Inzerce

fraktura klucnej kosti

cawte vsetci dolamani....10.8.2008 som si dolamal lavu klucnu kost....ako prve som isiel do trnavy (som zo slovenska) na pohotovost a hned ma poslali na RTG...vyzeralo to na nom hrozostrasne..kosti boli pod sebou s posunom asi o 2cm...doktor mi dal STELA DORSI a povedal ze na kontrolu o 5 dni..na kontrole to bolo uz trosku lepsie ale stale to vyzeralo otrasne..doktor mi zase povedal ze je to dobre a isol som domov...teraz som uz bez tych popruhov asi tyden a ta kost mi dost vytrca a na jej konci je hrca a za nou nic....pohyblivost je celkom dobra...mozem robit vsetko len este nemozem dat ruku uplne nad hlavu...a este jednu otazku: posilnujem uz asi 2 roky a timto urazom som dost vysiel z formy...vedeli by ste mi povedat ci este budem niekedy moct plnohodnotne posilnovat??(a moj vek je 17 rokov)

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 14 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Otakar (antidepresivum Prozac) 13. listopadu 2017, 13:15:40

Opět nehorázná hloupost,Vámi popsané léky patří do skupiny tzv.trycikliclých antidepresiv… Diskutovat

• Liduška (Prsa) 15. listopadu 2017, 22:26:23

V Brně jsem podstoupila plastickou operaci v surgal clinic a jsem moc spokojená. Skvělý… Diskutovat

• Alenka (Rivotril) 12. listopadu 2017, 17:27:23

Michaeli, děkuji za radu, bohužel trittico jsem již zkoušela, brala jsem ho necelý měsíc 75… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.