Inzerce

reaktivita syphilis

Ja by som sa chcel opytat...bol som darovat krv a asi o 3tyzdne mi prislo ze mam prist na visetrenie..tam mi povedali ze mamreaktivny syphilis..a teraz so z toho mimo..prosim vas visvetlite mi to...som na tom az tak zle??Dakujem

Inzerce
Odpovědi
pushak

Dle všecho jste nemocný Syphilis, měl byste se dostavit neprodleně na dermatovenerologii a být léčen, dále jste povinen nahlásit veškeré kontakty a tyto osoby je nutno též otestovat. Pokud odmítnete vyšetření nebo se nedostavíte k léčení porušujete zákon a můžete být předveden policií.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. října 2008, 08:45:34

fsd1 poděkování

prosim vas potrebuju poradit je mi 13 let sex sem nemel a na penisu mam male vyrazky bojim se ze je to syphilis poradte prosim janhusek@klikni.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. října 2008, 22:33:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Otakar (antidepresivum Prozac) 13. listopadu 2017, 13:05:03

Podléháme těm nejhorším , takřka středověkým bludům a typicky české neznalosti,… Diskutovat

• Sabina (zánět šlach na ruce) 17. listopadu 2017, 16:04:39

Také trpím na občasné bolesti šlach,tak si beru přírodní tabletky Forcapil. Diskutovat

• Honza (tonsilektomie) 16. listopadu 2017, 23:02:27

Mám po operaci asi 6týdnů (VN Brno), vse v pořádku až na ten hlen který popisuješ. Mám… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.