Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

bolesti hlavy-migrény

Staly se tak nějak součástí života mnohých z nás. Vnímáme ji jako běžnou záležitost. Příčina bolesti hlavy může být přímo v hlavě, nebo je na vzdálenějším místě, v jiné části organismu. Velmi častou příčinou bolesti hlavy je špatný pitný režim-nedostatek tekutin. Bolestí hlavy nás tělo upozorňuje, že něco není v pořádku. Prosí nás o pomoc. Pokud potřebujete pomoct, napište na [email protected] - ráda vám poradím. Hana

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Katka

Dobrý den, již čtvrtý den mě trápí velké bolesti hlavy. Nic podobného v mém životě se mi dříve nedělo. Protože tato bolest je docela intenzivní a hlavně trvá téměř celý den, dá se to nazvat migrénou..., někdy je intenzivnější některou část dne mírnější. Také jsem měla poměrně intenzivní stavy nevolnosti - žaludeční nevolnost a bolelo mě celé břicho. K tomu mám ztuhlou oblast šíje a pobolívají mě záda. Pátrala jsem po možných příčinách. O víkendu jsem byla u rodičů a při vaření na mě spadla ze sektorky velká nádoba - ruský čajovar mi spadl přímo na hlavu a byla to rána jako z děla. Ta rána mi klidně mohla způsobit lehký otřes mozku. Cítila jsem se trochu omráčeně a ještě dnes mě stále ta část hlavy docela bolí. Myslíte, že by to mohla být příčina? Ještě ten den jsem se hodně pohádala se svým přítelem, byla to snad naše největší hádka, může tam být i vliv stresu? Z práce jsem se uvolnila, protože nejsem schopná pracovat dlouhodobě s počítačem. Příšerně mě bolí oči a hlava.... Děkuji za odpověď! Katka

hana

popisované příznaky jsou typické pro dehydrataci organismu. Stručný článek (bude doplněn aktuálními údaji o konkrétních problémech) najdete na www.apostol.webnode.cz/Na-zdravi. Organismus nutně potřebuje dostatek čisté vody, kterou nic ("nealko", čaje, minerálky,..) nenahradí. Napište [email protected]

Ahoj,já zkušenosti osobně s migrénama a bolestma hlavy nemám,ale můj chlap ano.Většinou ho to chytne když je přechod ročního období,a nebo změna počasí všeobecně.Bylo to hrozné,už večer věděl že to ráno a nebo nad ránem začne.Bolesti hlavy,doprovázené zvracením,které se nedají ničím zahnat.Nic nezabíralo.Pak začal používat přípravky jedné firmy(nejprve jsme nevěřili),které zabírají nejen na migrénu a bolesti jsou ty tam.Jsou to čistě přírodní produkty.Pokud máte zájem o bližší informace,napište mi mail a ráda Vám poradím.

Hilda Michálková

každý den mě bolí hlava je to nesnesytelné,ale musím s tím nějak bojovat. Tyto bolesti se jenom zhoršují a už mi nic nepomáhá jenom kapačky na které chodí zhruba co 2 měsíce. Prosím co stím už chodím i na centrum bolesti hlavy a nic.

Hana

Bolest hlavy je jedním z naprosto typických příznaků dehydratace organismu. Je prokázané, že SPOUSTA zdravotních problémů, považovaných dokonce za "nevyléčitelné", jsou důsledkem této skutečnosti, a podle toho se s nimi DÁ jednat. Velkým podvodem je fáma o rovnocennosti "nealko nápojů" s čistou vodou v pitném režimu. Organiskus nutně potřebuje dostatek ČISTÉ vody, kterou NIC nenahradí!! Napište si o bližší informace [email protected]

Jana

Hildo,pokud mate jeste problemy,napiste mi na meil [email protected],dokazu to odstranit.

nikola

Dobry den je mi 14 let a již týden me boli hodne hlava citim se unavene a mam sklenene oci nevite co to je beru ibuprofen

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce