Inzerce

necistota zapach pot

mam vekykansky probleb potim se i kdyz pisu tuto sms,a opravdu mi to vadi potim se kdyz chodim a pritom mi je normakne tak akorat a ne jen v podpazi,to bych nejak zvladla;horsi je ze se potim na celem tele,jsem neustale mastna a sama sebe citim at delam co delam uz to nechci,deodoranty ani nic podobneho nezabyra,moje zada a dekolt je opravdu hrozny:(bojim se leta a nechci nosit rolaky diky

Inzerce
Odpovědi
Zuzka

Taky se hodne potim, ale neprijde mi zdrave to nejak moc potlacovat a tak se snazim dodrzovat hygienu, casteji se omyvat a tak...dokonce se uz u nas objevil gel, ktery jsem si kupovala ve Francii, ktery funguje jako deodorant - neomezuje poceni, ale nesmrdite...je v prodeji jen v lekarnach, neni nejlevnejsi, tak ho pouzivam hlavne k myti tech casti ktere se mi nejvice poti - nohy, podpazdi,...Zkuste, treba to pomuze.

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. dubna 2005, 13:51:36

Ráďa

Ahoj všichni kdo máte problém s nadměrným pocením. Také jsem se do nedávna potila hlavně v podpaží, 10 triček na den mi nestačilo (teď přeháním :-), ale propocené kruhy do půly trička mě opravdu na sebevědomí nepřidaly...)Dočetla jsem se o přípravku Driclor, který se večer na postižená místa aplikuje podobně jako deodorant. Ráno stačí tato místa jen opláchnout vodou. Mně Driclor 100% pomohl hned po prvním použití. Nyní je tomu týden co ho používám (jednou za dva dny), musím říci, že jsem nad míru spokojená, i když jsem tomu, že bude pomáhat, nevěřila. Takže kdo máte stejný problém, jako jsem do nedávna měla já, zajděte si do lékárny pro výrobek DRICLOR (cca 200Kč). Mějte se fajn pa pa...

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. července 2005, 17:37:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Naska (Průjem) 30. listopadu 2016, 11:45:11

Průjem je nepříjemný, proto jsem ráda, když se podaří sehnat něco co pomůže a dětem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.