Inzerce

reaktivita syphilis

Ja by som sa chcel opytat...bol som darovat krv a asi o 3tyzdne mi prislo ze mam prist na visetrenie..tam mi povedali ze mamreaktivny syphilis..a teraz so z toho mimo..prosim vas visvetlite mi to...som na tom az tak zle??Dakujem

Inzerce
Odpovědi
pushak

Dle všecho jste nemocný Syphilis, měl byste se dostavit neprodleně na dermatovenerologii a být léčen, dále jste povinen nahlásit veškeré kontakty a tyto osoby je nutno též otestovat. Pokud odmítnete vyšetření nebo se nedostavíte k léčení porušujete zákon a můžete být předveden policií.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. října 2008, 08:45:34

fsd1 poděkování

prosim vas potrebuju poradit je mi 13 let sex sem nemel a na penisu mam male vyrazky bojim se ze je to syphilis poradte prosim janhusek@klikni.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. října 2008, 22:33:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Léčba chlamydií přírodní cestou) 15. září 2017, 22:07:01

Ahoj. Mýlíte se. Vše je léčitelné. Já jsem se dostal z podobné situace. Není to tak… Diskutovat

• Vašek (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2017, 15:46:31

Bohužel též mám zkušenost. Takže třeba pár postřehů. Na obtížné polykání existuje… Diskutovat

• Martin (Sport a prevence) 15. září 2017, 12:50:59

me třeba ten entymax moc nesedl, az pak jsem objevil ten napoj od dias a je to asi nejpohodlnejsi… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.