Inzerce

Kýly

Mám podruhé se opakující kýlu a podle vyšetření a názoru lékaře by se mi mohla po operaci kýla zase obnovit. V posledním týdnu jsem se v Radiožurnálu dozvěděl o novém způsobu léčby kýly pomocí vložené síťky. Prosím, sdělte mi, kam bych se měl na tuto operaci přihlásit. Děkuji Vám a zdravím - N.Lang

Inzerce
Odpovědi
Vaclav

Nevim odkud jste ale tuto operaci provadi nemocnice podlesi trinec.Je to metodou laporoskopie jednodeni nebo formou lužkové časti dle prani pacienta.Byl jsem na teto operaci pupecni kyla a byl jsem velmi spokojen z jednodeni operaci operovali me v 10:00 a v 18:00 jsem byl doma je to zpusob vlozeni sitky ktera zabranuje v budoucnu vraceni teto kyly.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. července 2005, 11:28:47

Jája1 poděkování

Chtěla bych reagovat na příspěvek N.Langa,který byl na druhé operaci kýly.Před týdnem jsem se vrátila ze sedmé operace břišní kýly.Síťky začali mi dávat malé jako záplaty,nyní již třetí mám po celé břišní stěně.Dávám si pozor abych nic nezvedala,ale do půl roku praská stejně.Na velké boule na břichu jsem si zvykla,chodim k lékaři až když to bolí i při chůzi a to je skoro rok co rok.Nevim jak se toho zbavit úplně jsem bezradná.

23. února 2009, 11:37:48

rafička

Dobrý den ! Prosím Vás,mohla by se mi ozvat JAJA - příspěvek z 23.2.2009- mám podobný problém,děkuji předem Skokanová L. rafikapegus@seznam.cz

3. září 2009, 18:03:10

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Naďa (Zmenšení) 6. prosince 2016, 21:31:55

Já jdu k němu na konzultaci příští týden tak jsem z toho trochu nervozní. Ale jsou na… Diskutovat

• Pavlína (Po trhání osmiček) 2. prosince 2016, 16:56:57

Dnes jsem byla na stoma-chirurgii na vyříznutí a vytažení pravé dolní osmičky..sedim v… Diskutovat

• Paja (DEPRESE,ÚZKOST) 7. prosince 2016, 13:41:08

Ahoj já jsem už od puberty měla představu že někomu chytnu hlavu a bouchnu jim… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.