Inzerce

Aknéé

Ahojik, nevíte někdo prosíím, co na takový ty obrovský pupínky , který nejdou vymáčknout, vypadají jako boule a bolí z nich celá hlava???

Inzerce
Odpovědi
Daniel Sikora

Na ty pupínky je nejlepší transdrmální kolagen od společnosti Colway. Sestra (34 let) jej používá 2 měsíce a nemůže si to vynachválit. Bližší info emailem nebo na telefonu 721 00 99 99.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. ledna 2006, 23:54:13

simi.simik

Prosím poradíš mi,kde bych ten transdrmální kolegen od společnosti Coldway sehnala a za kolik??Díky moc

11. března 2006, 13:11:04

janina

ahojík,mám hrozné moc pupínků na čele a nevím ,jak se jich mám zbavit,no je ke tomu všemu eště mastná. kolik asi stojí ten Colway?moc díky za odpověď

7. října 2006, 11:52:34

XVolcomkaX

Dobrý den chci se zeptat co by ste mi poradily . Mám suchou plet ale mám celkem dost velké akne (je bolestivé) doporučily by jste mi něco?.Připadá mi také dost zvláštní že mám hodně suchou plet ale přitom se mi akné dělá .Děkuji za odpověd:)

6. listopadu 2007, 20:40:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ŽIVOT (darování orgánů) 3. prosince 2016, 06:03:53

Zdravím. Chtěla bych ještě mít plnohodnotný život s dětmi a k tomu potřebuji ledvinu.… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.