Inzerce

jizvy

mam po holeni v mistech bikyn hodne jizev..zarustaji mi hodne chloupky tak se je snazim pomoci pinzety nebo jehly vyndat ale ted to vypada priserne pomocte!!je leto a ja nechci vypadat takhle§

Inzerce
Odpovědi
kety1 poděkování

Ahoj, zkus dětský olejíček a zásyp. Mně to docela pomohlo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. února 2007, 21:22:06

petulík

ahoj ja mám na obličeji jizvu a nevim jak se ji zbavij je hodně vydět .Pomůžete mi prosím !!!!!!!!!!

12. března 2007, 17:30:04

Daniela

Zkus kontaktovat nějaké laserové pracoviště, dnes má dermatologie spoustu možností, jak jizvu odstranit nebo alespoň na ni působit, aby nebyla moc vidět- záleží na tom, jaký typ jizvy máš- např. keloidní jizvy nebo jizvy po akné atd. Z vlastní zkušenosti doporučuji Laser Esthetic v Praze, jsou tam velmi milí a pomůžou.

12. března 2007, 20:40:00

Hannis

chtěla bych doporučit gel-je výborný a pomáhá i na operační jizvy-po 2-3 týdnech se strácí-chcete vědět víc-pošlu i foto toiflovah@seznam.cz

10. března 2009, 19:46:18

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 190 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • denny82468 (nadměrné pocení ve spánku) 19. června 2018, 00:28:19

Ahoj Vendulo, poradím z vlastních zkušeností vyzkoušet podpažní vložky - KeepItDry. Jedná… Diskutovat

• Jarin (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 21. června 2018, 21:35:15

Ahoj. Bral jsem chvilku Ezoprex. Nyní asi dva roky itakem. Bohužel po Itakemu jsem měl náladu… Diskutovat

• 123 (Co vás čeká na vyšetření CT) 18. června 2018, 15:54:56

mam strach z ct vyšetřeni bojim se vyšetřeni hlavy je to takovy stisneny pocit jak to překonat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.