Inzerce

Lexaurin L

Lexaurin beru s prestavkami uz asi 6 let a po vysazeni nesleduji zadne abstinencni ucinky, vzdycky jsem si myslela ze je to jen velmi slaby uklidnujici lek a aby mi zabral na me uzkostne stavy, tak jsem ho kombinovala s alkoholem, ale po tom co jsem se tady docetla jsem docela v soku. Budu se snazit omezit davky. K psychiatrovi nechodim, hlavne kvuli rodine a okoli, lek mi shanela kamoska.

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 163 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 08:56:32

Dobrý den, děkuji za Váš příspěvek. Přijměte prosím mou upřímnou soustrast.… Diskutovat

• Karel (ProctoClinic a zkušenosti s ní) 18. září 2018, 07:58:17

čípky se jmenují FAKTU, je i mast pro okamžité odstranění bolesti po stolici. Diskutovat

• Veronika Lorykova (Hepatitida C a těhotenství) 21. září 2018, 00:23:27

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám hepatitiducasi odhadem cca čtyři roky čekám dvojčata… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.