Inzerce

Poruchy spánku

Poruchy spánku obecně, noční buzení atd.

Inzerce
Odpovědi
frank jiri

Dobry den mam problem s nepavosti ale jen prevazne jeden den v týdnu a to v nedeli.V pondelí jedu do skoly ale s toho to asi není potreboval bych poradit ponevac jsem pak ve skole uplne mimo predem dekuji za radu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. března 2006, 22:03:46

bětka21

melatonin mučenka

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. července 2016, 10:16:52

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 181 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mamánek (Vystrcte zadek) 19. června 2018, 12:50:17

Toho naděláte. Já když mě bolesti břicha tak mě v 17 letech poslali s mamkou na chirurgii… Diskutovat

• Terka (zoloft za neurol) 18. června 2018, 06:52:57

Já jsem Zoloft občas vysadila. Nemám šílený ataky ani abstinenční příznaky. Beru 100mg… Diskutovat

• Roman5050 (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 19. června 2018, 07:59:50

Jakmile přijdeš na plnou dávku a Ch se zajede nastane období rozhodování kdy? A tam musíš… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.