Inzerce

Kosmetika

Kosmetička mi doporučila krém, koupila jsem ho za 1300 kč, je od francouzké firmy Payot. Akné se mi zhoršilo. Používám jej týden, je to normální reakce, nebo mám čekat něco horšího? Máte někdo zkušenosti?

Inzerce
Odpovědi
horníčková

mám syna také s akné, ale řešíme to celkem účinně se stahováním horkosti směrem dolů do těla a očistou denoxinalem.K dostání v lékárnách. Jinak bylinný léčba-poradím. Bohužel se to musí opakovat, jinak to u akné nepůjde.

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. května 2005, 15:04:09

tom

Skuste ALOE VERU gel na pití na VYčištění organismu ze v nitř.Dále Krém MICROSILVER krém ktery obsahuje STŘÍBRO-Bioaktivní,houbovitá struktura MICROSILVERU váze původce nemocí aničí je. tom.ods@tiscali.cz

25. října 2005, 18:52:29

Miroslav Spilka

Záleží na tom, jaký produkt Vám kosmetička vybrala a jestli byla její diagnóza správná. Vždy doporučuji vyzkoušet předem snášenlivost a reakci na malém vzorku před plošným užitím.

21. března 2006, 20:37:10

bohunka

Na problematickou pleť je výborná kosmetika LR,vysoký podíl aloe vera,k tomu užívání aloe vera šťáva-vnitřně čistí-zabírá skěle.Dražší,ale účinná! Více info:mileta@centrum.cz

4. listopadu 2007, 17:59:08

Linda

mela jsem hrozne problemy s akne, vse jsem vyzkousela, i rady 2 lekaru. Nakonec jsem zvolila kosmetiku z mrtveho more od firmy hiteko.cz a opravdu se mi to zlepsilo. Prodavaji hlavne veci z mikrovlakna,tak jsem si koupila i rucnicek a tim se jen utiram,slouzi zaroven jako pilink. Doporucuji, ale clovek toho musi vyzkouset vic. treba ani tohle by nekomu nepomohlo. ja uz toho vyzkousela mraky.

6. listopadu 2007, 23:13:30

Bibi(Blanka83@email.cz)

Mám dobrou zkušenost jak se zbavit (beďaru)Akné.Jestli vás to zajímá písněte mi na mail a já vám pošlu víc informací:-)

31. března 2009, 16:51:03

broskvicka

pomůžete mi prosím vyplnit dotazník o kosmetice? díky moc. tady je: htt p://www.surveymonkey.com/s. aspx?sm=qFHsy3ExjmjMWo225ibzHg _3d_3d

22. dubna 2009, 16:58:00

COCCINELLA

Nabízím úžasnou věc - ALOE VERA GEL LIFE ESSENCE 1000ml. Podle originálního receptu s obsahem květového medu. 90%gel z aloe vera s 9%obsahem květového medu a vitamínem c. Zpracovává se čistý gel z listu neobsahuje aloin. Obsahuje více jak 100cenných přírodních látek. Mimořádně šetrná výroba. Certifikováno institutem fresenius a iasc. Neobsahuje barviva. Vhodné pro děti již od 3 let. Pomáhá od a až po z. Např: alergie, bronchitida, diabetes, chudokrevnost, imunita, krev, vysoký krevní tlak a mnoho dalšího. Původní cena 922,- nyní 749,- kč/kus. coccinell.a@seznam.cz

17. června 2009, 00:01:04

Sabina

Já doporučuji galvanickou žehličku na pleť. Skvěle pleť prokrví a tím ji mobilizuje pro další péči. Výborné jsou pěstící krémy pro problematickou pleť.

26. srpna 2016, 14:04:21

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 22:01:29

AD prečo ich vysadzovať? No asi preto, že niekomu škodia a po dlhšej dobe užívania už… Diskutovat

• zuza2 (Cirhóza jater) 3. prosince 2016, 16:04:44

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.