Inzerce

reaktivita syphilis

Ja by som sa chcel opytat...bol som darovat krv a asi o 3tyzdne mi prislo ze mam prist na visetrenie..tam mi povedali ze mamreaktivny syphilis..a teraz so z toho mimo..prosim vas visvetlite mi to...som na tom az tak zle??Dakujem

Inzerce
Odpovědi
pushak

Dle všecho jste nemocný Syphilis, měl byste se dostavit neprodleně na dermatovenerologii a být léčen, dále jste povinen nahlásit veškeré kontakty a tyto osoby je nutno též otestovat. Pokud odmítnete vyšetření nebo se nedostavíte k léčení porušujete zákon a můžete být předveden policií.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. října 2008, 08:45:34

fsd1 poděkování

prosim vas potrebuju poradit je mi 13 let sex sem nemel a na penisu mam male vyrazky bojim se ze je to syphilis poradte prosim janhusek@klikni.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. října 2008, 22:33:50

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 222 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Romana (Pozvěte své klouby na aspik) 20. září 2018, 09:29:25

A kde se prodává Alavis Triple Blend a za kolik? Nikdy jsem o tom neslyšela... Diskutovat

• Veronika Lorykova (Hepatitida C a těhotenství) 21. září 2018, 00:23:27

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám hepatitiducasi odhadem cca čtyři roky čekám dvojčata… Diskutovat

• Dara (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. září 2018, 12:33:21

Nevím moone, ale když už tolik let potřebuješ AD i neurol, bylo dobré mít 4 dítě? Já… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.