Inzerce

První darování krve

Včera jsem šla poprvé darovat krev a přesto, že jsem dodržovala pitný režim i dietu, jak mi bylo doporučeno, při odběru jsem téměř omdlela. Sestřička mi tedy odběr přerušila a domluvili jsme se, že zkusím přijít ještě jednou, jestli to podruhé už bude bez problémů. Může mi někdo poradit, čím může být tato slabost způsobena a jak se jí mohu napříště vyhnout? Byla by škoda, kdybych jako zdravý člověk byla nevhodným dárcem jen kvůli nevolnostem. Děkuji.

Inzerce
Odpovědi
Luba81

Nic si z toho nedělej, se mnou to poprve taky málem seklo, ale to je tím poprvé - maximálně se sleduješ, co to s Tebou dělá. Taky záleží, jaký máš tlak. Čím vyšší, tím rychleji odběr probíhá a tím víc se motá hlava. Hodně štestí Luba

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. ledna 2006, 13:04:07

kiki

U mně to poprvý bylo naprosto v pohodě, zato podruhý mi přestala krev nějak v půlce týct a už s tím nešlo nic dělat. To mi moc dobře nebylo, ale další odběry už taky naprosto OK

9. dubna 2008, 12:43:52

jarda

Pred mnoha lety pri sestem odberu krve jsem si spatne pridrzel vaticku na vpichu a pri odchodu z odberove mistnosti za mnou zustavaly cervene fleky.Trochu mne to vzalo a musel jsem si lehnout na pohovku.Pak jsem chodil na odbery dal a mel jsem jich vice nez 80. Ted uy jsem na to prestarly ale rad se podelim o zkusenosti s darcovstvim krve s mladsimi.Jarda

8. května 2009, 13:01:29

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Jaroslav Spurný léčitel - píší o něm všude na webu: (Léčitelé a bylinkáři) 8. prosince 2016, 00:00:23

Pan Jaroslav Spurný - prý léčitel: toto jsem našel na webu, hm, zajímavé, takže je to… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.