Inzerce

Záněty močového měchýře

Nedávno mi doktor-urolog zjistil chronický zánět močového měchýře. Dostala jsem antibiotika nitrofurantoin, které mám užívat 1x denně, po dobu 4 měsíců. Chtěla jsem se zeptat, zda-li to není moc dlouho. Máte s tím nějakou zkušenost? Děkuji.

Inzerce
Odpovědi
jméno a příjmeníEva

zpráva

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. listopadu 2009, 22:01:07

Hanka1 poděkování

Dobrý den, již několik let jsem léčila záněty močáku. Problém byl špatný postup při léčbě. Pokud bereme antibiotika (ATB) musíme vyčistit organismus od toxinů, které vznikají při léčbě ATB. Pokus se organismus nevyčistí ATB ztrácejí účinnost a zánět se vrací. Dále je nutné doplnit organismus probiotiky. Zde je další problém, přípravků na podpoření imunity je plno, ale jen málo jich je pro ženský a mužský organismus. Běžné probiotika jako třeba Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum jsou pro ochranu běžných onemocnění. Pro zánět močových cest u žen jsou důležitá probiotika Lactobacillus casei var. paracasei, Lactobacillus bulgaricus var. delbrueckii. Bohužel není to z mé hlavy, ale poradila mi jedná úžasná paní ( zde je její email: csm-sunkins@seznam.cz ), která mi vše vysvětlila a doporučila mi přípravky, které vše splňují a hlavně pomůžou.

7. listopadu 2009, 17:53:20

Martin1 poděkování

doporučuji www.inkontina.cz je zde poradna s lékařem,ten Vám určitě rád zodpoví váš dotaz

9. listopadu 2009, 16:50:00

Adela

dobrý den, slyšela jsem o novém přípravku na záněty a klouby Senzycol 220 tablet, má s ním někdo zkušenost?

6. října 2014, 12:28:14

ivana

já mám velmi dobré zkušenosti s přípravkem ENZYCOL strong.mamce pomohl,bolely ji klouby a nemohla spát. je čistě přírodní,nemá žádné vedl účinky a stačí 2x1. jsou na to dobře recenze na internetu.Prodává se to v lékarně a cena je různá,kolem 500,- tak určitě vyzkoušejte. I.

20. března 2015, 20:21:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.