářích obzvlášť..

17. dubna 2015, 14:26:58

Anna

Já jsem myslela, že v tom jsem sama :) ale staci mi uběhnout par metrů a jsem úplně rudá. Není to, že bych se styděla, ale je to docela dost nepříjemné. Kdyby někdo měl nějakou radu, budu moc ráda :)

5. srpna 2015, 10:38:48

rené

taky s tím mám problém přijdu do fitka začnu cvičit a během pár minut sem uplně rudá je to takový nepříjemný nikoho sem takhle neviděla

7. prosince 2015, 21:04:41

lucie

Připojuji se mezi červenáče :( ale já se k tomu ještě nadmíru potím takže jsem rudá plus mám mokrý vlasy jako kdybych si je právě umývala :) co s tím, Kdo ví ať poradí !!

8. března 2016, 19:31:13

Martina

Ahojky,taky mám takovýto problém,ztaci fyzická námaha nebo i slunění na sluníčku a vypadám jak ředkvička která má mít každou chvíli infarkt,nejsem tlustá ani vyzablo ale ptala jsem se mamky a pry to mám od malinka.Řešilo to i kdysi několik doktorů a na nic nepřišli.Prý holt se nejspíš chladim obličejem :) kardio i vše ostatní mám v pořádku,takže bohužel nikdo neví čím to přesně je :) aspoň vidím ze nejsem sama.

26. května 2016, 19:38:14

Eliška

Já jsem taky rudá :D vždycky když běhám s přítelem (on je přesně ten pravý opak - i kdyby běžel maraton tak nezčervená). Já jsem i po dvou kilometrech horší jak rak. Alespoň už nemám záchvaty kašle.

17. srpna 2016, 15:24:10

Rad

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze se to da lecit, oproti zenam to nebudu resit makeupem apod :-D okoli si zvykne a ja to svaluju na hypertenzi :-D no osobně bych řekl že i tenka kuze obliceje za to může, pripadne fototyp cloveka (prilis svetla kuze)

8. prosince 2016, 21:42:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Kamila (vyhřezlá plotýnka) 8. prosince 2016, 15:19:06

Dobrý den, pro "navrácení" plotýnky zpět doporučuji - z vlastní zkušenosti !!!! cvičení… Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.