Inzerce

Příšerná bolest hlavy

dobrý den,už jsou to dva roky co se trápím s kadodenní bolestí hlavy.Veškeré vyšetření mi dopadly v pořádku,doktoři mi tvrdí že to je poporodní trauma.Hlava mě bolí nejvíce na čele,jako takové bušení.Ted už mi je každý den špatně od žaludku,celé tělo mě bolí...nevím co dál,prosím poradte mi...

Inzerce
Odpovědi
vojtula

Je potřeba zvýšit pitný režim, aby se naředila krev a také pročistit tělo zevnitř. Vyplavit škodliviny....mám velmi dobrou zkušenost s bylinkovými preparáty, které jsou na tyto problémy velmi účinné....poradím na Vojtuschka@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. dubna 2009, 15:31:39

Jana

Pokud Vas boli hlava apod.muzete mi napsat na meil a ja Vam dokazu pomoci janamustang@centrum.cz

19. května 2009, 15:40:16

alis

asi psychosomatické bolesti, pomůžou antidepresiva, antipsychotika, něco takového. taky mám podobné bolesti hlavy, stěhují se po celé hlavě, ale časem vždy vymizí a objeví se zase někdy po dlouhé době po zátěži.

24. listopadu 2014, 14:54:38

kocka228

taky doporucuji zvysit pitny rezim a nebo to muze byt ze jste unavena pretizena-mate casto resit stresove situace a nebo se do nich sama uvadite...doporucuji jeste doplnik horcik do tela - v lekarne ci elekarne sezenete pod nazvem magnesia lactici medicamenta.

22. června 2015, 11:07:04

Zdeňka Sošková

Pitný režim, občas vypnout a jít si třeba zaběhat a nesedět jen u PC.

23. června 2015, 12:03:51

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Brusinky jsou prý dobré na zuby i močový měchýř) 29. listopadu 2016, 17:24:06

Doporučuji určitě Vitapixlu, přímo na močový měchýř Diskutovat

• Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

• Lubomilka (krev v moči) 29. listopadu 2016, 17:06:42

Určitě doporučuji Vitapixlu močový měchýř, od té doby jsem neměla žádné ant. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.